Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość monika900
muusia ja w ogole ich nie gotowalam, zalalam tylko wrzatkiem i tak potrzymalam kilka minut az zmiekna i specznieja to źle? gosciu nie wiem jakiej wielkosci sa owsiane, te nie byly duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ancia dalam dzis jablko, zobaczymy czy jutro bedzie luzniejsza wypija okolo 80ml soku marchwiowego, wydaje mi sie, ze po tym powinny byc luzne ale nie sa, moze przez to ze mniej mleka je a to jednak plynne bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Monia a może po tym soku machewkowym ma takie kupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Marchewka zestala stolce, może spróbuj odstawić ten soczek i zobaczysz czy jest różnica. Może daj soczek jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia albo jakas herbatke sa tak7e fajne w szklanych butelkach jak.soki. Monia niby te platki jaglane instant tak jak owsiane co mam a trzeba je gotowac. Tak mnie siostra 7swiadomila. Ja te haglane gotowalam do zupki np to papka fajna sie robila. Moja moze z 30 kin na drzemce popokudniowej spala i dop o 29 uxnela. O 17 dalam hej jogurcik i mleka po 19 malo co wypila bo ja syn rozpraszal. Mleko w dzien tez prawie cale zostawila. Za tk obiad ladn8e w kiare jadla. Musze jej dac o 22 mleko bo n8e chce miec pobudki o polnocy czy 1 godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia ja np teraz kupilam plyn do kapieli na dobry sen z J&J i slicznie pachnie. Myje ja dodatkowo zelem no z ziajki lub nivea albo hipem zalezy co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapanie ma co drugi wieczor a gliwki n8e myje co kapanie chyba ze sobie ja upapra. W niedziele za tydzien rob8e urodziny syna dla dziadkow chrzestnych i rodzenstwa i nie wiem co przygotować. Chyba zrob7e po prostu jakis obiad i nie wiem co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Muusia a smarujesz ją po kąpieli jakimś balsamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Monika a sok z marchwi nie zatwardza? Bo coś mi świta że tak. Może spróbuj czymś innym przepajać. Jestem energetycznym wrakiem. Nie wiem czy to przez tą pogodę czy to te moje Słonka tak do wiwatu dają. Kacper aby go na podłogę dać to moment i w jakiś kąt wlezie. Wszystko co w rękę weźmie to do paszczy pcha, nie ważne czy to kabel jakimś cudem wyciągnięty czy kapeć. Strach go z oczu spuścić. Ja nie wiem co to będzie jak on raczkować zacznie skoro tylko pełza do tyłu a i tak strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga ale on niestety nic innego nie chce, ani wody ani herbatek a soków owocowych nie moze bo ulewa i podrażnia mu to gardło Muusia to dobry pomysl z obiadem, zamów torta i do tego zrobisz kawę o będzie super :) moze jakieś fajne dekoracje na przyjęcie? A mąż juz będzie w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Muusiu, to była taka wizyta na pół roczku. Teraz następna taka jak dziecko skończy dziewięć miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Aga moja tez wlwzie gdzies i zaraz trzeba ja ratowac! I tez byke smietka dojrzy to juz by do buzi brala! Syn tak nie zbieral wszystkiego i nie kkadk do buzi. Klebuszek bo juz myskalam zena tym 9 miesiaca juz bylas,Monia na szczescie maz juz bedzie bo w srode przyleci ale kiedy ja posprzatam to nie wiem. A okna umyc? Monia duzo okien masz ze tak szybko umylas? Przerazaja mnie te urodziny bo sporo dzieci bedzie mąlych! Az 6 Moja najmlodsza a najstarsza 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia nie umylam wszystkich ale nie mam duzo, dwa malutkie, jedno podwójne i dwa tarasowe, jedno dwudrzwiowe drugie trzudrzwiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co wy tak z tymi bilansami? bilans to chyba jest dopiero roczniaka, a nie jakieś bilanse miesięczne:/ do lekarza w pierwszym roku chodzi się na szczepienia no i jak dziecko chore, a tu widzę jakieś bilanse 9 miesięczne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Gościu, to jest wizyta profilaktyczna w ramach podstawowej opieki zdrowotnej w 6 - tym miesiącu życia. Wcześniej to 6-9 tydzień, 3-4 miesiąc. Później 9 miesiąc i rok. Przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gościu zajrzyj do ksiazeczki zdrowia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas wlasnie przy okazji szczepien sa bilanse. Moja dzis rosolek bedzie jesc. Juz nie gotuje osobno miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to wy macie mieszkanie z tarasem? To super my tylko balkonale ciesze sie ze chociaz go mam bo moja mlidsza siostra nawet tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej, ale jesteście tu aktywne mimo weekendu! Tez nie słyszałam o bilansach do takich maluchów. W książeczce to jest wszystko tylko który lekarz to wypełnia skrupulatnie? Co do krzeselek to u mnie sprawdzilo sie to z Ikei. Z doświadczenia wiem ze dziecko szybko sie wszystko nudzi wiec nie kupowała bym krzeselka z "ulepszaczami". Do chwili spokoju dla siebie wykorzystuje kojec. A myślałyście juz czy będziecie kupować chodzik? Starsza corka miała i sie sprawdził. Nocki bez zmian. Muusia w jakim miescie pracuje twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w książeczce nic nie mam o wizycie w wieku 9 m-cy. Nawet Internet pisze o wizytach (jak już się upieracie na takie określenia) "bilansowych" ale one są jedynie przy szczepieniach, czyli 5 razy, a potem przerwa i bilans roczniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no u nas bilanse do tej pory tez byly podczas szczepien, ale kolejne szczepienie dopiero na odre, swinke rozyczke w 13 miesiacu, a w ksiazece faktycznie jest jeszcze bilans 9 miesieczniaka nie wiem na ile to istotne na ile nie... muusia mamy balkon, nie taras, ale drzwi sa na calej scianie, od sufitu do podlogi, jakies 2,5 metra wysokie i 4 metry szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez bilans w 9 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×