Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekson

Prezent dla dziewczyny, biżuteria

Polecane posty

Gość ekson

Szukam pomysłu na prezent dla dziewczyny na urodziny. Budżet mam dość okrojony, tak max do 100zł. Pomyślałem o biżuterii srebrnej ale jako facet nie bardzo się na tym znam :/ proszę o jakieś rady kobiece. Biżuteria musi być ładna i w przyzwoitej cenie. Znalazłem taki łańcuszek pozłacany celebrytkę http://ankabizuteria.pl/lacuszki/2413-naszyjnik-celebrytka-lacuszek-z-koleczkami-pozlacany.html bardzo mi się podoba, ale nie wiem jak to jest z tymi pozłacanymi, czy potem nie robią się "wyblaknięte" ? kiedyś z tego sklepu kupowałem dziewczynie pozłacaną bransoletkę to jest do dziś w dobrym stanie, ale nie wiem jak to jest z łańcuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiftusiek
Śliczny jest kupuj spokojnie zamawiałam z tego sklepu ankabizuteria kolczyki posrebrzane także mam je już kilka miesięcy i wyglądają świetnie nic tam nie wyblakło itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutusiatutusia
Ta ankabizuteria ma dobre opinie sama zamawiałam mamie na 40lecie naszyjnik z kolczykami z tego sklepu i jest ok. Mama jest zachwycona a to najważniejsze widzę, że bardzo często go nosi i żadnego blaknięcia nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela789
I super masz pomysł z biżuterią srebrną :) idealny prezent dla dziewczyny . Ja też myślałam co by kupić mojej siostrze na urodziny i jednak zdecyduje się na biżuterię srebrną a wiem że lubi bo nosi codziennie. Dlatego patrzyłam w sklepach internetowych i w jednym znalazłam przepiękna biżuterię https://www.beller.pl/103-pierscionki :) więc Tobie tez polecam coś wybrać i zaskoczyć swoją dziewczynę czymś wyjątkowym i ślicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że już ktoś tutaj poleca ankabizuteria.pl no ale ja jeszcze dodam coś od siebie. Kupowałam tam jakiś rok temu zestaw kolczyki, naszyjnik i bransoletkę noszę je prawie codziennie a nic z nimi się nie stało nadal mają cudny srebrny kolor także jakość jak za takie pieniądze super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekson
Dzięki za pomoc, kupiłem ostatecznie ten komplet http://f.kafeteria.pl/ http://f.kafeteria.pl/temat/f11/prezent-dla-dziewczyny-bizuteria-p_6728014 i do tego czekoladki. Dziewczyna była zachwycona :) mówiła, że biżuteria jest prześliczna. Będę miał ten sklep jeszcze na uwadze bo niedługo z kolei urodziny mamy, a biżuterię mają tam bardzo ładną i tanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekson
Dzięki za pomoc, kupiłem ostatecznie ten komplet http://ankabizuteria.pl/lacuszki/2413-naszyjnik-celebrytka-lacuszek-z-koleczkami-pozlacany.html i do tego czekoladki. Dziewczyna była zachwycona usmiech.gif mówiła, że biżuteria jest prześliczna. Będę miał ten sklep jeszcze na uwadze bo niedługo z kolei urodziny mamy, a biżuterię mają tam bardzo ładną i tanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Ja też podpowiem Ankę Biżuteria  bo sam tam często kupuje bo mają duży wybór a do tego tanio 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa Yo

Torebka ❤️ to Kobiety uwielbiają ❤️ Polecam butik online www.bonafora.pl - mają tam piękne torebki i super ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Według mnie opłaca się wziąć kolczyki, ale dopasowane do koloru oczu. Ponad 1000 do wyboru w tym momencie ankabizuteria.pl/kolczyki. Niedawno kupiłam kolczyki wachlarzyk, dość oryginalny wygląd, rzucają się w oczy, a i obsługa sklepu zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportrun

Według mnie o wiele lepiej byłoby zainwestowac w jakieś dobre, stylowe buty. To zawsze dobry pomysł na prezent dla kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka43

Może stylowa, wiosenne ...enka będzie dobrym pomysłem na prezent dla Twojej dziewczyny, co o tym sądzisz? Zobacz na WoxCollection.pl gdzie mają fajne rabaty i nowe kolekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana

hmm wydaje mi się, że możesz też kupić coś co możecie zrobić razem, np jakaś kolacja w ciemno czy coś, mi chłopak kupił lot w tunelu aerodynamicznym speedfly koło wrocka. Lataliśmy we dwójkę i to było całkowicie nowe dla mnie doświadczenie, a później kolacja na rynku. To jeden z piękniejszych dni w moim życiu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi

koło wrocka jest też skydive 🙂 skok ze spadochronem też jest świetna opcją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila44

Ja uważam, że biżuteria zawsze sie sprawdzi! W Ambra Stile maja przepiękna,robioną recznie biżu, mają stronkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna biżuterie kupuje w sklepie LipGold, mają bardzo fajną ofertę i mnóstwo asortymentu od pierścionków zaręczynowych po kolczyki, wisiorki, naszyjniki itp. Też mają liczne promocje, więc zawsze można coś fajnie tanio kupić www.lipgold.pl

Na pewno coś tam dla dziewczyny ciekawego znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska

mega polecam bransoletki od luirsi, mozna przez neta kupic. zamawialam u nich ostatnio. przepiekne i oryginalne! nie wierze zeby jakiejs dziewczynie sie nie spodobaly 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska

mega polecam bransoletki od luirsi, mozna przez neta kupic. zamawialam u nich ostatnio. przepiekne i oryginalne! nie wierze zeby jakiejs dziewczynie sie nie spodobaly 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska

mega polecam bransoletki od luirsi, mozna przez neta kupic. zamawialam u nich ostatnio. przepiekne i oryginalne! nie wierze zeby jakiejs dziewczynie sie nie spodobaly 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska

mega polecam bransoletki od luirsi, mozna przez neta kupic. zamawialam u nich ostatnio. przepiekne i oryginalne! nie wierze zeby jakiejs dziewczynie sie nie spodobaly 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Polecam zobaczyć coś na Anka Biżuteria - bardzo ładne rzeczy i eleganckie. Ja kupuje tam z cashbackiem od Tipli, to trochę tez oszczędzam. Akurat jestem pasjonatką "świecidełek" i ten styl bardzo mi odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prezent dobre są ciuchy np z 5ave.pl takie wiesz bardziej wyszukane niż jakieś z siecówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że warto szukać w sklepie sundiamore.pl. Mają dużo różnych opcji jeśli chodzi o biżuterię więc faktycznie coś tam będziesz w stanie dla siebie wybrać. Również pierścionki, obrączki więc każdy klient coś tam dla siebie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×