Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy znacie jakies naturalne kosmetyki bez chemii ktore ubóstwiacie?

Polecane posty

Gość gość

bo ja odkrylam ostatnio taka drogerie w krakowie .drogeria pigment. sa tam super fajne kosmetyki i soro jest naturalnych i z roznych krajów. pelno tam bylo rosyjskich oraz rowniez koreanskie. czy wy znacie jakies takie kosmetyki do pielegnacji,do wlosów oraz inne,ktore nie maja tej chemii w sobie a sa super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manna i sylveco, takich uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej arganowy, olej kokosowy, olej z pestek arbuza - żadnych kremów i balsamów już nie używam. Twarz myję żelem sylveco, a ciało i wlosy czarnym mydłem syberyjskim POLECAM! serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozecie chociaz napisac jaki to żel >??wiem ze firma sylveco i babuszki agafii jest fajna ,ale chociaz napiszcie które to dokladnie kosmetyki sa takie super bo przeciez tego jest w cholere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubóstwiać kremy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie rosyjskie kosmetyki czy Babci Agafi czy Syberica , sa takie bez chemii :) Poczytaj sklady , moze oko zbielec. Sylveco , dobra firma z roznymi produktami i mozna dobrac cos pod siebie. Uzywalam balsmu myjacego do wlosow czy szamponu pszeniczni-owsianego, sa ok aczkolwiek do moich wlosow bez szalu. Najlepszym jak do tej pory dla mnie szamponem byl szampon ze Starej Mydlarni serii Herbarium Hipoalergic, same ziola dobre dla wlosow :) Z Sylveco swietny jest lipowy plyn micelarny, czy lekkie kremy z rokitnikiem. Dobre firmy i kosmetyki to tez Make Me Bio, czy Lilla Mai, Resibo itp. Trzeba czytac sklady , nie ma zlmiluj :) Obecnie sama sobie robie kremy, toniki micele czy jakies sera w domu. Nic trudnego, a wiesz co jest w srodku i mozesz dobrac dokladnie to, co jest dobre dla twojej skory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio babcia agafii to chemia w składzie?a ja cholera kupiłam szampon niby bez SLS na propolisie od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie, spokojnie. Sa lepsze i gorsze produkty tego producenta. To, ze nie ma SLS to super, fajnie byloby gdyby nie bylo tam tez parabenow, PEGow, pochodnych formaldehydow itp. Popatrz na sklad tego szamponu jesli jest podobny do tego : Składniki (INCI): Aqua, Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propolis Extract* (organiczny ekstrakt propolisu), Pinus Sibirica Seed Oil (olej z orzeszków cedru syberyjskiego), Inula Helenium Extract(oman wielki), Humulus Lupulus Flower Extract (chmiel), Helianthus Annuus Hybrid Oil (olej słonecznikowy), Cera Alba*(organiczny wosk pszczeli), Cedrus Atlantica Bark Oil (olej cedrowy), Chamomila Recutita Oil (olej rumiankowy), Geranium Sibiricum Extract* (organiczny ekstrakt z bodziszka), Panax Ginseng Root Extract*(organiczny ekstrakt żeń szenia), Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 14720, CI 16035 * składniki organiczne to niestety SLS jest, jest filtr przenikajacy , jest cocamide DEA, srodek pianotworczy, ktory moze uczulac . Ale sa tez naprawde swietne ziola i biologicznie czynne dodatki i to nie w ilosciach sladowych , czyli po parfum :) Szampon ten nie powinien ci zaszkodzic, nie wiem jakie masz wlosy, dodatki i ziola zbalansuja draziace dzialanie SLSa... Nie kupilas tez wody, spieniacza, detergentu, emulgatora i zapachu w ladnej butelce :) Zajrzyj na blogi moze pomoze ci w nastepnym wyborze :) http://dziecisawazne.pl/szkodliwe-substancje-w-szamponach/ http://www.srokao.pl/2016/04/9-skadnikow-ktore-powinnismy-eliminowac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tołpa kocham sylveco i wianek! Droże ale wspaniałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_Mini_Ma
olej kokosowy :) ja smaruje włosy takim ze zdrowazywnosc.org można go zarówno kuchni jak i kosmetyce stosować. ja faktycznie częściej kłade go na włosy niż na patelnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z naturalnych kosmetyków polecam Skin79. Używam od dłuższego czasu kremu BB i skusiłam się na żel. Produkty oczywiście naturalne, krem BB jak i żel posiadają aloes :) Bardzo odżywiają i nawilżają moją skórę, muszę wypróbować także inne kosmetyki ze Skin79:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żałosna reklama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też skinu79 używam i to już dość długo, jedna z lepszych marek azjatyckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzeska
