Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odmienna Edi

Szukam Autora "Chciałbym Cie pieścic.."

Polecane posty

Gość gość
chce Cię mieć...tu i teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wyobraźnia podpowiada mi że , wtedy bym oparła głowę o twoje ramię i szukała twoich ust by je spróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ona rozkłada nogi i lubi tylko szybkie numery...nie lubi zbyt często całowania szyi, piersi, brzucha...ogólnie jest mniej temperamentna i ma mniejsze potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeszkadza Ci, że jestem 10 lat starszy i żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz kogoś czy jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja jestem zaręczona , poza tym nie znamy się i nic o sobie więcej nie wiemy . Więc to mi nie przeszkadza pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uważasz tego mimo wszystko jeśli nie za zdradę to za nazwijmy to nielojajlnośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ad rem, zatem spotykasz moje usta, które namiętnie wpijają się w Twoje, czujesz mój słodki pocałunek i czujesz język pieszczący Twoje usta, drgnełaś gdy przygryzłem Ci wargi...czuje Twój szybszy oddech, a Ty na wysokości tyłka czujesz moją męskość, która w akcie podniecenia przypomina Ci o tym jak na mnie działasz...co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja Żona też wie, że piszę na tym forum ale nigdy nie wnikała dokładnie co i z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne... zdrada to zdrada... cokolwiek byś nie robiła. Nie mów mi, że on wie o tym, że to Ty piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.51 to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to jest dość zabawne pisać na tym forum , wiedząc że każdy tto przeczytać może , ale mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyginam się i swoim tyłkiem jeszcze bardziej napieram na twoją męskości i kołysze nim , biorę twoją dłoń i kładę na pierś byś ją pieścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do tematu co robisz dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściągam Ci zdecydowanym gestem bluzkę i szybkim ruchem odpinam stanik biorąc w rękę Twoje jedwabiste piersi i czuje Twój nabrzmiały sutek, który biorę do ust i na przemian liże i przygryzam...po chwili dmucham w niego chłodnym powietrzem i widzę, gęsią skórkę...podwijam Ci spódniczkę i od tyłu zaczynam pieścić Ci cipkę palcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze bardziej mój oddech przyspiesza i wyginam się bardziej czując twój dotyk na sobie , szukam twych ust i całuje Ci i wsuwam język swój i pieszcze twoje usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robisz ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce więcej, przejmij inicjatywę. Dziś pozwolę Ci być rozkapryszoną i to ja spełnię Twoje zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja reką przesuwam się od szyij aż do twojej nabrzmiałej męskości , zaczynam delikatnie ją pieścić czując coraz bardziej jak to działa na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż mi siebie, napisz czego pragniesz...bez hamulców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwracam się do Ciebie przodem kładę ręce na twojej szyji przyciagam Cię do siebie jak tylko się da najbliżej , całuje twoją szyję później ucho , przechodzę na policzek i wkoncu na usta , całuje zachłannie , kładziesz swoje dłonie na moich plecach i przesuwasz w dół i zaczynasz pieścić moje pośladki , przyciągając ja do męskość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich ust wydobywa się jęk rozkoszy , jestem napalona jak nigdy , mówię Ci do ucha pocichu że " nie chce dłużej czekać ,chce tego teraz ,chce Ciebie poczuć "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a piertolicie że aż miło a w realu ni wuja proste rzeczy wychodzą wam jak brudna koszula waleńdzakowej dajcie se siana odpocznijcie przed pracą jeśli wiecie co to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×