Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Nie ogarniam juz watku Iza-Marcin-Ania. Niby kocha Anke ale mysli o Izie. No i jak wyczytalam w swiecie seriali to pojdzie z Iza do lozka. Niech ze sie chlop zdecyduje bo to zalosne sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:55 Akurat ja pisałam tylko 20:04. To że Ty masz rozdwojenie jaźni i piszesz jako kilka osób nie oznacza że inni też tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny oświećcie mnie i wyjaśnijcie, mjm ogladam od początku od 1 odcinka, dawno temu Weronika Rosatii grała koleżankę Kingi z Gródka i wraz z Pawłem była świadkową na ślubie Kingi i Piotrka, w kulisach Anka powróci i namiesza u Andrzeja i Muchy i była mowa że to dawna przyjaciółka Magdy /Muchy, -----nie zgadzam sie z tym przecież jak Anka odwiedziła studentów na deszczowej to romansowała z Kamilem i były chyba rywalkami z Magdą chyba sie nawet kłóciły, to więc nie przyjaciółka Magdy tylko Kingi, ktoś sie mocno tam pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej tak, masz rację, a poza tym pisali w świecie seriali, że miała romans z Andrzejem. Pytam się kiedy ? Scenarzyści kompletnie odlecieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raczej chodziło im że teraz będzie miała romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki to chyba było jeszcze w tym mieszkaniu studenckim w blokach co mieszkali, bardzo lubiłam tamte czasy choc Muchy nie cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w kulisach było że teraz Anka bedzie miała romans z Andrzejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pomysl na zakonczenie tego gniota ( kiedys lubialam ten serial , teraz to zrobil sie gniot) Magda wkoncu spiknie sie z Pawlem , stwierdza ze jednak tylko oni moga byc razem bo z nikim innym im nie wychodzi , urzadzaja wielkie weselicho oczywiscie w bistro , zjezdzaja wie wszyscy , jak leci rodzina znajomi, byli i obecni , kochankowie i malzonkowie , nawet Mycha z usa przyjezdza ( w ostatnim odcinku moglaby zagrac ) nad szczesliwym towarzystwem unosi sie duch Hanki , szczseliwej i pelnej blasku , niestety podczas obiadu weselnego caly lokal wylatuje w powietrze , wszyscy gina , zza rogu widac usmiechnieta twarz tego psychola od Izy Kamera najezdza zblizenie na jego szalona zadowolona twarz i koniec m jak milosc , wszyscy niezyja Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej po wielu zapewnieniach milosci do Magdy zdradzi ja? To juz przegiecie, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia ponoc bedzie z tym brzydalem -piosenkarzem Uniatowski Slawkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech Magda/Mucha zniknie z serialu, okropne babsko -----------------kurfa co za debil siedzi na tym forum, czy nie mozna nic z tym zrobic, zaśmieca wszystkie wątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wezwijcie mediatora, bo inaczej zwariuję , nie mogę znaleźć innych stron:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychofanka Rudej Agi niech stad spieprza zawsze zamet robi na forach pewnie to ty pisałaś emeile do p.Szatan o czym ona mowiła kiedys w teletygodniu i obrazałas ja na jej fanpagu o czym aktorka mowiła w wywiadzie dla GALI gdyby nie maz Walach to by twojej Walachowej w tym gniocie bo on ja tam wkrecił Rudej nie cierpie od momentu kiedy otwarcie romansowala z Tomkiem wiedzac ze ten ma zone i male dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Tomek kochał Małgosię ,to nie skusiłaby go ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ostatecznie Małgosi nie zdradził, kiedy ona jeszcze była jego żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kancelarii pojawi się prostytutka, prosi Piotrka i Andrzeja , żeby ją obsłużyli Proboszcz zasłabnie na wieść, że zatrudnił oszusta! Bartek z Ulą chce mieć dziecko Artur próbuje się zabić , ale przeżyje, naśle swojego prawnika na Izę, żeby ją śledził, ona postanowi opuścić dom. Pracuje w ośrodku dla młodzieży. Michał zaprosi " córkę" na lody, Joasia uważa, że powinni zrobić badania DNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Marcin to naprawde kretyn. Mysli o Izie, jest zazdrosny ale nie przeszkadza mu to w sypianiu z Anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kogos kopneło w kalendarz jak Uniatowski miałby byc partnerem Marty Dominika Ostałowska ma 47 lat a wiec jej postac pewnie tez tyle w serialu a Uniatowski 34 wg wikipedi wiec to nielogiczne zeby byli razem wiec czyjego partnera miałby niby grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniatowski

