Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

ja to jestem cudowny chlopak

Polecane posty

Moge sobie calymi dniami grac w gry fantasy czarodziejami pub czytac ksiazki fantasy gdzie sa czarodzieje, i nic mi sie nie dzieje, a jakie to pasjonujace zajecie!! Studiowanie magii w grach np xD. Do tego wymiatam na bebnach, nie mam sobie rownych jesli chodzi o perkusje xD. Nue pierwszy lepszy palker czy gosciu umie to co ja xD. Gram od malego xD. Nie wiedzialem nawet co to walic konia a ja juz gralem utwory system of a down i limp bizkit biedaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak... cudowna zakała społeczeństwa i dziecko neostrady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakala spoleczenstwa a potrafi to co tylko nieliczni potrafia w tym twoim zafajdanym spoleczenstwie, tqcy jak ty nie roznia sie niczym od 5 latkow, jaki glupi sie urodziles hahah. Ja gram jak profesjonalista a ty codziennie zatruwasz powietrze jezdzac do practly oplem astra ty pqsozycie. I takich jak ty co zatruwaja powietrze sa miliardy. A takich co graja na perkusji jak ja jest garstka. Przypominam niczym sie nie roxnusz od 4 miliardow bydla ludzkidgo, tak jak oni codziennie zapieerdalasz i lizesz pale swemu szefowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rente juz masz?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah, smiac to sie mozesz z siebie debilu, zes jest do niczego XD. Jak c***an nie da to nie bedzie jak zyc 😭. Jestem polaczkiem i musze miec pana ktory bedzie mna dyrygowal by miec za co zyc!!😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×