Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
wyjaśnijcie mi jedna rzecz bo nie kumam, czy Franek przespał sie z ta nauczycielka, cy tylko sie całowali bo on poziej taki dziwny był i dostał od niej smsa ------------proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie mogę doczekać Gośki.. jupi jupi a ciekawe czy naprawdę wróci z nową twarzą chyba nigdy tak nie czekałam jak na powrót Gośki nie Franek nie spał z Justyną ona go zostawiła dla damskiego boksera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje, że Franek przespał się z nauczycielką, a potem wódką leczył wyrzuty sumienia. Wprost to nie było pokazane, ale można się domyśleć. Poza tym gdy się całowali to upadli na łóżko więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za Natalią i Frankiem, ale byli taką zgraną parą i szkoda, że scenarzyści rozwalają ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W teście o Wyspiańskim była śmietanka Mjm i dawniejsi aktorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam tele tydzień i tam sugerują że z Olszewskiej zrobią alkoholiczkę bo jest taki artykuł w następnym numerze Agnieszka zacznie pić ! no po prostu genialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxdgh
pewnie tylko raz sie napije i takie tylko gadanie w koncu wszystkich pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka też wpadła w "alkoholizm". Piła nalewkę Lucka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale całkiem możliwe że wpadnie w nałóg bacząc na ostatnie odcinki jak bardzo cierpiała z powodu nieszczęścia Tomka to może sięgnąć w nowym sezonie po alkohol pewnie tak kombinują że ona się uzależni trafi na terapię odbiorą jej córkę i Aśka będzie się nią zajmowała - jej dzieckiem a na terapii pozna nowego faceta bo większość ostatnio w sondażu pisało że chce żeby Agnieszka wreszcie była szczęśliwa i ułożyła sobie życie ale zobaczymy co napiszę świat seriali/ tele tydzień w poniedziałek poznamy odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to na wakacje bedą spekulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Ewuni jest ładna :), ale będzie zła , tak samo jak ojciec jej córki, rodzice młodej wyjechali do Norwegii pracować, opiekowała się nią babcia, wnuczka sprawiała kłopoty wychowawcze, teraz namiesza w życiu Ewy i Marka zamieniając w piekło.... Tomek wciąż jest w niebezbieczeństwie, nawet w szpitalu, Mariusz chce go zabić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc10:41-znowu ty! Kurde jestes na wszystkich tematach serialowych? Nie da sie tego twojego belkotu czytac. Wroc do podstawowki dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Tomek, jest szansa,że wyzdrowieje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy w poniedziałek ale ja jestem pewna że pisali o Agnieszce Olszewskiej nie o Agnieszce córce Teresy . kupię gazetę i wszystko napiszę a Tomka mi nie żal poniósł słuszną karę nie bawi się uczuciami kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek jest dobrym człowiekiem, nie bawi się uczuciami kobiet, był zagubiony, kocha dzieci, zasłużył, żeby żyć, my też popełniamy błędy , różnie w życiu się układa, jesteśmy tylko ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem cieszę ale niestety widzę że faworyzuje tylko Wojtka i Zośkę a dla Helenki jest żadnym ojcem i wogóle nie widać że ją koch tylko traktuje jak problem do ułożenia a że kocha Joannę to widać fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tele tydzień - Agnieszka po wakacjach zacznie pić Marcin spotka ją pijaną i będzie się o nią martwił tak piszę o Olszewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej gazet pisze o Koroniewskiej a przez lata było o niej cicho. Coś się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olszewska będzie na dnie świat seriali piszę czy ktoś poda jej pomocną dłoń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek kocha Helenkę, był przy niej w szpitalu, nie jest dla niego żadnym kłopotem! Dużo miłości i oparcia bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupia jest ta Julka,co gra Zośkę w serialu,jakiś spóżniony okres dojrzewania przeżywa.........nie dosyć,że marnota i miernota,to mniemanie o sobie ma niczym zdobywczyni Oskara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obstawiam że Agnieszce tą pomocną dłoń poda Jakub o się w niej zakochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakub to lekkoduch i bawidamek,który w ogóle nie pasuje do Agnieszki/jeśli myślimy o dłuższym związku/.A może Jacek będzie spełniał obietnicę i dotrzyma danego słowa Tomkowi,i zajmie się jego rodziną+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpital nadal kręcą Aśka będzie chciała się zabić ;/ Kurdejowa dała zdjęcie gdzie Srasia na oknie w piżamie i chce wyskoczyć czyli z Tomkiem jest bardzo źle a superseriale piszą że Agnieszka wpadnie w alkoholizm . co do ręki pomocnej poda jej Marcin bo to prawdziwa przyjaźń ale tylko przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znów będa nas katować takimi scenami-choroby,wypadki,zmartwienia,stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile będzie odcinków M jak miłość? Powinny skończyć dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×