Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 pozytywne 1 negatywny testy ciążowe

Polecane posty

Gość gość

hej kobietki :) okres spoznia mi sie już tydzien, zrobilam 3 testy w odstępie kilku dni, wszystkie wyszły pozytywne, chcialan zrobic jeszcze jeden żeby zbyt szybko sie nie nakręcać. Wczoraj zrobilam kadrioline i byla pozytywna, a dzisiaj pre - test i kreska ledwo ledwo widoczna. Ginekologa mam dopiero za kilka dni, wiec chcialam przeczytac wasze zdanie. 3 pozytywne testy i 1 ledwo widoczny, może to oznaczać ciążę czy to jakieś powtarzające się bledy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna nic nie powie? :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ledwo widoczny oznacza ciaze.pewnie wypilas duzo i byl rozcienczony mocz.ale albo jest albo nie ma, bez stopniowania, ledwo widoczne oznacza ze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem. Ja zrobiłam jeden test. Wyszedł pozytywnie, umowilam się z ginekologiem i tyle. Zwariowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ledwo widoczna ale jednak ... Jesteś w ciąży - gratuluje ;) Testy nie mylą się w tą stronę żeby pokazywać wyniki pozytywne i to kilkakrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz :) zrobilam 3 testy roznych firm i wszystkie pokazaly ladne kreski, a ten pre test pokazal taka, ze ledwo widoczna w porownaniu do wczesniejszych i ogolnie. W dodatku codziennie pobolewa mnie brzuch jakbym miala zaraz dostać miesiączke, ogolnie innych objawów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% ciaza, ale jeszcze to nie oznacza ze bedziezsz miec na pewno zdrowego slicznego bobasa.duzo sie moze zdarzyc, pozamaciczna, biochemiczna, poronienie, wady genetyczne, dlatego lepiej tych testow nie publikuj na fejsie ani nikomu nie rozglaszaj.ja bym chyba nawet wlasnemu mezowi nie powiedziala dopoki by lekarz nie potwierdzil ze wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś jakas chora ... WIdać że masz problemy z zajściem w ciążę i wyżywasz się na szczęśliwych przyszłych matkach... Kobieta zapytała o możliwość błędu w teście a nie wadach dziecka, orronieniach i innych ... i g.. cie obchodzi komu ona będzie to rozgłaszać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dlaczego mialabym testy publikowac na fejsie :D nie mam 15 lat żeby bawić sie w takie rzeczy :) kobietki, a z badania hcg od ilu zaczyna sie ciąża? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie 1 test pozytywny, następnego dnia rano 2 pozytywne, 2 negatywne, okazało się, ze jedne maja czułość 10 jednostek na ml, a inne 25 na ml moczu a następnego dnia kolejne dwa pozytywy. gratulacje, jestes w ciąży! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa dwa wyjścia. Różne czułości testów z tad ta jasna barwa lub beta hcg zaczyna spadać i może dojść do poronienia. Tak czy siak to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie staszcie jej poronieniem, sprawdz opakowania, ja tez sie martwiłam, az odkryłam te rózne czułości testów, a ciąża była bardzo, bardzo wczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej nie strasze niczym. Napisałam że są dwa wyjścia i taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano ide na bete i strasznie sie denerwuje, boje sie, ze to jednak nie ciaza, a tyle testow pokazywalo pozytywny wynik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam teraz podobnie z tym , ze mam PCOS.. dwa testy robione z tej samej firmy, pierwszy w 32dc drugi 36dc....pierwszy pozytywny, drugi negatywny..dzis jest 6 dzien kiedy spoznia sie okes i mam lekko rozowe plamienie jutro kupie test z innej firmy albo polece na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytlumaczcie mi prosze po kiego gzyba tyle tych testow robicie ???? Jeden nie wystarczy ? Probujecie zaklinac rzeczywistosc ? Bardziej w ciazy nie bedziecie jak 10 tesow zrobicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowa. Otóż mam dziwna sytuację. Ostatnia miesiączka 24.01 trwała 3 dni. 18 dni po terminie miesiączki zrobiłam 2 testy o czułości 10 i 25 wyszły negatywne clearblue i Yes or not) Wzięłam luteine 3x1 przez 7 dni i miesiączki nadal nie ma. 29 dni po terminie miesiączki zrobiłam kolejny test o czułości 10 wyszedł z blada kreską. Odczekałam ponowne 3 dni i 32 dni po terminie miesiączki zrobiłam kolejny test o czułości 10 i wyszedł z ciemniejsza kreska. Aby sprawdzić czy kreska jeszcze bardziej ściemnieje zrobiłam dzisiaj 2 testy o czułości 10 i na jednym wyszła blada kreska ale widoczna a drugi test całkiem negatywny (Yes or not). Dodam że te 3 testy byly z jednej firmy a ten jeden test był z innej firmy (Yes or not). Nadal nie mam miesiączki. 

 

Mieszkam w DE nie mam możliwości zrobienia bety hcg a żaden gin w mieście nie przyjmuje nowych pacjentek z powodu koronawirusa. Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze zagląda... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miała takie testy to bym sobie dała spokój.Jak dnia mnie ciąży brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam jeden test nie bawiłam się w kilka na raz żeby być pewnym zrobiłam jeden i byłam pewna na 100 % że jestem w ciąży miałam objawy i spóźniał mi się okres tydzień wiec po co robić dodatkowe testy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w czasie starań, też robię testy i bywa z nimi różnie, byłam w końcu na becie i się wyjaśniło, teraz dalej działamy ja sprawdzam sobie owulacje komputerem myway no i współżyjemy w wyznaczonym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×