Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość hanna_magdalena
:-) czekam na @ na razie 37 dc - mi kazał gin brać clo 5dc-9dc i między 9 a 14 dc na monitoring. Właśnie może wy mi podpowiecie którego dnia cyklu iść najlepiej , bo nie wiem w sumie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ja też chodzę tak w 11dc i są już bardzo duże, a później idę sprawdzić czy pękły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
A tak w ogóle to mam sposób na doła: wypłakać się, kupić dwie sukienki i butelkę czerwonego wina (na endo oczywiście) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Hanna _Magdalena ja również czekam na @ i zaczynam pierwszy cykl z cleo. W sumie to pierwszy raz czekam z niecierpliwością na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
hanna_magdalena moj gin. kazał przychodzic 12-13 dc cyklu. dzis mam 29 dc cyklu, chyba jak nigdy czekam okresu. po poprzednim zabiegu dostałam ok 6 tyg.moj gin tez na majowke bierze urlop i dopiero 8 lub 9 bedzie. wiec wrazie czego kazal działąc. aaa ty nie masz dzis wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna_magdalena
No mnie zaczyna podbrzusze bolec i plecy wiec chyba sie cos szykuje . @ przewiduje na 15 , oby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odwrotnie nie czekam na @ bo jestem po clo ale czuje ze bedzie bo cos mnie zaczyna podbrzusze juz bolec. Jesli sie nic nie wydarzy to testuje 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa czekamy na wieści :-) Violina z całego serca życzę Ci żeby ta wredna @ nie przyszła!!! Zaczęło się dobrze chociaż co miesiąc dobre wieści o dwóch kreseczkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violina ja się czuję fatalnie :-/ dużo gorzej znoszę ta ciążę w porównaniu do pierwszej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiur jak sie pojawi Twoje dzieciatko na swiecie zapomnisz calkowicie o calym zlym samopoczuciu :) Aaaa czekamy na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny już po wizycie. Słowa lekarza, wygląda mi to ciążę. Coś widać jakby pęcherzyk, ale pewności nie ma. Kazał za tydzień lub 10 dni przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no to chyba masz dolka i dalej niepewnosc. Masakra te lekarze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Michalina, ja dzisiaj naprawdę czuje się jak w ciąży, objawy się pogłębiają. Pokazywał mi ten pęcherzyk, malutki ,ale jest. On dopiero jak jest ciałko żółte potwierdza ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no to jak tak to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość aaaa bo za wczesnie jeszcze poczekaj te 10 dni i zobaczysz jak wszystko sie rozwinie. moj gin w poprzedniej ciazy to odrazu jak test mi wyszedł , poszłam zapisac sie na wizyte to powiedział ze usg nie bedzie robil bo jeszcze nie nie zobaczy. 3 tyg pozniej było juz serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
hej dziewczyny a ja dzisiaj 18 dc i nie czuje nic ,boje sie że clo nie podzialało i nie bylo owulacji . Jutro mam usg boje się ze usłyszę że pęcherzyk nie urósł juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Qaz ja wogule nie czuje owulacji. Moje jajniki cały miesiąc od czasu do czasu pobolewają. Ja mierzylam temperaturę w pochwie. Po owulce mam zawsze między 36,9 -37,1 . a przed owulka 36,2-36,4. Ale to i tak nie świadczy o przebytej owulce tylko ze zaczyna się druga faza cyklu lutealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Jeszcze nie wiem na którą jutro o 12mam dzwonić do lekarza i ma powiedziec czy mam przyjść o15czy17. Dzisiaj mam spadek temperatury 36.15ale nie sugeruje się nią bo ostatnio mialam jeszcze większy spadek tez17dc a owulacji i tak nie bylo. Boje się bo przez tydzień mój pęcherzyk urósł dwa 2mm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Jeszcze nie wiem na którą jutro o 12mam dzwonić do lekarza i ma powiedziec czy mam przyjść o15czy17. Dzisiaj mam spadek temperatury 36.15ale nie sugeruje się nią bo ostatnio mialam jeszcze większy spadek tez17dc a owulacji i tak nie bylo. Boje się bo przez tydzień mój pęcherzyk urósł dwa 2mm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Jeszcze nie wiem na którą jutro o 12mam dzwonić do lekarza i ma powiedziec czy mam przyjść o15czy17. Dzisiaj mam spadek temperatury 36.15ale nie sugeruje się nią bo ostatnio mialam jeszcze większy spadek tez17dc a owulacji i tak nie bylo. Boje się bo przez tydzień mój pęcherzyk urósł dwa 2mm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Wesołych Świąt dziewczyny :) Zróbmy sobie mały detoks od rozmyślania na temat pęcherzyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Hej, ja jeszcze wam troche posmęcę jestem po wizycie i niestety na ten cykl nie mam juz szans pęcherzyk od poniedziałku nic nie wzrósł:( dostałam dupka na wywołanie i następny cykl mam zacząć brać clo od 3dc . Wesołych swiat :)u mnie święta cale w pracy przynajmniej ominą mnie pytania dotyczące ślubu i dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny, spokojnych i pogodnych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość qaz to tak jak u mnie. Właśnie biorę duphaston. Dziewczyny jak też Wam życzę Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Dziekuje i wzajemnie Wesolych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×