Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Znowu hejterka, nie zaśmiecaj topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki takie jak Ty będą jej odpowiadać, dopóty ona dalej będzie smarować te hejty. Tak ciężko jest się powstrzymać od komentarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ktoś potwierdził że Walach odejdzie z serialu i Agnieszka wyjedzie? przecież jeszcze tydzień temu była na planie Producent nie mówił że wyrzucił M.Walach kiedy teraz ważą się losy z kim ma być ja nie słyszałam żeby ktoś mówił że aktorka została usunięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zablokować topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokować trola ma zryty lep jak najdalej stąd najpierw obraża Age potem Aske a ja się pytam czy to prawda że wyrzuca Wałach nie ma informacji nigdzie a tu ktoś pisal że Aga wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olga Frycz definitywnie skończyła z serialem w piątek nagrała ostatni odcinek i podziękowała za 4 lata potrzebuje zmian kolejna po Sienkiewicz odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje ciekawsze propozycje to korzysta, człowiek rozwija się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to są mądre aktorki ja podziwiam Sienkiewicz że odeszła w szczytach popularności postaci Kasi mam nadzieję że w przypadku Ali nie będzie już krokodyli łez i petycji do produkcji o powrót tej postaci bo w przypadku Kasi tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ILE jeszcze tych żon ma Paweł mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wróci do stare natury jak Marcin albo będzie rozpaczał (jak uśmiercą Ale oo Baśkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba i ta dziewczynka, która grała Basię też straciła pracę przez Frycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Basia zostanie,bo na razie ma wyjechać tylko jej mama.Nie wiadomo co wykombinowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wywiezie za granicę jak Gosia Wojtka i zacznie się walka o małą no ale Paweł jest na straconej pozycji bo nawet formalnie nie jest jej opiekunem prawnym bo nie było mowy że ją adoptował jest w tej sytuacji co Andrzej Budzyński on też córki Marty nie adoptował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ogólnie...podziwiam, rozkminianie tematów a przede wszystkim znajomość wątków☺ A ja tu czytam tylko dla watku Teresy i Pawła, co onegdaj jakieś 11 lat temu padl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obstawiam że sama Ala wyjedzie bo Gabrysia (ta aktorka co gra dziecko Ali) dodała zdjęcie z serialową Teresą może będzie jej nową mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas założyć nowy wątek: Teresa i Paweł, odrodzenie uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza miłość na zawsze pozostaje w zakątku serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka miłość jak Agnieszki i Tomka to była czyli toksyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Paweł Basię chyba adoptował, kiedyś się przedstawiła jako Basia Zduńska. Mówił też jeszcze przed ślubem z Alą że chce ją adoptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,ze Fryczowna odchodzi to jak miod na moje serce :-) Poza Kurdej-Szatan(co za nazwiska!) byla najgorszym nabytkiem produkcji. Uwazam,ze naturszczyki w tym serialu graja lepiej i przyjemnie patrzy sie np.na Kinge-zawsze naturalna i na Pawla,ktory gra coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się że Szatan jest tak chwalona ostatnio że zawsze będzie Grac pierwsze skrzypce może nawet. Pozbędą sie dobrych aktorów by ona mogła zostać Wałach już się pozbyli Frycz odeszła (jej tyle nie było w serialu co Szatan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
superdziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to można się zmienić w ciągu 15 lat,aż nie do uwierzenia,patrząc na aktorkę D.O.która gra Martę.Są powtórki na 2 programie i stąd moje porównanie.To tak jakby dwie różne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu Walach ma odejść i zostać wyrzucona? Ja bardzo ją lubię i wcale nie muszą jej wyrzucać jej postać może być. Z kimś innym niż Tomkiem i Marcinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młynarczyk odchodzi z serialu producent go nie zatrzymał ma dość roli Tomka umrze Chodakowski czyli pewnie Aśka będzie z Jackiem i Wieczorkowski wróci do serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fakt" to nie jest jakies hurra-wiarygodne zrodlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Agnieszka i Tomek są zdjęcia i piszą że pogrzeb Tomka Aga i Jacek w pierwszej ławce na czarno ubrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Lucjan miał za złe Marcie,że urodziła nieślubne dziecko(Łukasza)? Pamiętam wątek,w którym Marta próbowała pogodzić Lucjana i Małgosię i stwierdziła wtedy,że Lucjan wybaczył jej o wiele gorszą rzecz: urodzenie nieślubnego dziecka.Ktoś pamięta ten wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek umrze naprawdę żal chyba skończę z serialem i wynika że Andrzej ma dość roli sam nieraz negatywnie się wyrażał o swoim bohaterze wracając do tematu Marta urodziła dziecko Norbertowi ale nie byli małżeństwem potem on ją z tym synem zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierc Tomka to bujda, juz bylo dementi od produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×