Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pewnie już o mnie nie pamięta

Polecane posty

Gość gość
Zeby doprowadzic do zakochania trzeba miec staly kontakt. Mi tez sie mężatka ppdobala, ucialem kontakt i szybko minelo. Tylko to trzeba zrobic od razu na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że do tej mężatki jako do pierwszej miłości sentyment pozostaje ci do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zakochałeś się w mężatce, że tak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęcie nie :) staram siw wyjaśnić temu facetowi Danielowi ze ta miłość do mężatki i tak jest juz na spalonej pozycji. Wie ze z nią nie będzie, ale niech gosc weźmie sie w garść: wyjdź do ludzi, imprezuj, poznawaj nowe kobiety aż moze w końcu wyłoni sie ta odpowiednia kobieta, więcej wiary w sobie, a o mężatce zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ta mężatka byla twoją pierwszą miłością choć niespełniona to nie zapomnisz o niej do końca życia. Pierwsze miłości mają to do siebie ze są niezapomniane przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura nie ma czegoś takiego jak pierwsza miłość..s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.56 Mo co za debil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on nazywa jakies platoniczne umizgi w wieku 13 -14 lat miłoscia to ja wysiadam!Zjeb jakich mało!Człowieku dorośnij!!!i daj kobiecie żyć dzieciaku niedorosniety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:28 jak nie jak tak! Wlacz polsat od pn do pt o godzinie 18 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam polsatu i nic mnie to nie interesuje,nie mam czasu na bzdury! Wolę zmowić rożaniec w tym czasie .Mam meża dom i dzieci .Nie bede oglądałs jakis idioryzmow bo nie mam na to ochoty!Moją pierwszą miłoscią był moj mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zmow rozaniec zamiast siedziec na kafeterii 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kumpla co zalozyl rodzine z kobieta ktora nie kocha. I rozaniec pomaga mu wytrwac w tej relacji-jest bardzo religijny. Ale to nie jest milosc. Swietoscia jest sakrament malzenstwa a nie milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszccze nie pora,a nie ty mi bedziesz rozkazywał co mam robić ,dorosnij bo nie jestesmy w podstawowce .!Nie masz absolutnie nic do mojeego zycia więc odwal się!!Mowie to po raz setny!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.45 Dokładnie tylko sakrament sie liczy!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty tez nie mow innym co maja robic a swoje rady zostaw dla rodziny i rozanca.won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg.naszej wiary najwazniejsza jest Milosc! A nie sakramenty. MILOSC jest na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ateista moze przezyc prawdziwa Milosc.a moze byc tez tak ktos bardzo religijny nigdy nie przezyje prawdziwej Milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu tylko i wyłącznie żeby świadczyć o Bogu ,wszelkie moje wpisy tylko Boga dotyczą,bedę tu siedzieć tyle ile trzeba żeby co niektorym edlszsć ich błedy i grzechy.Idiotyzm wchodzić komuś z butami w życie ,wtrącać sie do małzenstwa i jeszcze uważać ze ma sie do tego prawo.Do spowiedzi a to już!Ide obiad gotować!!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie w zwiazku niesakramentalnym to grzech i żadna miłosć tego nie tłumaczy!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:53 kumpel sam mi se przyznal,ze popelnl blad i ostrzegal zebym tego samego nie zrobil.zerwalem kontakt z nim i jego rodzina. Pochodzi z bardzo religijnej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 nie jestes Bogiem i nigdy go nawet na oczy nie widzialas. Nie masz pojecia kto zostanie zbawiony a kto nie.moze byc tak ze ateista zajmie lepsze miejsce w raju niz ty po smierci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się człowiek zwiąże z drugim z miłości to nie będzie musiał modlić się codziennie o to, aby wytrwać w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.59 Nie krstem Bogiem bo Big jest jeden i nawet nie smiałabym sebie Nim nazywać jednak miałam w swoim życiu wiele objawień zarowno Matki Boskiej jak i Chrystisa więc wiem!.Co ty możesz w ogole wiedzieć i mnie i jakim prawem mozesz pisać ze go nie widziałam?Codziennie jestem w osobistej relacji z Bogiem.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.59 .A przykazania to niby po co są?Ano po to żeby ich przestrzegać.Diabeł codziennie podstepnie walczy o dusze kazdego człowieka.Ja nie zamierzam żyć w grzechu i to jest moj świadomy wybór.Chcę mieć serce czyste a nie brudne!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero kontaktu z mężatką gościu, inaczej nie zapomnisz o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 oraz 10:33 uczuć się nie obraża a wy widzę za grosz sie nie liczycie z tym, tylko hejtujecie goscia ktory wie ze z tego uczucia i tak NIGDY nic nie bedzie powaliło was oboje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli kobieta nie jest mężatką, ale żyje z facetem, mieszka z nim, to co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie jest mężatką i masz pewność że połączyło was uczucie to zrób wszystko by z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:58 masz rację! Jeśli oboje są wolni powinno się dać szanse spróbować ze sobą być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz w moim sercu i myślach już na zawsze, do końca moich dni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×