Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gośćXXXV
Monika u mnie nie ma takich rzeczy jeśli chodzi o rodziców. Chciałabym żeby moje dzieci kochaly mnie tak jak ja kocham moich rodziców. Wychowali mnie w poczuciu bardzo wysokiej samooceny i bardzo dużej pewności siebie i tak samo chce wychować swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Musia mówisz poważnie?? Dlaczego syn jeszcze pije mm jeśli można wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Monika może to charczenie ma związek z tym ulewaniem, no chyba że już nie ulewa. Jak dzisiaj byłam u lekarza i powiedziałam że ma katar dość długo to właśnie się pytała lekarka czy czasem nie ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc xxx powaznie! Pije bo lubi a innego mleka nie chcial tzn takiego krowiego. Bebiko nawet jest teraz po 3 roku zycia z nr 5! Ale ono calkiem inaczej pachnie i smakuje. Na poczatku je pil a potem zaczal mowic ze kwasne. Syn pije przewaznie tylko rano. Monia nie kojarze niczego takiego jedyne co pamietam takiego to to ze np jak mowilysmy tacie ze gdzies jechacnchcemy na zakupy czy gdzies to jemu przewaznie sie nie chcialo dlatego jak syn chce jechac do konikow czy na basen czy gdzies tam to jedzie z nim maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy u tego laryngologa. Placzu troche bylo ale jakis sorawnie ja utrzymalam. Zajrzal do uszu potem wyczyscil spirytusem i zalecil zeby raz na tydzien tak jej przemyeac! Ale do tego dwoch osob trzeba bo to na patyczku trzeba kawalek wacika owinac i czyscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka87 mój pije z kubka niekapka i jest zachwycony, że sam sobie trzyma. Ale jak kiedyś odciaglam mleko,bo miałam pełne ponieważ Maly objadl się zupa to nie chciał tego mleka. A Twoja pewnie też usypia przy piersi, używasz smoczka czy nie lubi? Mój również uspakaja się tylko przy cycu aż się boję jak pojawią sie pierwsze zęby,bo obecnie nieraz mnie tak ugryzl dziaslami ze az piszczalam. Malwa A mi laryngolog zabronila używać patyczkow, małżowine przemywac wacikiem i nie wpychac go pod zadnym pretekstem do ucha srodkowego. Ale ilu lekarzy tyle opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Anka jak sobie przypomnę jak odstawilam małego od piersi to mi lży do oczu nachodzą. Wieczorne karmienie bylo ostatnie. W nocy juz dostal butle, z ktora nie bylo problemu. Ale cały kolejny dzien plakal bo chcial cyca. Mimo tego ze jedl z butelki to chcial cyca. Plakalam z nim. Bylo mi bardzo przykro ze nie mogę mu dać. Złość, niemoc, bezradność. On cierpiał a ja z nim. Kolejny dzien byl juz lepszy. Maly juz tak nie plakal. Tylko mi nadal bylo źle ze musi pic z butli. Ze juz nie będzie takiej pełnej więzi miedzy matka a dzieckiem. Strasznie sie wtedy czułam! Karmiłam tylko cztery tygodnie. Wy macie lepiej z tym odstawieniem bo juz dzieci jedza inne produkty. A do butelek przywykną. Ja niekapka teraz kupiłam i dalam małemu ale nie umie pociągnąć. Włoży do buzi i czeka aż samo poleci. Moze blad zrobiłam ze kupiłam mu z takim szerokim dziubkiem. Mogl byc bardziej zbliżony do smoczka. Moze wtedy by pociagnal. Ja moim dzieciom powtarzam po stokroć dziennie ze ich kocham. Od rodziców nie słyszałam tego chyba nigdy. Monia a z tym charczeniem to wykluczyl lekarz wiotkość krtani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa moja z niekapka tez nie chce pic :-( . Trzyma w raczkach gryzie ten dziobek,ale nie pije.Usypia zawsze przy piersi wieczorem i w ciagu dnia tez,dlatego z tym tez jest problem bo nikt inny jej nie uspi.Smoczka lubi.Ale jak przebudzi sie w nocy to nic nie da ze dam jej smoczka bo nie usnie,musi byc piers.Dzisiaj sie budzila co godzine.Masakra.Moja ma juz cztery zabki na dole i ogolnie mnie nie gryzie,tylko czasami jak juz sie nassie ,a pozniej sie tak bawi tym cycem to jej sie zdarza ugryzc.Boli bardzo. No wlasnie RZSowa tez sie boje tego odstawiania,ze bedzie placz i bunt,ze cyca nie ma.Narazie