Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Bzdura na k kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorkowski odszedł z serialu podaje super seriale więc Walach też odeszła pewnie a na tej imprezie nawet Kożuchowska była więc to nic nie znaczy że była Koroniewska bo długo grała jedną z wiodących ról w tym serialu więc ją zaprosili. ps Wieczorkowski i Walach odeszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazetowa szmira,więc zluzuj swoje przewidywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izka i marcin wróca do siebie ale anka zatruje im zycie z arturem więc spokoju nie będzie powiedziała kalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągle jedna i ta sama osoba pisze suche zdania z plotami ze świata seriali :) juz brzmi troche jak psychopatka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kisielowa atrakcją wesela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za buty miała na sobie Maria ? Myślałam , że to tenisówki, fajnie wszyscy się bawili, Zosia w kościele będzie broniła swojego organistę przed atakiem kobiet, które wiedzą ,że był oszustem, czy odkupi winy i odda pieniądze? Barbara umówi się na randkę w przyszłych odcinkach, miło jest z kimś wypić kawę i porozmawiać, myślę, że to będzie elegancki pan z kursu językowego. Aga z Olkiem spędzą ze noc, czują coś do siebie, młodzi , piękni korzystają z życia, zazdrosna Aneta znowu szaleje, wymyśla jak ich rozdzielić. Marcin pobije się z Kubą o Izę, co z przyjaźnią? Kinga urodzi zdrowe i ładne dziewczynki przez cesarskie cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może adidący? Okropny chod ma jak szła przez sad w tej sukni i sportowych butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szła jak podkuty koń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze ze ciebie tam nie było, bo byłaby krowa do kompletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myslalam ze marycha ma chodaki zalozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już oficjalne i zetelne streszczenie odcinka w którym Agnieszka powie Asi że rozstała się z Jackiem tak więc osoba która wcześniej napisała że Wieczorkowski odszedł miał rację. Uważam że to wielki wstyd że osoba odpowiedzialna za Instagram i Facebook Emki okłamywała widzów że Wieczorkowski dalej gra z Walach .A jak sami widzieliśmy w nowym sezonie zaledwie jedna scena była z nimi razem a teraz się rozstaną . koniec wątku . Wieczorkowskiego już nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak wielki wstyd, Ty naprawdę nie masz ciekawszych zajęć w życiu? To tylko serial, postacie pojawiają się i odchodzą. Faktycznie jest nad czym lamentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wiele ciekawych zajęć nawet Byś się zdziwiła, ale jeśli uważasz że oklamywanie widzów jest spoko i świetnym przykładem to gratuluję twojego wychowania twoim rodzicom. Mam nadzieję że TAK właśnie twoje dzieci Ciebie będą oklamywac bo to spoko że dorośli poważni ludzie tak robią To tylko serial ale jeśli ktoś prowadzi instagram rozmawia z widzami to się oczekuje szczerych odpowiedzi a nie kłamstwa. To żenada i wstyd że poważni ludzie prowadzący profil serialu z takim zasięgiem oglądalności tak postępują. Ale gratuluję jeszcze raz wychowania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Looo matko,,dziewczyno faktycznie zluzuj majty i zacznij żyć prawdziwym życiem, a nie serialowymi instagramami i przeżywasz, jakby to była jakaś tragedia narodowa. I żeby nie bylo- jestem zupełnie inna osoba, niż ta, która wcześniej do ciebie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie też żyjesz serialem skoro tu napisałaś :) :) zwyczajnie ktoś napisał szczera prawdę tak nie postępuje z ludźmi ale widocznie ktoś lubi być oklamywany i kłamać :) :) cóż życie każdy lubi co lubi A prawda jest taka że ktoś kto prowadzi tego typu profile niepowinien tak postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzie Ci iść na terapie, bo masz jakieś zaburzenia. może zwyczajnie osoba odpowiedzialna na media społecznościowe serialu nie wiedziała wtedy czy Wieczorkowski zostanie czy nie, bo może prowadzili z nim wtedy rozmowy? a moze wtedy miał być, tylko poźniej zdecydowal sie odejsc. może, może... opcji jest milion, nie pomyslałaś o tym? no nie pomyslalas bo ty widac o wielu rzeczach nie myslisz. zawsze tak wszystkim zarzucasz kłamstwo?widac mierzysz ludzi swoja miarą nie musisz o wszystkim wiedziec egocentryczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.48- nie ośmieszaj się, bo wiemy, że to ty pisałaś, ja czasami serial obejrzę, częściej wejdę na forum, bo na te brednie w mjm już ciężko patrzeć. Ale nie śledzę instagramow, świata seriali, stron fb A już z całą pewnością nie interesuje mnie, że ktoś tam coś napisał A czegoś nie. Za to ty przeżywasz jak jakaś nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho psychofanka rudej Agnieszki się uaktywniła i rozpacza, że wątek zakończyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niech jeszcze Agnieszka zniknie, i tak już od dawna nic nie wnosi ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zniknie, będzie się kręcić koło Michała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba myśleć nad żadnym może może bo fakty mówią same za siebie - ostatnie sceny Wieczorkowski nagrywa w lutym łącznie z dwiema nowego sezonu - w maju czerwcu Walach sama nagrywa nowy sezon - w lipcu ludzie pytają czy Wieczorkowski odszedł emka odpowiada że jest i dalej gra razem z Walach że w czołówce też są itp itc itd Tak więc na planie musiało być chyba widmo i na pewno nie wiedzieli że aktor odszedł :) , ktoś tu chyba nie zna faktów lub lubi być naiwny i wierzyć że na kłamstwa są wytłumaczenia albo zwyczajnie lubi pluc jadem byle czas sobie umilić -dodam że Kuszewski nagłośnił sprawę postępowania produkcji w obecności ludzi pracujących przy produkcji tak więc kłamstwa są tu na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olek pomoże złożyć łóżko Adze, czy to lokum Olgi, była wtedy graciarnia, fajnie wczoraj grali, Aneta jest zaborcza, zatruwa życie, strzela fochy, wszystko musi być jak ona chce, Olek jest za dobry, nareszcie nie wytrzymał, upił się , niech żyje jak chce. Michał porachuje kości Erykowi, Wojtek też szykuje zemstę za cierpienie Zosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia Zośka sama wpakowała się w kłopoty,więc mi jej nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdole go za psychiczna baba! Kobieto, odwal się juz tego wieczorkowskiego i wyjdz do ludzi! Zakochałas się w nim czy jak że cie to tak boli? Podali nieprawdę no i co im zrobisz !? Normalni ludzie mają to doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kurfa :D :D czy ty człowieku robisz cos w życiu więcej poza byciu stalkerem wieczorkowskiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej ma rację, ta psychiczna fanka Wałachowej się znów uaktywniła. Ona zawsze tak przeżywała i pisała takie brednie że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to wogóle jest aż tak ważne czy będzie dalej Walach i Wieczorkowski??? Będa to ok nie bedzie ich to też ok...ile można wałkować ten sam temat?? Ja mam to w doooopie i pewnie inni też...no ludzieeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mają w dopie oprócz jednej która tu ciągle temat zasmieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18:30 19:31 i 20:04 a ja myślę że z Tobą coś nie tak aby jedna osoba która przeżywa wywoływała u Ciebie takie skrajne emocje. Nie mówiąc o kulturze słowa. Niech se pisze. Od tego jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×