Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Ghhtggu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fccft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis przeczytalamze w 9 miesiacu dxiecko powinno jesc dwudaniowe obiady. Moze j7z jesc kiszone ogorki i kapuste. Ja juz sie klade. Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj sie obudził po godzinie spania i nie chce juz spać Dziewczyny myślicie ze mleko dwa razy dziennie plus kasza na mleku to za mało mleka dla dziecka w tym wieku czy jest ok? Odkąd dostaje obiad i owoc oraz budzi sie pózniej w nocy to tak nam wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Monia, ja też daje dwa razy mleko samo i raz z kaszka. Lekarz na bilansie powiedział mi, że w tym wieku dziecko a Mała jest z 31.08 powinno mieć już mleko czymś zageszczane. Moja córcia waży 8,5 kg i lekarz mówił, że jest dorodna wiec chyba jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak niby pisza zeby dawac z tym ze porcje po 220! A moja tyle nie zjada i je 3 razy mleko i kaszke na mleku ktorej zje 100 ml lub mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Kłębuszku Moj tez wygląda na dorodnego a dalej nie wazy 8kg ale mieści sie w normalch Muusia ja daje po 180, więcej nie chce dawać bo mały uleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Muusia jaką dawalas rybkę? Bo pytalam wczoraj ale chyba nie widzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Ancia bo nie zauwazylam. Mirune dawalam. Bardzo mi ta ryba odpowiada. Ma duzo miesa nie to co minraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Dzięki muusia, też ja kupuję dla nas, tylko nie wiedziałam jaką małemu dać, zobaczymy czy mu posmakuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Też często jemy mirune. Mały zresztą lubi każdą rybkę. My karmimy się na żądanie piersią i w ciągu dnia wychodzi jakieś 3-4 razy + 1 raz 210ml mm ż kleikiem ryżowym przed spaniem no i w nocy że 2-3 razy wypije kilka lyczkow. Sporo więc tego mleka u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscxxx piersia to nigdy za wiele podobno. Moja kolezanka co w czerwcu rodzila karmi piersia 5 razy w nocy za to nie je juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no wlansie u nas cos malo tego mleka się zrobilo nie wiem czy to dobrze, czy nie... maly robi dosc zbite kupy, u Waszych dzieci tez takie są? niestety poza sokiem marchwiowym nic nie chce pic a jak uleje tym sokiem to masakra, rzeczy nie to odprania, a ulewa glowne po nim bo reszte pokarmow ma gestych, mleko tez zageszczane chcialam mu dzisiaj zamiast tej sztucznej kaszki dla dzieci dac platki jaglane z owocem, jakies urozmaicenie, ale nie radzi sobie bo się krztusi i chyba dodatkowo mu nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia ile to bedzie 10 gram miesa?bo sama bede pierwszy raz gotowac zupe z miesem dla malego i nie wiem ile to jest. taki pasek?bo nie chce dac mu za duzo ile Ty dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika8999
Witam wszystkie mamy. Jestem mamą maluszka w podobnym wieku do waszych szkrabów urodzonego w początkiem września:) W związku z tym mam pytanie do mam doświadczonych - jakie krzesełko sprawdzi się u dziecka najbardziej? Chciałabym takie zarówno do karmienia jak i żeby malucha posadzić na trochę żeby mógł w nich zostać chwilę jak będę zmuszona iść do wc czy kuchni:) Czy takie krzesełka 3w1 zdają egzamin? tzn. krzesełko do karmienia trochę wyższe, zmieniane na krzesełko+stoliczek niskie np. : http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-3w1-fun-baby-3-kolory-i6778476931.html coś w takim stylu? Mój maluch siada od tygodnia i widzę, że nie mogę już go zostawiać, ponieważ chwila moment, a dziecko z leżenia na plecach nagle jest na brzuchu, kolankach i już siedzi, aż ciężko uwierzyć, że do niedawna tylko leżały te nasze maluchy na plecach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no tak 2x2 cm bym dala W 9 miesiacu to juz z 15 gram Ha nigdy nie wazylam. Zawsze gotowalam na pare porcji. Czasem.bylo bardziej miesbe a czasami mniej. Moja lubi uak duzo m8esa jest. Klebuszku a jaki to bilans byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia no to mniej wiecej gdzies tak poporcjowalam to mieso i wrzucilam sobie do zamrazarki bo kupilam dzis piers z indyka i duza byla. część dla nas na obiad, część dla malego zrobilam mu dzis krem z kalarepki z indykiem, zobaczymy czy będzie jadl u mnie dzis efektywny dzien, pomylam w domu okna, a popoludniu przychodza do nas znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Monika krztusi się płatkami? Ja mojemu gotuje owsianke na wodzie do tego dodaje suszone morele i jabłko albo banana albo jabłko ż cynamonem. Po ugotowaniu trochę blenduje żeby były grudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
A teraz właśnie mam zamiar kupić płatki jaglane jak mi się owsiane skończą. One są większe czy mniejsze od owsianych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No tak gościu, nie wiem czemu, moze za suche to zrobiłam ale normalnie staje mu w gardle i się czerwony robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moze powinnam mu te platki zblendowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Monia u nas kupy raczej są luźne, może spróbuj mu ugotowac kaszę jaglaną dodaj jabłko i jest ok, ja trochę blendowalam kaszę. Ja mam jakiś zwykly stolik dla małego po kuzynce i on jest chyba z ikei. Dziewczyny w czym kapiecie maluchy, w plynie co jest od razu do mycia głowy czy główkę osobno jakimś szamponem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej dzis dalam jajko z marchewka brokulem i ziemniakiem Po polowie zaczela sie wiercic wiec ezielam ja na kolana i grzebala w tej misce i pakiwala do buzi. Dzis chyba zamowie ten fotekik i niech je sama bo bardzo jej sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my piszemy duzo ostatnio. Moja dop chyba usnie na drzemke Kolo 14 juz we wozku usnela ale wzielam ja do domu i sie obudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×