Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość

Iza  I  Marcin  będą  razem,  pojadą  na  wakacje   do Grabiny(cześć)

 

Miłego  Sylwestra

 

 

i  dobrej   zabawy   życzę,  oby  ten  Nowy  Rok  obfitował     w  wiele  przygód  w  miłości  i  szczęściu

 

(kwiatek) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Maria  miała  adidasy  na  ślubie,  bo  aktorka  miała   nogę  w gipsie  i  chciała  ukryć,  dlatego  tak  dziwnie  szła  po  sadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmy i Seriale

Świetny konkurs, w którym można zgarnąć darmowe konto NETFLIX
Więcej szczegółów na stronie www.netflix.wygrywamy.com.pl
Wystarczy tylko Twój adres email! Żadnych prywatnych danych!
Żadnych numerów telefonu! Wszystko to za darmo!
To nie ściema, nic nie tracisz, a możesz zyskać konto NETFLIX!
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

watek z prostytutka to tragedia, może jakby go grała inna aktorka a tak to wypisz wymaluj scena z kiepskich,

-watek Anki i Andrzeja tez mocno naciagany, nie lubie Rosati, nie mieli juz co wymyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to tak

Andrzej trzymał nagranie Anki (Rosati) na laptopie. Co on głupi. 

Nie podoba mi się ten wątek z Rosati. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.01.2019 o 20:47, Gość jak to tak napisał:

 

Mógłby  skasować,  ale  to  nic  nie  da,  bo  Anka  jest  sprytna

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Będzie  znowu  Katia,    Paweł  znowu  śpi  z  Julią,  pogodzą się  po  kłótni  o  ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierogi z malinami? Pierwsze slysze...z jagodami,truskawkami ok ale z malinami?i zdziwieni ze sa pestki chyba w malinach sa same małe pesteczki...

A Kisielowa to nie ma innego stroju wciaż te same spodnie i pstrokata kurteczka.i to jej zachowanie kiedyś śmieszyło ale teraz już jest nie do strawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Julia  będzie  w ciąży  z  Pawłem,  jej  brat  każe mu  się  trzymać  od  niej  z  daleka,  ona  go zostawi  ,  bo  usłyszy  ,że  go  Katia  go kocha,   źle  zrozumie rozmowę,  i  tak  w kółko  to  samo,  są  razem  i  nie

Bartek  zostawi  Ulę  bez pożegnania, bo  nie  chce  ją  narażać  na  niebezpieczeństwo

Andrzejek będzie  miał  wypadek

Zosia jest  zazdrosna  o   Stefana Fredmana,  który  przychodzi  do  Basi  w  odwiedziny

 

Lubię  maliny  najlepiej  same,  jadłam ryż  z  malinami   latem,  pierogów  nie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Cały odcinek stracony na przygody Kisielowej. Na początku nawet było to i fajne ale teraz wkurza na maksa. Nudyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

Marysia robi sobie przerwę w pracy i idzie zbierać maliny... WTF?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale przystojny ten Bartek od Uli? Nie wiem czy tylko mi się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Julia będzie podejrzewała że jest z Pawłem w ciąży, zrobi test ale wynik będzie negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

mi tez Bartek sie podoba, uwazam że jest mega przystojny, szkoda mi go, widać że jest dobry facet chce zmienić swoje zycie a byli kumple zmuszaja go do napadu, widać że  Ula  naprawdę go kocha , nie to co Izka  przy pierwszych problemach  zostawiła marcina samego a od razu padła w ramiona Artura

---ja uwielbiam Kisielowa , moze jej być nawet więcej w serialu, nie lubie siostry ARTURA AGATY, mega mdła i sztuczna,

---Marysia w chwili przerwy leci do domu rwac maliny dla mnie to było mega sztuczny watek i naciagane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gość

W średniowieczu istniały tortury, wyrywali paznokcie, zęby, bili... W dzisiejszych czasach gdyby postawili mi taką Kisielową to bym wszystko wyśpiewała po minucie jej biadolenia, cały odcinek poświęcony babie która na tyle męczy psychicznie, ze nie da się funkcjonować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość the best

poniedziałek i wtorek była kisielowa. Ograniczyli by tą postać to już nie jest śmieszne, zresztą nigdy mnie te sceny z nią nie śmieszyły.

Ja lubię nawet siostrę Artura 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdło

czy tylko mnie mdli od ciaglych mizianek muszyska i Andrzeja? ja rozumiem na poczatku ale ile mozna... w dodatku widac jak ona naprawde sie na niego grzeje i to jest mega meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kisielowa  mnie  śmieszy,  można się  pośmiać,  siostra Artura jest  fajną  kobietą,  strażak   też  superfacet,  aktor  grał   w  Klanie,  Plebanii,  Barwach  szczęściach,  ale on  jest  wysoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedii jest napisane że Małgosia wróci. "Po wypadku na autostradzie i śmierci Michała Łagody, Małgosia wypisała się ze szpitala, znikając bez śladu, tym samym uciekając sekcie, w którą była wmieszana. Obecnie przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Wraca do Polski zaraz po tym, jak zostanie świadkiem wypadku z udziałem przedszkolaków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2019 o 19:54, Gość gość the best napisał:

poniedziałek i wtorek była kisielowa. Ograniczyli by tą postać to już nie jest śmieszne, zresztą nigdy mnie te sceny z nią nie śmieszyły.