Ja jestem zakochana po uszy w szamponach Whamisa! Aloes i wyciąg z oleju orzechów to połączenie na złoto! Mam bardzo wrażliwą skórę głowy i zazwyczaj chodziłam z podrażnioną, a dzięki tej marce już się nie drapię:) kocham kocham kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie Trawiaste, takie naprawde super naturalne. Wpisz se w google Trawiaste i se zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda naturalna
Ja uwielbiam rosyjskie i to prawda że pojawiają się one w drogeriach jednak tak na prawdę nie są rosyjskie tylko estońskie a to już jest spora różnica więc proponuję uważań na to co się klupuje bo różnią się takie kosmetyki zawartością przez co można sobie kupić teoretycznie naturalny kosmetyk który jest lekko inny niż jego pierwowzór. Ja zawsze kupuje na http://liveno24.pl bo mam tam napisane skąd pochodzi kosmetyk i gdzie został wyprodukowany. Do tego mam tanio i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z naturalnych kosmetyków jestem bardzo zadowolona z cieni do powiek od Alilla - http://alilla.com fajna polska marka :) dziwie się że jej wcześniej nie kojarzyłam bo na prawdę to najtrwalsze cienie jakie miałam do tej pory, nie mają w składzie parabenów, silikonów ani konserwantów za to mają masło shea i masło kakaowe które dodatkowo pielęgnują skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to nie rozumiem tego fenomenu kosmetykow "bez chemii" i niby jakie one mają mieć cudotwócze działanie? próbowałam być eko i bio i używać np. osławionych szamponów z rossmana, ale 100 x bardziej wole szampon loreal professionnel. Włosy są po nim błyszczące, dobrze się rozczesują, a po tym eko bio są beznadziejne...więc co mi z tego że jest on taki eko? wole też "chemiczne" substancje jak retinoidy, które mają realne działanie, niż jakiś krem z brzozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moge polecić dobre kosmetyki naturalne to firmy organic life, dobra jakość przy dobrej cenie od 12 do 69zł, jak sie zarejestrujesz to dodatkowo możesz korzystać z rabatów https://pl577005.organiclife.com.pl/shop.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maść z Wit a ochronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tylko mydla i kremu nivea. Po co więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam: Maska do wlosow OMNIA Krem do rak Cosnature (z solanka) Maseczka w placie Bioxidea Peeling Resibo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam półprodukty z ecospa :-) tona olejków, hydrolazy, glinki, masła, gotowe bazy pod krem, odżywkę czy szampon, wszystko za grosze i w 100% naturalne :-) wszystko bardzo szczegółowo opisane, jedyny minus że starczają na bardzo długo i nie można sobie nakupić tony tego ;-) stosuję od kilku mc i jestem bardzo zadowolona, do twarzy tylko od nich, hydrolazy są 100 razy lepsze niż toniki a wybór ogromny... Kupiłam teraz w promocji olejki z Rossmann Venus natura ale różnica w jakości ogromną a cena praktycznie taka sama... Szczerze polecam choćby zajrzeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ecospa miewa produkty z krótką datą przydatności. Parę razy się u nich nacięłam na takie, więc teraz już olejków i innych "wrażliwych" rzeczy boje się tam szukać. Wolę Mazidła, Zrób sobie Krem, Naturalissę - z nimi jak dotąd wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi póki co się nie zdarzyło, a krótka data przydatności świadczy o tym że nie ma w niej chemii, zresztą co kto lubi, a z tego co zauważyłam ecospa kosmetyki z krótką datą są na wyprzedaży, ja w każdym bądź razie jestem bardzo zadowolona, przetestowałam już kilka olejków, hydrolatow, masło z awokado, fitokeratyne, kwas mlekowy i kilka innych dodatków jak np glukonolakton czy niacynamid, do żadnego nie mam zastrzeżeń, nic mi krzywdy nie zrobiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś raczej o tym, że produkt swoje w magazynie przeleżał, jeśli zamawiasz 2 razy dokładnie to samo, i jedno ma rok ważności a drugie 4 miesiące ;) Nie wiem, może się poprawili i pilnują takich rzeczy, ale jakoś nie chce mi się przekonywać, skoro znalazłam alternatywy, które mnie dotychczas nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×