Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arta 22

Pytanie dotyczące stażu, odpowiedzialność

Polecane posty

Witam, od 2,5 miesiąca jestem na stażu jako pomoc księgowej, gdzie miałam uczyć się księgować, archiwizować itd, tyle że ja przez cały czas archiwizuję i nikt tego nie sprawdza. Czy osoba, u której odbywam staż może pociągnąć mnie do odpowiedzialności za zarchiwizowane dokumenty (jeśli było to źle zrobione) skoro nikt tego nie sprawdzał? Bo już teraz okazało się, że w kilku fakturach jest zła nazwa podmiotu i jestem obwiniana o to, że nie sprawdziłam, chociaż nikt dokładnie mi tego nie wytłumaczył. Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego jest opiekun stażu, żeby ci podpowiadać i sprawdzać po Tobie. Nikt nie pociągnie Cię do odpowiedzialności, bo jesteś tylko stażystką, więc nie podlegasz pod prawo pracy, i wg prawa jesteś nadal bezrobotna. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się też wydaje, że nie powinnaś być za to odpowiedzialna :) ale nie mam pewności, niestety sama dopiero zaczynam w pewnej firmie, często nie wiem jakie są moje prawa, przychodzę do domu i mężowi opowiadam jak było, a on mi tłumaczy czemu nie powinno tak być, czasem mu się udaje coś wytłumaczyć, ale znalazłam też ostatnio poradnik pracownika, tam jasno jest wszystko opisane :) https://poradnikpracownika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stażysta się uczy i jak już odpowiada opiekun stażu , tobie takk naprawdę mogą g.. zrobić , jak się coś będzie źle działo i będziesz zastraszana albo robotę będą kazali brać do domu to trzeba iść gadać z dyrekcją np PUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×