Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Nie plotka powiedzieli że się wybudzi całej prawdy nie zdradzili ale potem umrze zdjęcie Młynarczyka dodał przed śmiercią potem były sztandary i Galowe stroje policjantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudelek też pisze o śmierci Tomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Tomek umrze żal mi dzieci Tomka Wojtek straci drugiego rodzica dobrze że ma Asię Helena nigdy nie pozna ojca Zośka straci drugiego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Asia adoptowała Wojtka i Zosie? Oficjalnie dzieci mają matkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co na to fanatyczka,która miała wizję,że "wyrzucą"pewne aktorki?!!!Aktorek nie wyrzucają,bo to nie przedmioty,ale inni mogą odejść w naturalny sposób,bo to fikcja i wolno im!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wargas gadał że załatwi że w razie śmierci to matka Wojtka zostanie Asia . A Agnieszka wyrzucona zostanie bo ona wyjedzie a Asia zwiąże się z Jackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serial sie sypie, kuszewski tez rozważa odejscie. Smierc lucka, tomka.. stypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13:50 Walach zostanie wyrzucona przez Młynarczyka a Kurdej-Szatan będzie grała Z Wieczorkowkiego gdyby Młynarczyk nie odszedł serialowa Aga nie wyjechala by więc Walach straciła pracę przez swojego kolegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek umrze a Asia i Agnieszka będą razem mieszkać i wychowywać dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore spekulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek będzie nowym ojcem dzieci Tomka obiecał mu to chyba że wróci Gośka hahaha a tak zmieniając temat to gdzie Budzyński i Magda będą mieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.50,16.11 Powrót walniętych i nawiedzonych zdartych płyt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie osądzam ale Młynarczyk poważnie powinien się zastanowić nad odejściem z tego gniota wiele ludzi kojarzy go tylko z Tomkiem i właściwie nigdzie nie grał oprócz tego gniota i może się przejechać jak Koroniewska a tamto facet ma spalone mosty bo uśmiercą jego postać . Ale prawda jest taka że mln nie lubił swojego bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury piszesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młynarczyk na 100 procent odchodzi z m jak miłość. Aktor powiedział w wywiadzie, że ma dość swojej roli, a teraz na kilka tygodni wyjeżdża do USA. Postać Tomka zostanie uśmiercona, tym samym niemożliwy jest powrót aktora na plan, no chyba żeby mjm przemieniła się w Modę na sukces, gdzie są cudowne zmartwychwstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej nie lubił Tomka taka prawda zresztą jego bohater to ciągle dwie baby kochał grał na dwa fronty był uwikłany w trójkąt a Andrzej miał go dość. Jakoś nie wierzę że Asia i Aga zamieszkają razem i będą razem chować Wojtka i Helenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałam Asia będzie z Jackiem Agnieszka wyjedzie z córką Jacek będzie ojcem Wojtka Walach straciła pracę przez Młynarczyka może mu podziękować gdyby focha nie strzelił. I nie odszedł to by grała w serialu a tak to jej postać nie nie poradzi sobie ze śmiercią Tomka i wyjedzie na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będzie nowy wątek przejęty przez Asię i Jacka!A może dołączy też postać Małgosi,bo dwie siostrunie dały plamę,więc inna,też fatalna,może się teraz postarać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walach wraca do Komisarza Aleksa będzie grała z Wieczorkiem i ich postacie będą mieć romans prawdopodobnie ale wraca na 100 procent więc nie zostanie z niczym po odejściu z M jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,dlaczego tak się martwicie o aktorów czy mają pracę,czy nie.Przecież to każdego prywatna sprawa,gdzie i w czym gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem nie nam to oceniać ale taki Młynarczyk może się przejechać ostro po odejściu z serialu jak Koroniewska wiele ludzi kojarzy go tylko z Tomkiem z M jak miłość po drugie mógł pomyśleć o innych którzy stracą pracę przez niego myślę o Walach dobrze że producent Komisarza Aleksa się zlitował i przywrócił jej rolę w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulituj się nad nami i więcej nie pisz takich bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że Iza będzie jeszcze z Marcinem no bo ja przeczytałam że w następnym numerze będzie Marcin nie chce słyszeć o ciąży Izy szkoda dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy, że nie chce słyszeć? Skoro był tak głupi by ją zaciążyć w trakcie pożegnalnego stosunku to teraz trzeba ponosić pełną odpowiedzialność, a nie stwioerdzać, że nie chce sie już o tym słyszeć. Ja sie cieszę, że Młynarczyk dochodzi, ten jego wątek to była już taka telenowela, że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ciekawa jak rozegrają to scenarzyści tyle rzeczy do wyjaśnienia kto będzie ojcem Wojtka drugą kto będzie płacić za nianię nieślubnej córki Tomka co dalej z Olszewską wykombinują i co z Aska będzie no bo jak wróci Gosia to bigos będzie bo ona wcale syna nie porzuciła tylko Aska go uprowadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawość to pierwszy stopień do piekła! Bardzo ważne jest to ,kto będzie płacił za nianię Helenki.To jest tak istotna sprawa,że chyba kilka odcinków musi być na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka wyjedzie Asia się pocieszy u innego Walach została wyrzucona a opiekunkę opłaci sama Olszewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A świstaki w sreberka będą zawijać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×