Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gośćAla
aaaa mnie tylko nabrzmiały piersi i jestem bardzo senna i zmęczona a to nic, żadnych objawów.. Oczywiście mnie to trochę niepokoi ;) Miałabym pewność, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Qaz narzeczony kupił test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Kupił i juz mnie kusi zeby zrobic . Zaraz kapiel i spanie bo padam na twarz a jutro do pracy , narzeczony liczy ze dostanie jutro wyczekany prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Aaaa nawet nie wiedziałam że przy poczatkach ciąży może być zimno. Ale żadnych objawów u mnie nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ruda ,Roxi testujecie jutro czy czekacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
ruda poczatki ciazy moga przypominac przeziebienie i własnie czesto jest mylone. qaz ja teraz w tej ciazy chybionej, miałam strasznie wyczulony wech. smierdziały mi kotlety schabowe podgrzewane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Qaz jutro u mnie 27 dc, myślę że z testem jeszcze poczekam, chyba że zrobię owulacyjny, bo mam ich dużo. Daj znać jutro jak twoje testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ruda, ja jak nie mogłam wytrzymać to zrobiłam owulacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie juro czy o nie bedzie za wczesnie;( ale raz sie zyje sprobuje moze i dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ja zrobię owulacyjny. Wymienimy się jutro wynikami. Qaz, Roxi trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
KKK masz rację początek ciąży dokładnie 4 tygodnie czulam się jakbym miała grypę. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
U mnie negatywny, czekam na @ i zaczynam kolejny cykl . Jest rozczarowanie i smutek, ale muszę wziąć sie w garść i walczyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
U mnie test owulacjny negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
U mnie negatyw , po zrobieniu testu pojawił sie okropny ból na @ . Jest rozczarowanie i smutek , ale zaraz wezmę sie w garść i zaczynamy walczyć dalej .. Ruda ,Roxi trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Qaz jesteś dzielna, nie poddawaj się, będzie dobrze. Może to nie ten moment. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violina90
Qaz przykro mi.. tez doswiadczylam nie raz tego rozczarowania :( trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, czy któraś z Was tak miała, a mianowicie leje się ze mnie jakby woda, z odrobiną białego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ruda, ja tak miałam w cyklach z clo. Raz myslałam, że to okres a tu właśnie takie cos. No i teraz tak mam, bo tak jest podobno we wczesnej ciąży. Qaz, trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ruda ja tak miałam na samym początku ciąży. Teraz mam takie chwile że czasami tez się leje. Dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny teraz już zglupialam. Nie mam żadnych standardowych objawów ciąży, ale co napiszę o swoim samopoczuciu, czy jakiś sytuacjach mówicie że tak mialyscie we wczesnej ciąży. Dziewczyny jutro 28 dc, czy warto iść jutro na bete? Czy trochę jeszcze za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) dzis powinna sie pojawic @ narazie cisza... ale z testem czekam moze do worku... ale powiedzcie mi bo dzis mam mega śluz.. znaczy sie to nie jest taki ciagnacy sie tylko bardzo mam w tym miejscu "mokro" boje sie ze to oznaka zblizajacego sie okresu...;/ zobacze test boje sie robic bo moze o za wczesnie.. rozmawialam z moim gin i mowila ze jes sesn robic test dopiero 14 dni po ostatnim zblizeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qaz_ powodzenia w nastepnym cyklu trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Roxi wcześniej pisałam o tym samym. Też mam mokro. Przypomnij który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny koniec tej niepewności. Jestem w przychodni na bete. Z krwi już coś powinno wyjść. Nie mam żadnych objawów więc z góry wiem jaki będzie wynik, ale przynajmniej spokojnie odstawie duphaston. W innym razie nie dostanę @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ruda trzymam kciuki za twoją betę oby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ruda, też trzymam! daj znać koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Wyniki będą popołudniu, ale wynik to już sama mogę podać NEGATYWNY, nie mam nadziei. Trudno, ja chyba już kończę z clo, był to mój 5 cykl. No chyba że lekarz zadecyduje inaczej. Dokladny wynik bety podałam popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ruda kciuki za testowanie :) spróbuj jeszcze raz z clo. ja sobie daję 6 cykli starań, jak się nie uda to chyba odpuszczam chyba. dziecko mam, więc aż takiego ciśnienia nie mam, chociaż nigdy nie chciałam jedynaka ale cóż życie i są kwestie których się nie przeskoczy :) Też mam "mokro" przed okresem, nie zawsze ale często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×