Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odmienna Edi

Szukam Autora "Chciałbym Cie pieścic.."

Polecane posty

Moje dłonie wsuwają się pod twoje ubranie masuje twoją klatkę piersiową ,czuje twoje ciepło , słyszę jak szybko oddychasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzucam Cię na łóżko i zaczynam całować od szyi w dół, czubkiem języka jadę pomiędzy piersiami aż do pępka...schodzę do ud i całuje je namiętnie zbliżając się do cipki...przesuwam Ci majteczki na bok i widzę mokrą z pożądania cipkę, patrzysz w moją stronę, a ja z szelmowskim uśmiechem zatapiam w niej język, najpierw głęboko, a potem idę w górę i pieszczę Ci koralika ssąc go i przygryzając...słyszę jak Ci dobrze więc schodzę niżej i liże drugą dziurkę, na około niespiesznie, namiętnie, po chwili prosisz żebym wszedł w Ciebie...kładę się na plecach i wskakujesz na mnie...ale nie pozwalam Ci się nabić...zaczynasz jeżdzić mokrą cipką po moim nabrzmiałym k*****e,a ustami przywierasz do moich i liżemy się gubiąc oddech po nachodzącej fali podniecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj link bo coś kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmazuna a autora stać było na jedno zdanie a ona wykorzystując swoją wyobraźnię mokro w kroku ma bo za dużo wypiła wody po śledziach ale rumantycnie sie zrobiło z powiewem rybnego z końca lat 90tych.ja się podmywam i przechodzi jak ręką odjął.!!!╭∩╮(ο_ο)╭∩╮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm chcę Cię poczuć , pieszcze Cię dłońmi po klatce ,nie mogę się doczekać gdy Cię poczuje , jestem taka spragniona nie chce czekać dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cie masuje tu i tam stara a ty sapiesz strasznie coś rzęzi ty czasem nie masz ptasi grypy daj jeno posłucham dobry w tym jezdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzę w Ciebie, otwierasz usta i wydajesz cichy jęk, które bardzo mnie podnieca, bierzesz mój palce do ust i ssiesz go namietnie podczas gdy ja posuwam Cię szybko i rytmicznie, mruczysz z zadowolenia, a ja zaczynam pieścić Ci piersi, kochamy się tak przez chwile po czym biorę Cię na pieska, moje jaja biją jak oszalałe o Twój tyłek, wydajesz spazmatyczne dźwięki gdy łapię Cię za włosy i ciągne w swoją strone, pytam czy lubisz być taka niegrzeczna...odpowiadasz mówiąc pieprz mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włożył bym ci łapę pod kieckę ale nie wiem co tam spotkam a ja szybko się pocę i dyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd zgadles że tak odpowiadam ? Bo ja faktycznie gdy mi jest bardzo bardzo dobrze to tak mówię , i chce mocniej i mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wchodzę w ciebie na palcach a ty ryczysz zamiast zdychać wzdechnąć oczywiście no tak mam w tekście a tekst nie kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co Ci w duszy gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to stare przeziębienie z przed lat wtedy dopadł mnie nieboraczkę bronchit i trzyma do dziś ale czasem gra o tak jak w tej chwili ale to tylko w środy jutro czwartek będę piała boję się że tego nie wytrzymasz i odjedziesz w siną doopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziecie płacić za komputer mi coś z niego wycieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klade Cie na plecach i wchodze w Ciebie na misjonarza i patrze Ci prosto w oczy...widze podniecenie i dzika zadze...lubieznie wysuwasz jezyk i pieprzac Cie gleboko stykamy sie tak wzmagajac podniecenie...zmiana na lyzeczke...kladziesz noge na noge i jest niebywale ciasno, czuje zblizaja y sie final i wnagrode pieszcze Ci cipke palcami...dyszysz z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni wszyćko zrobim by nie przeszkadzały nam rusznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy mi nie przeszkadzala...tylko chcialbym Cie o pare rzeczy zapytac zeby te opowiesc uszyc na Twoja miare ale trolle obrzydzaja chec pisania tu dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli takiego tekstu nie doceniasz jesteś jak ta ściera nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wije się coraz bardziej i bardziej z tego podniecenie i przez twój dotyk zaczynam czuć się jak w niebie , wczuwam się w każdy twój ruch jest tak przyjemnie i podniecajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A DOZNANIA JAKIE WYKAZUJESZ PROSTE PŁYTKIE ICHORE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce już dłużej czekać, odwracam Cie na brzuch, wypinasz tylek w gore, a ja wchodze na Ciebie i mocnym pchnieciem wbijam go po same jaja, Twoj krzyk wyraza bol ale jednoczesnie aprobate dla tej brutalnosci, nie skrepowany niczym rozpoczynam szalenczy taniec naszych cial, pieprze Cie tak przez chwile po czym krzyczac dochodze w srodku Twojej slodkiej cipki, wyjesz z podniecenia po czym opadam bez sil na lozko chwytajac powietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz byc zalewana w srodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×