Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Pewne jest to że jeżeli zniknie Kurdejowa to znikną stąd jej psychiczne wielbicielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie już z tymi fanatyczkami.w kółko, ludzie to.jest serial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie w tabloidzie faktu piszą ludzie Nawet na Wikipedii piszę że on już nie gra sprawdźcie sobie nie kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walach wyleci też pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ już o Walach wariatko i o tym, że wyleci bo czytać się nie da, psychiatryk na ciebie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Wikipedii jest napisane że gra dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:03 a ty skończ w końcu odpowiadać na tę durną prowokacje! Przecież to ktoś specjalnie piszę bo widzi że fanka Wałach się za każdym razem piekli i ma polewę z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a będziecie ryczec gdy umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek umrze a tak zmieniając temat to dziadek Basi znajdzie miłość bo w serialu pojawi się żona Wiktora Zborowskiego piszę o dziadku Stefanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany ale się pchają wszyscy do serialu, łatwy i szybki zarobek, nawet żona Zborowskiego o my Goth ! Z Klanu ją wyrzucili to teraz tu szczęścia szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to denerwuje w tym serialu że jak ktoś umrze to w niedługim czasie scenarzyści wciskają tej osobie kogoś nowego z kim dana osoba może nawiązać romans Marii po śmierci Krzysztofa wcisnęli Artura Markowi niedługo po śmierci Hanki Ewę Marcinowi po śmierci Kasi Izę Kisielowej mąż niedawno umarł to ma już kolejnego adoratora Baśce chcą wcisnąc kogoś nowego a gdzie szacunek do zmarłych sama mam ciotkę której mąż umarł parę lat temu i mówi że nigdy nie zwiąże się z nikim bo miłością jej życia jest zmarły mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To prawda.Wyjątek to Kasia z Marcinem,bo nie byli małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek do zmarłych jedno,a życie toczy się dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy Marcin tak kochał ta Kasie ja jakoś nie umiałam się do nich przekonać z łajdaka stał się oddany opiekuńczy troskliwy a to że miesiąc po śmierci Mularczyk Aleksandra jego matka szukała matki dla wnuka ( piszę o Jance) to było niesmaczne teraz nawet o niej nie wspomni nie odwiedził grobu a z tą Iza po paru miesiącach szukał matki dla Szymka ona też była nachalna może dlatego nie lubię tej pary Marek przynajmniej po roku powoli się otwierał na nową miłość a Maria to będąc żona Krzysztofa. kochała Artura brakuje mi takiego bohatera wiernego jednej miłości w tym serialu nie ma takiej postaci a w realu są ja znam takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze osoby wierne jednej milosci nie sa "fabularnie rozwojowe" z serialowego punktu widzenia. Zycie to zycie, a serial rzadzi sie swoimi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak długo Asia będzie w żałobie po śmierci Tomka czy kogoś jej scenarzyści wcisną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na głównym macie zwiastun nowego sezonu w nim dużo Aśki Agnieszki Jacka Magdy Olka i Andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,że teraz te postacie będą kontynuować swoje wątki,ale jak się zakończą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójkąt rozbity został przez śmierć Tomka Asia chyba będzie z Jackiem chociaż ostatnio widziałam zdjęcia z planu i Aśka i Agnieszka były w domu Asi i Jacek też tam był nie wierzę że będą w trójkę mieszkać Agnieszka zniknie raczej ona jest zbędna a Aśka się pocieszy bo ja trzymali jako piąte koło u wozu w rodzinie niani bo była matką dziecka Tomka teraz nic jej w serialu nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin pozna nową dziewczynę, która myśli,że chce skoczyć z mostu Młodzi rodzice Ewuni chcą wyłudzić pieniądze od Ewy i Marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowacki będzie się mścił dalej i śledził Aśkę i Agnieszkę grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olek zamieszka z kochanką , ale wciąż myśli o Magdzie sprzeda mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka w rozpaczy będzie a fani Asi już się oburzają Tomek umrze okład ka świata seriali Wojtek Helena i Zośka stracą ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oni mają do gadania? Aktor nie chce grać dalej tej postaci to nie nasza sprawa tylko decyzja p. Młynarczyka a fani Asi muszą się pogodzić Asia będzie z Jackiem a Olszewska zniknie z serialu bo wszystko jej będzie przypominać Tomka znaczy wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejszy świat seriali mówi że Goska nadal jest w tym Ośrodku i nie może się kontaktować z najbliższymi Marta była u niej i ona nadal choruje na depresje to dla wszystkich co nie wiedzą z Goska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt jeszcze nie potwierdził jasno, że Tomek umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo podali info z odcinków które kręcili w kwietniu a aktor odszedł z serialu w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek umrze w 1312 odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wczoraj w zwiastunie, że Agnieszka odbiera telefon ze szpitala, po chwili patrzy w stronę Aśki, a następnie zdruzgotana siada na krześle. Wniosek ? Tomek nie żyje. Tylko można się domyślać, że załatwił go chyba ten sam co popchnął Tomka nożem. Moim zdaniem, poza tym, Barbara Kurdej-Szatan dobrze gra rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×