Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
gdfghjhngbfvdcfghjk,mnbvcxzvbnm,.mnbvcx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pediatra ostatnio nawet mi przypomniala o bilansie 9 mca. Moze jest tez po to zeby sprawdzic wlasnie jak dziecko ruchowo sie rozwija. Rzosowa i jak Tymek? Rzosowa masz na mysli hodak? Czy pchaczek? Hidak oczywiscie nie . Nie jest to zdrowe. Kazdy ortopeda potepi. wygoda dla rodzica na pewno wielka. Moja w dzien slabo spi teraz. Ta druga drzemka bardzo krotka po 30 minut maksymalnie. W nicy kiedys spala po 11 h a teraz 10 . Dzis znowu o 5:30 wstala wiec niewyspana jestem. Syn chyba jednak wiekszym spiochem byl od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja tez nie będę uzywala chodaka, to chyba samo zlo muusia moj w dzien tez krotki spi, przewaznie ma dwie drzemki takie pol godzinne cos ostatnio mnie jakis spadek formy dopadl, ciesze się, ze jestem z synem a z drugiej strony mam poczucie, ze jestem juz spalona na rynku pracy, ze w firmie bede musiala zaczynac pracowac nad wszystkim na nowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Z córką używałam chodzika teraz sama nie wiem. Zostawiłam dziś m z dzieciakami i zrobiłam sobie "wolne". Nam bilans 9 miesiąca zrówna się z zaległym szczepieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga i bardzo dobrze zrobilas, takie dni są mega potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Monika a gdzie pracujesz jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Gościu w korpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja jyz wiem ze zostalam jak dla mnie zdegradowana Moja zastepczyni bedzie na moim stanowisku bo jak to szefowa stwierdzila za duzo zmian i nie nadrobilabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Niby prawo nas chroni ale i tak zrobia co zechcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
A ja za 1,5 mca do pracy :( Ale przyznam sie Wam, ze czasami przychodzi mi do głowy taka myśl ze jak pójdę do pracy to chociaż odpocznę....od domu. W pracy będę odpoczywać po fizycznych męczarniach w domu a w domu będę odpoczywać po psychicznych udrekach w pracy. Myślałam o chodaku. Za pchacza dzis robiło krzesło które bylo położone w drzwiach by maly nie wychodzil z pokoju. A on wstal przy nim i go zaczal pchać i zrobil kilka kroków z tym krzeslem i bęc bylo. Ogolnie to nie jest z nim zle. Kaszle i chrypi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa z ta praca to masz racje, pewnie tak jest. Mi szkoda ze wszystko co człowiek sobie wypracuje przed idzie w niepamięć...kobiety jednak nie maja łatwo. U mnie zapowiada sie ciężka noc, mały obudził sie juz dwa razy z wielkim płaczem RZSowa cieszę się ze z synkiem nienajgorzej. Pchacze tez maja zla opinie ale w sumie nie wiem czemu. My mamy bo mały dostał w prezencie no ale nie używamy bo jemu jeszcze daleko do tego typu aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba znalazlam super krzeslo do jarmuen7a Safety 1st Timba krzesełko do karmienia z wkładką Wozek chyba valco baby snap 3 kupie A fotelik samochodowy taki do 36 kg Zwrotu z podatku nie starczy ba to wszystki. Mala wiekszosc ma wszystko uzywane a te sprzety posluza mam nadz 3 kata min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U nas jakis przelom w nockach. Maly obudzil sie z płaczem o 2 i dostal mleko. Wczesniej nie bylo marudzeń dopiero ten płacz o 2. Po mleku spal do 6 bo zaczął marudzić. Przełożyliśmy go do leżaka i po 7obudzil sie na dobre. Piękne słońce dzis. Juz się u mnie pranie kreci w pralce. Miałam okna myc ale mąż sie zadeklarowal ze zrobi to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U nas jakis przelom w nockach. Maly obudzil sie z płaczem o 2 i dostal mleko. Wczesniej nie bylo marudzeń dopiero ten płacz o 2. Po mleku spal do 6 bo zaczął marudzić. Przełożyliśmy go do leżaka i po 7obudzil sie na dobre. Piękne słońce dzis. Juz się u mnie pranie kreci w pralce. Miałam okna myc ale mąż sie zadeklarowal ze zrobi to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Misia wspolczuje. No to juz łapie pierwszą drzemke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Gościu widzę, że słowo 'bilans' nie daje Ci spokoju? U mnie chodzi się z dzieckiem do przychodni nie tylko gdy jest chore, lub na szczepienie. Chodzi się też w tych okresach (pisałam o tym wyżej) by sprawdzić jego rozwój, zbadać, zmierzyć zważyć itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Klebuszku u małego w książeczce tez nie ma nic o bilansach. W książeczce córki tez nie. Owszem sa wizyty profilaktyczne w terminach odpowiadajacym szczepieniom ochronnym. I oprócz wpisów położnej ktora wazy i mierzy dziecko to nie ma tam innych wpisow. Byc moze zalezy to od przychodni i od lekarza. Ja na tzw zdrowa stronę chodzę tylko na szczepienie. Wtedy tez tam czesto sa dzieci szkolne które przychodzą na BILANSE. Przyjmijmy ze maluszki chodzą na wizyty profilaktyczne a dzieci w wieku szkolnym na bilanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia bardzo fajne to krzeselko, sprawdzilam sobie nazwe :) pasowaloby mi do mieszkania, az szkoda ze maly juz ma. dostal od rodziny, oczywiscie srednoo mi się podoba no ale jak prezent to prezent RZSowa bardzo się ciesze, ze jest lepiej! jak dziecko spi ciagiem kilka godzin to idzie się wyspac moj jadl dopiero o 6 rano ale byl taki niespokojny, poplakiwal przez sen U mnie w ksiazeczce tez sa bilanse takich niemolakow i lekarka zawsze to wypelnia przy okazji wizyty, wpisuje wage, zalecenia, obwod glowy i takie tam Klebuszku z jakiej czesci Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
RZSowa, ja mam tak wpisane w książeczkę właśnie... wizyta profilaktyczna. I na pierwszy roczek dziecka i drugi i czwarty tez. Nawet lekarz zamiast produkować się o profilaktycznej wizycie mówi poprostu bilans. Nie prościej? Nie rozumiem skąd u gościa problem? W każdej przychodni inaczej. Czy to takie istotne... na Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłębuszku tak, słowo "bilans" nie daje mi spokoju, ponieważ kojarzy się raczej z czymś co trzeba robić obowiązkowo i powinien to zrobić każdy bez wyjątku, a takie przyjście z dzieckiem w wieku 9 m-cy czy 9,5 m-ca na luzie, zważenie, zmierzenie, obmacanie ciemiączka:p to po prostu takie sobie badanie, w dodatku jak widać nie u wszystkich wykonywane, ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a czy wasze maluchy też w pewnym momencie stały się takie marudzące.? Nagle około 7,5 m-ca mój mały zaczął tak marudzić, że chwilami wymiękam bo wcześniej bywało, że zapłakał jak wyszłam z pokoju, ale po chwili czymś się zajął i był cicho, a teraz to nawet jak siedzę koło niego to brzęczy, jak jest sam i się zajmie zabawką to też mimo zajęcia robi "yyy yyy yyyyyy", czasem to "yyy" przechodzi w coraz głośniejsze jęczenie i płacz, nie wiem o co biega:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×