Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość gość_julita5
Powinnam dostać 23 grudnia czyli za 12 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_julita5
@ mam mieć 23 grudnia.. ciekawość mnie zżera ,bo niby czuje się jakoś inaczej jestem rozdrażniona jakas i mam bóle jajników ale czy to to? Niewiem musze czekać do planowanej @ tak jak mówisz chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Julita i jak? Test z dwoma kreskami? Strasznie cicho na forum, Wszystkie chyba kobietki zajęte przygotowaniami do Świąt. Ciekawe czy na Nowy Rok dostaniemy prezent z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Hej dziewczyny co u Was? U mnie znów się nie udało. Cykl mi świruje, już nic nie rozumiem. Długość cyklu różna, nie przewidzisz. Nagle zaczęłam mieć planienie kilka dni przed miesiączką, a nigdy nie miałam. Byłam ostatnio u ginekologa to powiedział, że niby mam policystyczne jajniki. Ehh ... skomplikowane to wszystko. 15 stycznia ide do mojej pani doktor to się o wszystko dokładnie wypytam bo już się pogubiłam. Przynajmniej TSH mam już w normie :) Witam nowe dziewczyny :) Do koleżanki, która ma 21 lat jaką masz sytuację zawodowo-materialną że postanowiłaś starać sięco malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
agaape a stosujesz testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ewelina :) nie nie stosuje, bo żal mi pieniędzy ale może po nowym roku się skuszę zobaczę. A co u Ciebie? Jak przygotowania do świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
ja wyjeżdżam z mezem do rodziny wiec sama nic nie przygotowuje , u mnie też testy się nie sprawdziły owulacyjne nie mam czasu na nie więc nie używam ich wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś zakupiłam testy, testować będę po świętach o ile wytrzymam :) boli mnie w dole brzucha, w zeszłym cyklu od owulacji pękały mi piersi i bolały niemiłosiernie. W tym cyklu prawie w cale mnie nie bolą, może czasami coś gdzie nie gdzie zaciągnie ból w piersi. Za to dół brzucha boli i ciągnie....no cóż zobaczymy. ostatni cykl mia 27 dni. Dziś mam 22 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co u was? Ja przed świętami zaliczyłam najgorszy okres w życiu. Dwa dni z rzędu mdlałam, aż w końcu karetka zgarnęła mnie z pracy na SOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Agaape dawno tu nie pisałam, ale jak przeczytałam Twój wpis to się przestraszyłam!!!! Co się stało? Znaleźli przyczynę tych omdleń? Zołza co z tym testem robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Zołza 987 serdecznie gratuluję!!! A ten brzuch to Cię boli tak jak na okres? Mnie bolał 2 dni ale ja tak miewam przed@ tylko po tym bólu cały dzień kuł mnie prawy jajnik, na chwilę przechodziło a później znowu, na drugi i trzeci dzien też tylko z przerwami dzis też lekko czuję. Wydawało mi się że owulacja była z lewego bo wtedy czułam wlasnie tam kłucie ale takie inne jak by mi ktoś szpile wbił i przechodziło po jakimś czasie znowu ale to było jednorazowe, to jest zupełnie inne. Na 9.01 u.umówiłam się do bardzo dobrej pani ginekolog, tylko nie wiem czy okres zdąży mi się skończyć bo na dniach powinnam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego gratulowac, wczoraj zaczęłam krwawic, okazało się że to ciąża biochemiczna. Właśnie czekam na męża, dostałam wypis ze szpitala. Wczoraj hcg było już poniżej 2, no niestety za wcześnie zaczęłam się cieszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mnie pocieszyl mówiąc ze to się zdarza dość często i niekiedy kobiety nawet nie wiedzą że były w ciąży. Ja tez bym nie wiedziała gdybym nie zrobiła tych testów Tak miało być Lekarz powiedział że możemy normalnie dalej się starać. I szczerze Wam powiem, ze bardzo się bałam o dziecko czy wszystko będzie dobrze, jakoś tak dziwnie (jak jeszcze byłam w ciąży) Czasami tak się dzieje bo coś z zarodkiem jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Przykro mi, ale ostatnio bardzo często się to zdarza i faktycznie dawniej kobiety tak nie robiły przed terminem testów a tym bardziej bety myślały ze dostały normalny okres czasem nieco spóźniony albo bardziej obfity. Życzę Ci żebyś wkrótce doczekała się upragnionego dzidziusia i wszystkim Wam dziewczyny tego życzę w tym nowym roku. Ja tym czasem czekam na okres najpóźniej w sobotę powinien sie pojawić pomimo dziwnych dolegliwości nie będę robila testów chyba ze parę dni się spóźni ale w to wątpię bo już tradycyjne oznaki nadchodzą. No i przestaję się juz starać będzie co ma być nic na silę, więcej uwagi muszę poświęcić córce cieszę się że ją mam i nie zależy mi już tak bardzo na drugim dziecku, wiele się u mnie zmieniło i może stąd te myśli. Będę tu czasem zaglądać i trzymać mocno kciuki aby Wam wszystkim się udało. Agaape odezwij się co u Ciebie? Jak się czujesz? Ewelinka Ty też napisz co tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape jak u ciebie ze zdrowiem? w którym dniu cyklu teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina 27
reni jak u ciebie ? ja zmieniłam lekarza i ostatnio trochę badań postanowiłam zrobić.a to trochę zajęło mi czasu - agaape jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Cześć dziewczyny. U mnie dziś 35 dzień cyklu i jak na razie brak okresu. W ostatnich tygodniach nie staraliśmy się zbytnio, bo podłapałam infekcje a później miałam wypadek i ochodze w kołnierzu przez co nie bardzo da się bawić :) 13 lutego idę do ginekologa i zobaczymy co tam się dzieje. A co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina 27
agaape u mnie 30dc i też czekam na @ niedługo, a ze cykle mam długie tak jak ty to musze uzbroić się w cierpliwośc , może w tym cyklu zaskoczy ,trzymam kciuki za nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie wczoraj pojawił się śluz podbarwiony krwią także w tym miesiącu chyba nie wyszło. Ale to dobrze, bo obecnie mamy problemy finansowe i ciąża to ostatnie czego mi trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Witam zajrzałam tu po długiej przerwie. U mnie wlasnie mija rok odkąd się staramy o dzidziusia. Czekam na okres który ma się pojawić za tydzień. W tym miesiącu nie bardzo sie staraliśmy bo chodziłam na rehabilitacje na kręgosłup. A jak u Was??? Agaape okres sie rozwinął czy to moze plamienie implantacyjne, czekam od Was na dobre wiadomości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Reni :) u mnie już po okresie. Także tym razem nic z tego. 13 lutego idę do ginekologa i zobaczymy co mi powie. Ja już rok nie biore tabletek, ale po odstawieniu jeszcze cztery miesiące stosowaliśmy stosunek przerywany, więc chyba można powiedzieć że też już rok czekamy na malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witalola
Przy planowaniu ciąży właśnie bardzo dobrze zmienić dietę na zdrowszą. Dieta śródziemnomorska nada się idealnie. No i niezbędny jest dobry suplement. Mama dha premium to coś kompleksowego, więc raczej nie trzeba już brać nic więcej, ale i tam mona pogadać z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
ja też zaczynam nowy cykl ,już po @ ,reni trzymamy kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Moim zdaniem drastyczna zmiana diety nie jest dobra. Owszem starając się o dziecko, należy zwrócić uwagę na to co jemy ale nie robić wielkiej rewolucji. A co do diety śródziemnomorskiej - u mnie by nie przeszła, nie lubie serów, oliwek i sałatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni jak u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×