Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gośćXXXV
Anka87 normalna słomka jest w kubkach ze słomka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Mojemu małemu tak spasowalo zrzucanie wszystkiego ze stolika że nawet swoją pieluszkę wyrzuca jak go usypiam i czeka aż mu ja podam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pytam o ta slomke,bo moja mala bardzo lapczywie pije z piersi i czasami zdarza jej sie zachlysnac.I sie zastanawiam czy ze slomki nie pociagnie zabardzo i tez sie nie zachlysnie. GoscXXXV Twoj maluch nie ma z tym problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa ja gotuje tez dluzej niz napisane. Monis to szkoda ze nie moglas sie sprzeciwic wtm wyrazic swojego zdania:/ Czyli typem buntowniczki nie bylas? Agnieszka to ile twoja corka wazy? Moj ma 3 lata i wazy 14 kg i tez wydaje mi sie ze nie za duzo ale nie wyglada na wychudzonego taka ma po prostu budowe nature. Diky ma duzo . Skora i kosci nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ancia dzieci tak maja ze wyrzucają/upuszczają rzeczy poza wózek, leżak, kojec i czekają by im podać by mogly kolejny raz wyrzucić. Mój mial dzis tylko jedna drzemkę w dzień. Na noc usnął godzinę wczesniej niz zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja miala dwie drzemki i ok 2 0 usnela a po 22 budzila sie i plakala. Myslalam ze o jedsenie chodzilo ale nie. Teraz moze dopiero usnue. M w nocy jedzie. Juz sie boje jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Muusia 10 kg waży ma dokładnie 2 lata i 4 miesiące. Jest poniżej siatki centylowej. Mały ma katar. Strasznie krzyczy jak mu oczyszczam nosek. Aż mi go szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiscie malutko! Pewnie syn niedlugo ja wagowo dohoni? Moja n8edosc ze w nocy m8ala ta przerwe w spaniu to o 5:20 wstala i po 7 usnela a syn przed 6 wstal. A wlasnie tesciowa dzwonila i mam na obiad tam jechac tzn tesc ma przyjechac bo m auto na lotnisku zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia chwilowo byłam będąc nastolatka ale potem przestałam sie buntować bo chciałam mieć swiety spokój a nie ciągle gadanie I tak do dzisiaj robie wiele rzeczy dla świetego spokoju z czego nie jestem dumna U mnie dzis tez kiepska nocka, mały spał i popłakiwał z dobre dwie godziny wiec po takim ciągłym podchodzeniu do niego i głaskaniu w końcu go obudziłam bo uznałam ze ani on sie nie wyśpi ani ja. Zjadł mleko po 4 i sie uspokoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj tez upuszcza rzeczy i chce zeby mu podać ale to co ostatnio mnie najbardziej cieszy to ze wyciąga do mnie raczki np jak jest u kogoś na rekach to obraca się w moja strone i wyciąga raczki zeby go mama wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika moja mala tez tak robi :-).Wiadomo,ze jak ktos ja troche ponosi to mozna chwile odpoczac,ale slodkie jest to wyciaganie raczek do mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej, Monia a dlaczego budzisz małego na mleko? Nie możesz mu przez sen dawać? My na urodzinki byliśmy u kolegi córki. Wzięliśmy małego. Impreza byla na sali zabaw a małemu najlepiej podobal sie basen z kulkami. Strasznie mu sie podobało. Teraz leniwie spędzamy czas u moich rodziców. A maz w pracy! Musia napisz mi proszę czym sie Twój mąż zajmuje ze tak czesto zjeżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa jak przez sen? Nawet nie wiem czy by buzie otworzył, jakos sobie nie wyobrażam jak to zrobić. A w sumie co to za różnica? Jak zjada to zaraz zasypia Jednorazowo go obudziłam bo zawsze sam sie budzi na jedzenie ale dzisiaj spał i popłakiwał i tak przez dwie godziny, nie wiedziałam juz co robic bo nie mogłam spać, co chwile do niego wstawałam a głaskanie pomagało tylko na chwile po czym znów popłakiwał, dlatego go obudziłam Ciekawe jaka dzisiaj będzie noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala dzisiaj usiadla sama :-).Ciekawe czy tak tylko jej sie udalo czy juz opanuje samodzielne siadanie. Wlasnie ma druga drzemke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia no miałam na myśli byś go nie budzila. No ja mu wkladasz smoczek by się uspokoił to go przeciez nie budzisz. Dotykasz ust a on je otwiera. I tak samo z butlą. Przynajmniej mój otwiera i bez problemu pije przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Anka jak już raz usiadła to już pewnie codziennie będzie doskonalić nową umiejętność;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZsowa jakos nie pomyslalam, ze tak mozna w sumie on usypia zaraz po jedzeniu wiec chyba nie ma roznicy moj za to wreszcie zaczal siedziec sam w miare stabilnie, nie raczkuje nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzedzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj usnął juz na noc po czym po pół godziny wstał, ciekawa nocka się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qazqazqazqazwsxedcwsxwsx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×