Ja lubię nawet siostrę Artura 

 

A ja uwielbiam Kisielową 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
2 godziny temu, Gość Kasia56 napisał:

Wyciekły nagie zdjęcia znanej aktorki M jak Miłość .

Niektóre osoby są tak bardzo zachwycone własnym ciałem, iż nie mogą się powstrzymać przed robieniem sobie nagich zdjęć. Gdy jest się znaną osobą trzeba jednak uważać na zdjęcia, które sobie robimy. Bardzo łatwo paść ofiarą hakera, tak jak np. Małgosia z ,, M jak Miłość. Do sieci wypłynęły jej prywatne nagie zdjęcia. Pokazała na nich baaardzo dużo.

Zdjęcia możecie zobaczyć na portalu :  randkierodate.pl   (uwaga rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko minutę )

Masz  rację,  mądry  człowiek  tak  nie postępuje,  nigdy  nie  wrzuciłabym  zdjęcia,  nawet  normalne,  bo  mogą  zrobić  zmontowane,  w  życiu  tak  nie  wyglądamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła

😀

Dnia 14.01.2019 o 11:11, Niezapominajka1987 napisał:

A ja uwielbiam Kisielową 😀

Kisielowa  chce zostać  sołtysem😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosuiek

Iza wyladowała w łóżku z Marcinem, pewnie odczytała sms od ANI, ALE WYSTARCZY BY KTOS COS ZNOWU POWIEDZIAŁ LUB KRZYWO NA NIA SPOJRZAŁ TO ZNÓW PEWNIE STRZELI FOCHA I SIE OBRAZI, bardzo mnie denerwuje Aga ta z baru, wredna sztywna laska, bardzo gra drętwol. lepsza jej mama Marysia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ1233
Dnia 10.12.2018 o 21:52, Gość abc napisał:

 

Podobno Uniatowski w serialu ma mieć na imię Leszek;p ja się cieszę że Gośka wraca haha pogoni wreszcie Rudą doczepioną do MojejAsi boże jak można się tak poniżać jak serialowa Agnieszka i być doczepioną do nowej rodziny ojca swego dziecka. Gośka Rudej nie znosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wróci była żona Pawła (ostatnia, żeby było jasne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość
Dnia 16.01.2019 o 21:28, Gość gość napisał:

Wróci była żona Pawła (ostatnia, żeby było jasne)

Paweł  kocha  Julię,  Katia  mu się  narzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowość

Magda    dowie  się  o  romansie  Andrzeja,  trafi  do  szpitala,  grozi  jej  odrzucenie  przeszczepionego serca,

Andrzej  będzie  chciał  zabić  Anię,  chwyta  ją  za szyję  i  dusi,  jest  oszustką,  bo  handluje  dziełami  sztuki,   zdjęcie  wskazuje,  że  to  jest  żart,  Ania ma wytrzeszczone  oczy,  z trudem  łapie  powietrze

 

Iza  ma  koszmary  senne,  Marcin  budzi  ją  bardzo  przerażoną,  boi  się, że  dziewczyna  wpadnie  obłęd  widząc  wszędzie  Artura,  bo  chce  ich zabić  oboje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowość

Natalia  i  Franek  wrócą!!!!!

Magda  nie  może  mieć  dzieci,  bo  bierze  lekarstwa,  które  mogą  uszkodzić  płód,  załamie  się  bardzo,  okropnie  płacze,   czy  jej  serce  to  wytrzyma?

Ania  oczerni  Marcina  w  gazecie  pisząc  o  nieszczęśliwej  miłości,  pije  dużo...,  Marcin  czuje  się  winny,  Olek  prosi  go  wyhamowanie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No nie wiem czy Paweł kocha Julię. Raczej nie, przynajmniej tak zrozumiałam jego rozmowę z Magdą, kiedy byli w Krakowie. Ten związek jest taki wymuszony, Julia latała za tym Pawłem, a on się "zlitował" i w końcu się z nią związał. To nie wróży dobrze tej relacji.

Rosati mnie denerwuje niesamowicie. Do samej aktorki nic nie mam, ale postać Anki jest bardzo irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość życie
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

No nie wiem czy Paweł kocha Julię. Raczej nie, przynajmniej tak zrozumiałam jego rozmowę z Magdą, kiedy byli w Krakowie. Ten związek jest taki wymuszony, Julia latała za tym Pawłem, a on się "zlitował" i w końcu się z nią związał. To nie wróży dobrze tej relacji.

Rosati mnie denerwuje niesamowicie. Do samej aktorki nic nie mam, ale postać Anki jest bardzo irytująca.

Rosati  wychowuje  sama  córeczkę,  czytałam  w  wywiadzie, że   ludzie  krzywdzą  innych  swoimi  plotkami,  bo ranią  boleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×