Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
fgdgthytjgfdfrtyhujjhgbfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jhgvfcdxsdfghjhbgvfdsertyuijnbhvgcfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jhgfdfujhygtrtdfc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddsfghgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś zgryzota u niektórych sie pojawiła! Dajcie spokój każde dziecko jest inne! Ja widzę to po moich jeden śpioch drugi nie! Nie uważałabym za cis dziwnego ze dziecko dużo spi tzn ze zdrowo rośnie! A jeszcze jak komuś macierzyństwo sprawia dużo radości to dlaczego ma sie tym nie pochwalić! Każdy ma do tego prawo jak i do tego żeby czasem po narzekać! Moja tez dużo spi i jest bardzo spokojna ale radosna i co tzn ze chora? Bzdura!!!! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fdrdfcxxsdhjhgfdfhjhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyznam szczerze sierpniowa mamo że dla mnie też od początku robiłaś wrażenie bardzo zarozumiałej osoby, nie to co reszta dziewczyn tutaj. Bardzo często krytykowałaś innych, wywyższałaś się i czułaś lepsza. Pamiętam jak krytykowalas muusi i rzsowej mezow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia masz racje! Niestety u mnie waga ciagle na plusie 6 kg niby zaczęłam ćwiczyć ale niestety nie systematycznie. No i może jakbym zastosowała dietę ale ciagle karmie i nie ukrywam ze pozniej dostaje wilczego apetytu! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
o jaaaa dziewczyny! co tu się dzieje? może lepiej taka energię wykorzystać na spacer niż takie dogryzki? my się niedługo wybieramy, wczoraj super się spacerowało w taką pgoodę Klaudia jezeli chodzi o wage to szkoda gadac, jak wychodzilam ze szpitala to mialam tylko 4kg na plusie, ale przez to siedzenie w domu i slodycze dodatkowo przybralam. Teraz mam co zrzucać...w bluzki z przed ciąży wchodzę, ale w spodnie nie, żadne na mnie nie pasują. Od jakiegoś czasu jem zdrowiej i nie jem słodyczy, ale spektakularnych efektów nie ma, moze jakiś kilogram mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa a z tym spaniem to Cię rozumiem. U nas teraz są dobre nocki,ale tak jak już wspomnialam zdazaja się takie gdzie mały co chwilę się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa ja też kiedyś dałam mu na noc czopka żeby zobaczyć czy będzie lepiej spać i nic a nic nie było lepiej więc zgłupiałam. Próbowałam też dawać pić zamiast mleka ale gdzie tam, od razu wrzask. Mój ważony był w tamtym tygodniu, waży 8,5 i trochę się zdziwiłam że tyle bo w stosunku do waszych maluchów to dużo mniejsze ilości je. Może w nocy nadrabia ;-) Co do mojej wagi, po porodzie było super, waga była jak sprzed ciąży, za to teraz idzie w górę niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa twoja spi chyba ponad 15 bo w nocy 11-12 i ma trzy drzemki po 1,5-2 h . No mnie dziwi ze az trzy drzemki ma i to dosc dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ancia u mnie na odwrot, maly duzo je a wcale tak duzo nie przybiera moze tu chodzi o przemiane materi? czy to niemozliwe u takich malych dzieci? u nas czasem kupy sa dwa razy dziennie Ancia to u mnie na macierzynskim tez waga w gore :( moze chociaz te codzienne spacery cos dadza, ja jakos nie umiem sie odchudzac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa twoj sporo je 0wlasnie;) przynajmniej jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no muusia ma racje bo jak spi od 21 do 8/9 tylko z pobudka na jedzenie i do tego 3 drzemki po 1-2godziny to spi od 14 do 18 godzin, ale to dobrze, dziecko potrzebuje odpoczynku. Moj spi malo ale przez to jest marudny, widac ze sie nie wysypia jak wstaje po 20 minutach. Mam nadzieje ze mi się takie drugie dziecko trafi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja.wrocilam do wagi sprzed ciazy 50kg.Wszystko by bylo ok,gdyby nie ten brzuch....taka oponke mam i jakos nie moge zmobilizowac sie do cwiczen. Nika mam pytanie,bo Ty nadal