Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię Wladyslaw Wladziu jak wybic z glowy siostrze ?

Polecane posty

Gość gość

Uwazam ze skrzywdzi dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknij się w czerep. To normalne imię. Królowie go nosili i to nie jeden. A jeden, to już na pewno nie miał powodów do wstydu. Poza tym imię nie jest wcale archaiczne, ani ośmieszające. Jeżeli Ci się nie podoba, to urodź swoje dziecko i nie nazywaj go Władysław, lecz raczej Reksio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie paskudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka Ale co wy mozecie wiedziec Lepiej Fabian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wladek Ladne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolegę, który ma tak na imię . Ma 30 lat nikt się z niego nie śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podoba. Mimo, że jestem historykiem z zamiłowania. ;) Może dlatego, że kojarzy mi się ze starymi dziadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak twoja siostra oszalała, biedne dziecko...ale to jej dziecko i ty nie masz nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć moje dzieci mają również imiona raczej przedwojenne to Władysław niezbyt mi się podoba. Zgodzę się jednak, że to 1) wybór rodziców 2) na pewno lepsze niż wspomniany Fabian, Filipek, Adrianek, Oskarek czy jakiś Bruno itd.3) królewskie, kojarzy się tylko z królam i najlepszymi czasami Polski więc chyba nieźle ;) Także nie ma co się wtrącać, tym bardziej , że to żadne obciachowe imię i nosiło je wielu wspaniałych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.59 Zależy, bo mi dużo bardziej się podoba Fabian, Filipek, Adrianek, Oskarek czy jakiś Bruno, od tego Władzia...według mnie to imię dla dziecka to katastrofa i nie ważne, że królewskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ostatnio nazwała tak synka, po dziadku, wszyscy się przyzwyczailiśmy...Teraz nikt nie wyobraża sobie by nazywał się inaczej, bardzo pasuje do niego to imię. Dla mnie nie ma różnicy czy to Staś, Ignaś, Władek, Franek czy Waldek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu mojego syna jest Władek (a także m.in. Piotrek, Bartek, Franek, Krzysiu, Jasiu, Wojtek). Imię jak każde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkiego trzeba dorosnąć. Do tego, by imię dać dziecku to, do którego my jako rodzice mamy przekonanie, nie patrząc na zdanie siostry, teściowej, sąsiadki i koleżanki, ale i do tego, by zrozumieć, że ma się własne życie, a życie siostry i jej wybory to jej sprawa, a reszcie od jej decyzji wara! Nawet matce, siostrze i sąsiadce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U moje syna w przedszkolu jest Gucio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ogólnie podobają sie takie imiona, mam syna Stanisława, ale podoba mi sie np Ryszard, Tadeusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie, imię Gustaw to jakiś fenomen! ;). Zupełnie nie ma oparcia w polskiej kulturze, literaturze, ani historii;) . Holoubek nie istniał, a Mickiewicz nie pisał, prawda? Dlatego napisałam wyżej, niech każdy pilnuje swojego podwórka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można nazwać też syna Ildefons skoro taki Gałczyński istniał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taka co jednemu dala staszek a drugiemu tadek - litosci! wladki, bronki, tadki, leszki to jakis dramat, nie wmawiajcie ze to sa ladne imiona bo nie sa. koniec i kropka, sa normalne imiona jak michal, krzysztof, darek, robert artur itd itd ale te wszystkie "stare" imiona sa brzydkie i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można też nazwać dziecko Ildefons skoro taki Gałczyński istniał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taka co jednemu dala staszek a drugiemu tadek - litosci! wladki, bronki, tadki, leszki to jakis dramat, nie wmawiajcie ze to sa ladne imiona bo nie sa. koniec i kropka, sa normalne imiona jak michal, krzysztof, darek, robert artur itd itd ale te wszystkie "stare" imiona sa brzydkie i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władziu,straszne,ale skoro im sie podoba niech daja,najwyzej dzieciak im kiedys podziekuje ze go tak skrzywdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie chcą być oryginalni i dają coraz to starsze imiona, to prawda, że są stare ładne imiona i stare należące do sortu imion gorszych niż brzydkie, właśnie taki Władek jest takim imieniem, zaraz mamy będą nadawać dziewczynką imiona typu Władzia, Kazia, żeby tylko żadna dziewczynka w przedszkolu takiego nie miała. Niech nadają, ich dziecko, ale niech nie wmawiają komuś, że to ładne imiona, każdy może mieć swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często ludzie od Brajanków czy Nikoli są określani mianem patologia. Ja tam stawiam znak równości między Brajankiem, a Wladziem, Nikolą, a Zochą. Przerysowane i tyle. Owszem istnieją ładne staroświeckie imiona. Tak samo jak niektóre orginalne mają coś w sobie. Ale nie Władek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam jednego Władka i wszyscy na niego mówili Włodek, a on się wkurzał, że to przecież zupełnie inne imię. Niby tak, ale za następnym razem znów był Włodkiem. ;) Dla mnie to imię jest bardzo brzydkie i to, że nosili je królowie, nie czyni go ładniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie Wladyslaw, twojej siostrze tez wiec pozamiatane. Fajnie, ze ma odwage i dzieki temu jest jakas roznorodnosc w imionach. Onaczej w klasie byloby 15 Amelek, 10 Julek, 10 Lenek i zero innych imiona bo co ludzie powiedza? Dla mnie ten Wladyslaw, Gustaw czy Franciszek brzmia ok, lepiej niz Alanek czy Fabianek wlasnie. Daj siostrze spokoj. Ty bedziesz wybierala imie dla swoich dzieci to zobaczysz sama, ze nie jest to proste chyba ze wybiera sie z pierwszej 3 najpopularniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, podoba Ci się Władysław i ok. Zaraz jednak dyskryminujesz Amelki i takie tam. Mi się nie podoba. Gdybym miała wybierać królewskie imię to tylko Mieszko. Niedoceniony władca, a imię czysto słowiańskie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbibii
Mnie sie na przyklad podoba imie Kazimierz i Włodzimierz też piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysław okropne imię. Wolałabym już dać najbardziej popularne imię jak np. Jakub niż coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, wam się to imię podoba to juz mozecie jechac po Amelkach czy innych, nie roznicie sie niczym od autorki. Dla mnie moze sobie nazwac Wladziu a rownie dobrze moze Dorian albo Kevin, i git ! Potrm sie dziwic dzieciom, ze wyśmiewaja, ano wysmiewaja jak to slysza w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysław okropne, jak dla starego dziadziusia a nie słodkiego bobasa, chłopca i nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×