chcialabym,zeby nauczyla sie cokolwiek pic z butelki to pewnie bylo by jej latwiej pozniej oduczyc sie od piersi.No i najgorsze te noce,bo teraz dam jej cyca i spi dalej,a nie wiem co bedzie jak ja odstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja też myślałam, że do roku mm, a potem krowie, ale jednak nie powinno się tak szybko dawać krowiego dziecku, dopiero po drugim roku życia, chyba, że chcecie żeby dziecku wysiadły nerki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Gościu 10:24 A skąd masz takie informacje? Mogę prosić o jakis link lub wiarygodne źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Mój opanował sztukę siadania z czworaka, a jak mu zaczęłam bic brawo to siedział dumny jak paw:-D Niestety dalej go dusi jak śpi i przez to ma chwilowe drzemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ancia super :) mój narazie tylko ż śiadu na czworaka przechodzi . Ciekawe koedy zalapie w druga stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka 87 widzę,że mamy te same zmartwienia co do odstawienia dzieci od piersi. Boję,że bedzie płacz i lament więc muszę robić to etapami. Aby później jak wrócę do pracy nie było kłopotu,że z nikim nie zostanie i nie usnie. Ja mojego karmię po kąpieli i usypiam kolyszac za pupke lub w kocu i bujamy z mężem jak hamak. Czasami usnie i śpi 3 godz. Momentami nic nie ppomaga i kończy się cycem. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniaa co do wychowania to ja jestem mojej mamie wdzięczna za to,ze nauczyła mnie radzić sobie w zyciu i samodzielności, bo najlepiej liczyć na siebie. Ale źle wspominam to,ze musiała dużo pracować aby wychować samotnie trójkę dzieci. Chciałabym jak najwięcej czasu spędzać z Młodym,ale po roku muszę wrócić do pracy na cały etat. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama z sierpnia
Dziewczyny czytam że macie problem z niekapkiem :) moja dziewczynka też jest z sierpnia i też nie ogarniała niekapka w ogóle (karmiona jest piersią) przeczytałam potem o bidonie ze słomka. Wydawało mi się to niemozliwe że niekapka nie ogarnia a ze słomki będzie pić? A tutaj mega zaskoczenie! Ciągnie jak przedszkolak :D w końcu pije dużo wody i to bardzo chętnie. Spróbujcie z tą słomka :) Co do butli to jeśli do tej pory nie piły to nie ma najmniejszego sensu już ich tego uczyć bo po pierwszych urodzinach i tak powinno się już butelkę odstawiać :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
XXXV to patrzeć jak za kilka dni usiądzie z czworaka, czekam na wieści;-) mój tak kombinowal i w końcu mu wyszło. I zamiast do przodu do pelza na wstecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie maluszki juz raczkuja?Bo moja dopiero probuje,ale narazie nie bardzo jej wychodzi.Jak poloze jej dalej zabawke to do niej pelza.przyjmuje pozycje do raczkowania ale stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama z sierpnia juz ktos wlasnie pisal o tej slomce,ale wydawalo mi sie,ze taki maluch nie bedzie umial pic.Chyba jednak tez sprobuje,moze sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno będę często mówić córce ze ja kocham bo sama rzadko to słyszałam, i dużo czasu będę z nią spędzać i wspierać w jej zainteresowaniach bez narzucania swojej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika900,a dlaczego ciąży Ci w życiu ta sprawa z rodzicami? Teraz macie dobre relacje czy wciąż coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mama ż sierpnia mój też pije że słomki:) to jest o wiele lepsze niż niekapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten lekarz nie kazal robic tego zwyklym patyczkiem do ucha. Moja dzis troche jakby biegunke miala ale chyba juz jej przeszla. Pila cgetnie wode . Widocznie organizm sam sie przepd odwodnieniem bronil. Ja pilam mleko krowie od 3 miesiaca i zyje. W staprych zaleceniach jest by krowe dop od 2 roku. Moj syn rano jadl zupe mleczna z makaronem a mm nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×