Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość Agnieszka
Były urodziny bliźniaków. Pierwszy raz od kąd jest na świecie Kacper pozwoliłam sobie na alkohol w trochș większej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma strony. moja mala zrobila mi istatniej nicy psikuaa i zle spala. poczulam sie jak za dawnych czasow bo o 1 w nicy mleko. musialam jej tez pampa zmienic. z 2 h bue spalam przez to. jutro mam szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno no właśnie jak bardzo rozszerzyłyście maluchom diete? Jaka wędlinę polecacie? Muusia moze malej zęby idą. My juz mamy spokój narazie bo się w końcu wyrżnęła 3lub 4ka. Noce sa ok. Ale maly strasznie sie kreci. Potrafi kilkakrotnie zmieniać pozycje. Nawet jak go wyciągnę z nóg to zaraz się przekreca i lezy w poprzek. Jak mu tak wygodnie to ok ale odkopuje sie przy tym i potem śpi bez przykrycia. Musze chyba kupic śpiworek. Aga trojka dzieci to hardcor! Nie wiem jak sobie ludzie radzą z większą ilością. Ci bogatsi maja nianie a biedniejsi...no cóż wydaje mi sie ze dzieci same sobą się zajmują. Bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to ja RZSowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiu zazdroszczę, moja już 14 miesięcy ma i nie chodzi dalej sama:( zaczynam się poważnie martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu mój synek skonczy 14 miesiecy 8 października i tez jeszcze sam nie chodzi, owszem potrafi zrobic pare kroczkow ale sam do chodzenia sie nie rwie,biega za chodzikiem lub trzymajac kogoś za palec,nie martw sie dzieci maja czas do 18 miesiecy. Pozdrawiam mama Maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nue martwcie sie ze nue chodza! najwazniejsze ze maja checi i chodza z pchaczami! znam dziewczynke co w lutym 2 lata skonczy i nie chidzi i nie ma zbytnio checi chodzic za raczki nawet! rzosowa kawal chlopa ten Twoj Tymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nue martwcie sie ze nue chodza! najwazniejsze ze maja checi i chodza z pchaczami! znam dziewczynke co w lutym 2 lata skonczy i nie chidzi i nie ma zbytnio checi chodzic za raczki nawet! rzosowa kawal chlopa ten Twoj Tymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nie placze juz jak ja oddaje do zlobka i w zlobku tez nie placze . gorzej z kacprem. aga z trojka takich maluchow to podziwiam. a Ty nawet 4 mialas bo przeciez jeszcze coreczka. a co wlasnie u Twojej malej?:) ide suszyc wlosy i spsc . nie wiem kuedy ja sie wyspie. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym się już chyba martwiła gdyby moje dziecko nie chodziło w tym wieku. A czy Wasze te nie chodzące byly może badane przez fizjoterapeutę dziecięcego pod kątem napięcia miesniowego? W rodzinie mam takie dziecko które dlugo nie chodziło i musiało pojeździć na masaże i ćwiczenia. Bez tego nie chodzilaby do dziś. Tylko takiego jeździka się trzymala. Czasem warto przejść się po taką diagnozę dla "spokoju sumienia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia nie przesadzaj że dwulatek jak nie chodzi to nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mały nie byl badany,ale bylam z nim u pediatry i według niej wszystko z nim ok,czasem jak sie zapomni tak jak np. dzisiaj sam zrobil 5 kroczkow a jak sie zorientowal ze go nie trzymam za rękę to od razu usiadl i koniec chodzenia.. mam juz prawie 9 letnia córkę i ona zaczela chodzic jak miala 11 miesiecy, a mały widocznie jeszcze nie jest gotowy. Mama Maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia nie napisala ze dwulatek tylko ze dziecko które w lutym skończy dwa latka. A to jest różnica chociażby 5miesięcy. Mysle ze rodzice dziecka juz nie raz o tym rozmawiali z pediatrą i skoro mama pisze ze zaczyna się martwic to znaczy ze ten lekarz kazał czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że jesteś RZSowa bo przynajmniej wiemy co mają na myśli pozostałe dziewczyny z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
gosciu tak to hest jak sie czyta to co chce sie orzeczytac... jakby mije dziecko skonczylo 18 miesiecy i nie chcialo chodzic to bym sie martwila. po prostu uwazam ze nue ma powodow do zmartwien jak dziecko nie podrepta roczku czy hak to sie mowi. czytaj nastepnym razem gisciu ze zrozumuenem. to czesc****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie muusia teraz piszesz że mają się mamy nie martwić jak ich dzieci nie przedreptaja roczku a wcześniej pisałaś o takich które w lutym skończą 2 lata i to nie problem ze nie chodzą bo najważniejsze mają "chęci" do chodzenia. Radzę raczej "pisać" ze zrozumieniem bo potem RZSowa musi tłumaczyć twoje "porady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dzieci mają czas do 18 miesięcy, ale chyba rzadko które wtedy zaczynają chodzić. Co rozmawiam z mamami to ich dzieci chodziły w wieku 12, 13 lub góra 14 miesięcy, najpóźniej chyba córa mojej bliskiej koleżanki bo jak skończyła 15 miesięcy, ale to jest pojedynczy przypadek, a tak to najczęściej rok. Ja sama zawsze uważałam, że moja na roczek chodzić nie będzie, że pewnie później i dlatego jak miała roczek to się tym nie przejmowałam, ale wiadomo, że tydzień za tygodniem leci szybko, tak zleciało 13 i 14 miesięcy, a ona dalej nic:( Wcześniejszych postępów nie robiła jakoś bardzo późno, siadanie i raczkowanie w wieku 8, pierwszy raz stanęła na nogi w łóżeczku jak miała niecałe 10, wiec już ponad 4 miesiące jak zna pozycję stojącą, ale dalej nie chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu ale z ra co w lutym konczy 2 lata to nie pisalam doslownie ze to nic zlego:) trzeba uniec czytac miedzy wierszami jak Rzosowa no mniejsza o to. bede pisac doslownie czarno na bialym o co mi chodzi. ja bylam ba spotkaniu z kolezankami. maz rano nala odwiezie to mi jeden obowiazek odejdzie i bedzie lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też nie chodzi, za 2 dni ma 14 miesięcy, wstaje od dawna, chodzi koło kanapy, więc nie widzę powodów do zmartwień, ale tu na forum zawsze się znajdzie jakaś mamuśka co "by się martwiła jakby jej dziecko miało tak samo" bo wy to macie samych geniuszy, co chodzą od 8 miesiąca, a teraz zapewne już biorą lekcje gry na pianinie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
No i mamy...rozcięty łuk brwiowy u młodego. Bez szwów ale założone ma stripy. Nie do ogarnięcia jest. Podly ze hoho. Biega caly czas i zagląda w niedozwolone miejsca. A jak nie moze dosięgnąć czegos to juz wie ze musi sobie cos pod nogi podstawić to ostatnio posłużyła mu do tego paczka pampersów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H H H G G G G G G G Gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F G G Hh H J K I I I K G D S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×