Dołożą go do kogokolwiek a potem zrobi rundkę po wszystkich po kolei jak Roznerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole

Niech  zmienią  stronę, bo  nie  radzę  sobie  ze  znakami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

NIE ZA FAJNA JEST TA NOWA FORMA FORUM, po co zmieniali , DŁUGO SCHODZI ZANIM SIE DODA POSTA, ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rama 87

Ania  ma  ładne  włosy,  oczy  jak  magnes......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uniatowski zakocha się w Joasi i będzie o nią walczył z muzykiem Erykiem więc muzyk  nie zniknie z serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Ania ponoć sama odejdzie od Marcina i jej wątek ma się bardziej skupiać na pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  dalej

Ania  skłamie  Izie  , że  jest  w  ciąży   z  Marcinem,    Iza  wyjedzie  z  Jakubem,  Marcin  po  rozmowie  z  Olkiem    zrozumie, że  matka   miesza  w  ich  życiu  miłosnym

 

 

Siostra  Rogowskiego  też  zakocha  się,  pozna  przystojnego  mężczyznę

Sonia  umawia  się  na  randkę   z  kimś  z   internetu,  ale  nie  może  pójść,  bo  ma   pracę  i  zostaje wezwana

Agnieszka  nie  będzie  z  Jackiem,  powie  to  Joasi, że  nie  było  sensu  oszukiwać  się,  że  to  jest  miłość.

 

Filarski  zachwyci  się  prostytutką,   nie  wie  o  jej  zawodzie,     odkryje  to  później,   kobieta  spotyka  się  z  Piotrkiem  , któremu  przekazuje  informacje  z pendrive,  jest  prześladowana   przez  człowieka  ze  świata  przestępczego,  teść  myśli  , że  Piotrek  umawia  się  na  seks,  grozi,  że  powie  o  wszystkim  Kindze...

 

Paweł  zostanie zaproszony  na  imieniny  ojca  Julii,  pozna  jej  rodzinę

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak miłość

Ale ta Anka jest wredna. Specjalnie powie Izie żę jest w ciązy bo wie że Marcin jej nie chce. A ta sierota zamiast wyjaśnić sprawe z Marcinem to wyjedzie z Jakubem na Mazury. Sama nie wiem która gorsza... Anka która uczepiła sie tego buhaja jak rzep i chce mieszać czy Iza która zamiast jasno postawić sprawe jak przystało na dorosłą kobietę i matkę to chowa głowę w piasek i ucieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Anka masakra z tą ciążą. Jeju dlaczego ta Iza nie wyjaśni sprawy z Marciem .. To z kim w końcu będzie ten Uniatowski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubie tej Anki, dziwna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie wiem co tam sie teraz dzieje, bo z tego serialu sie juz telenowela zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej  i  więcej  historii

Michał  jest  bezpłodny   po  wypadku  samochodowym,  nie  wie  czy  jest  ojcem  dziewczyny,  która  robiła  mu  zdjęcia, 

 

to  badania  wykażą  jaka  jest  prawda

 

Marta  pojawi  się  z   Anią   i  Łukaszem  za  20  odcinków

 

Magda   mówi  Kindze,  że  Rosati  ją   wkurza,  pójdzie  na  wernisaż,  gdzie  namalowany  jest  akt  Andrzeja.....

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×