karmisz piersia czy Twoja mala pije z butelki wode,soczki?Bo moja w ogole nie chce butelki.A probowalam juz roznych smoczkow,niekapkow i nic.Tylko cycek i nic wiecej.Nie wiem jak ja nauczyc,zeby pila z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sierpniowa na pewno nie jest to powod do zamrtwien tylko do radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie jeszcze z 1.5 kg zostalo do wagi sprzed ciazy ale wszyscy mi mowia ze tak lepiej wygladam ze wczesniej za chuda bylam Moja spala od 20_6 Drzemki Od 9-11:30 Od 15;30 -17 Uwazam to za duzo jak na moja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Sierpniowa nie pisala tu dawno . Wrocila sie i od razu taki hejt na nią. Opanujcie sie. Kurczę a mnie się podoba jak sierpniowa pisze. Nawet jej to kiedys napisałam. Że fajnie sie ją czyta. I nigdy nie odebrałam jej jako osoby zarozumialej chwalacej sie itd. Nawet ani troche nie urazila mnie pisząc o moim mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie jeszcze z 1.5 kg zostalo do wagi sprzed ciazy ale wszyscy mi mowia ze tak lepiej wygladam ze wczesniej za chuda bylam Moja spala od 20_6 Drzemki Od 9-11:30 Od 15;30 -17 Uwazam to za duzo jak na moja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za podwojny post. Moja o 14 jadla obiadek i to nie duzo zjadla .moze dlatego ze sporo niesa w nim bylo. Chcialam dac teraz mkeko to plakala jak butle wkladalam. Oeocki tez nie. Tylko ltzeczke gryzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Musia no właśnie nie wiem czy on je duzo czy akurat. Wazy 8,7kg. Pulpecikiem nie jest. Ale moim zdaniem jest dlugi. Moze po poludniu za duzo mu daje w porównaniu z przedpoludniem. Dzisiaj mu będę w nocy ta wode dawać. Dzis kaszki nie będzie popoludniowej bo jeszcze nie woła obiadku a zjadl prawie calą pietke chleba. Dam mu zaraz obiadek i mleko po 20stej. My na spacerku byliśmy prawie 2,godziny. Mały troche spał jak nie to dumnie siedział i wszystko obserwował. Usmiechal sie do kazdej obcej osoby ktora do niego zagadala. Ale jakby poszedł na ręce to by ryczał. Co do wagi to ja mam ta sprzed ciąży. Ale chciałabym zrzucić ze 3-4. Moglaby s zasadzie ona zostac ale mam ten brzuch cholerny. I to nie jest nadmiar skory tylko brzuch! Kilka dni temu sprzedawalam spodnie ciążowe i je zalozylam to pas ciążowy na tym moim brzuchu to tak się ładnie trzymal jak bym byla w jakimś 4-5 m! Ja mam zamiar chodzić w tygodniu raz na zumbe a w pozostale dni biegac lub jedzic rowerem. Narazie jest za chlodno na te dwie przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja karmie piersią i wodę podaje w kubku doidy albo łyżeczka i ładnie pije z jednego i drugiego:) Co do wagi to ja ważę 5kg mniej niż przed ciąża i jestem bardzo zadowolona z tego:) Dziewczyny jaki rozmiar ubranek i pampersow teraz noszą wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój chyba śpi najmniej spośród wszystkich. Dzisiaj noc od 21 do 6.30 z 3 pobudkqmi na pierś. Potem drzemki 8-8.30, 12.30-13 i teraz śpi od 17.10, pewnie zaraz się obudzi. Pytam o ten rozmiar ubrań, bo mój niby ma 70cm waży 8kg a ciągle większość z rozmiaru 74 na niego za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
O kurcze to wychodzi na to ze u mnie z tymi kilogramami najgorzej :( Co do pieluch to powinnismy chyba juz zmienić na 4, co prawda 3 sa do 9kg ale coraz cześciej z nich wypływa. Niestety mam zapas 3 wiec jeszcze z dwa tygodnie pouzywamy Muusia to ładnie dzisiaj spała, moj rano tez miał taka drzemkę półtora godzinna a druga juz tylko 20 minutowa. Na spacerze nie zmrużył oka, ale siedział grzecznie i sie rozgladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
znowu problem z kolejna strona? wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Monia mój tez budzi się w dzień po ok 20min i muszę go dohustac i coś jeszcze śpi, ale dzisiaj tak się przebudził i juz za nic nie usnal, także niewiem może jemu poprostu tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×