Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak uregulować sytuację dziecka gdy ma nieodpowiedzialna matke

Polecane posty

Gość gość
jak w październiku zaczęła się mała bardziej interesować to ja jej nic nie kupowałam (oczywiście okazało się ze dziecko nie miało kurtki zimoweJ tylko chodzi w tej z zeszłego roku-gdzie były za krótkie rekawy).liczyłam na rady jak to pokojowo zakończyć ale tak aby udało się to prawnie usankcjonowac. na jakieś argumenty do rozmowy z siostrą. ale nie są mi już potrzebne bo ona rano zadzwoniła ze jest z narzeczonym w Karpaczu. (nie wiedziałam ze kogoś ma). I że zrobiła test i okazało się ze jest w ciąży. no a jej misiu to nie wyobraża sobie od razu dwójki dzieci, bo z czego je utrzymają? no i zaproponowała żebyśmy byli rodzina zastępcza dla małej. także do tych obronczyn mojej biednej soostry-ona ma w doopie to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni post to serio?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak serio. problem się sam rozwiązał. już wiem czemu ostatnimi czasy w ogóle się nie pojawiala-to nie żadna praca tylko nowy kochas zajmował jej czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo widze zaczyna sie rozwijac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne prowo. A temat właśnie kończę jako bezprzedmiotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak prowo :O ludziom to się naprawdę nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jak jakas mamuska napisze ze jedzie odpoczac na tydzien z mezem bez dziecka to krzycza: co s ciebie za matka???po co ci dziecko bylo??? a teraz same obronczynie lampucery sie znalazly, na tym forum to jednak p o j e b y siedza, macie cos k u z w a z garem nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×