Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Reania
qaz moze za wcześnie testowalas,) Dzisiaj chyba jakiś gorszy dzień dla Nas. Też się wkurzyłam na męża i pomyślałam po jaką cholerę się truje:/ dzisiaj młody tak dał w kość a mąż do mnie jakieś głupie pretensje. Chyba przez to że jestem przeciw każe cielesnej i wrzaski tylko wszystko staram się robić z miłością i cierpliwością. Jak tak dalej pójdzie to będzie ostatni cykl z clo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ale byk karze miało byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Ala takie bola , kłucia sa normalne.wszystko sie rozciaga, przygotowuje. ja jakos tez pytałam sie bo mnie jajnik kłuł, to powiedział ze to normalne. masz piekny przyrost hcg, wiec sama widzisz ze jest ok. jak ci bardziej dokucza to wez no-spe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ja od wczorajszego wieczora nie czuje już jajnika, mam nadzieję, że pęcherzyk pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny dzisiaj 23 dc. Teoretycznie tydzień temu pękł pęcherzyk. Tak jak do wczoraj czułam kłucie, ale nie było to jak przed owulacja, tak dzisiaj zupełnie nic. Jak wcześniej wspominałam nie liczę na jakieś rezultaty. Dziewczyny jezeli zastrzyk z pregnyl mialam w poprzedni wtorek, pęcherzyk prawdopodobnie pękł w środę, bo wtedy poczułam ulgę na jajniku, od czwartku biorę duphaston, to kiedy testować? W sobotę nie będzie za wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ruda, podobno jesli miało się zastrzyk to najlepiej testować 14 dni po nim, zeby wyniki testu nie były zafałszowane. Czyli w dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
No niby tak, ale jeżeli cudem bym zaszła to nie chciałabym przerywać duphastonu. A badanie z krwi powinno być ok? To chyba tylko w moczu pregnyl fałszuje wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ruda ja co prawda bez zastrzyku ale testowalam po odstawieniu luteiny w dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Problem w tym że ja nie znam dnia @. Wcześniej brałam 5 dni duphaston, teraz 10 dni. Jak nie odstawie duphaston to nie dostanę, ja odstawie to moge dostać @ za 5 lub 10 dni. Mam strasznie nie regularne @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ciężka sprawa.. ale podobno odstawienie duphastonu na 2-3 dni nie powinno zaszkodzić. Pytanie czy jak wyjdzie test to cały czas brac? Beta z krwi to przynajmniej pokaże ilość hormonu, po którym można już coś wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Moja gin każe mi robić bete po 12 dniach od podania pregnylu, czyli w 13 dzień i w przypadku wyniku negatywnego odstawić luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ruda, tez tak zrób.. wydaje się, ze to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Wiecie co, ja w sobotę chyba zaryzykuję i zrobię test i bete. Będę rano i tak w przychodni to poproszę o skierowanie na betę i zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Co tu taka cisza? Qaz kiedy kolejny raz testujesz? Ja staram się doszukiwać jakiś objawów, ale nawet tych urojonych nie mam. Kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
no własnie miałam to samo napisac co tak cicho. ruda jak zaszłam w ciaze to nie miałam zadnych ojawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
"nawet tych urojonych" :D :D :D ja w moim pierwszym cyklu starań miałam wszystkie objawy a ciązy nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Jesli @nie pojawi sie to w niedziele, u mnie nie ma żadnych objawów ciąży nawet tych urojonych czasem cos tam w brzuchu zakłuje ,ale to normalne jedyne co to mnie piersi bola ,ale to jest skutek uboczny duphastonu. Mierzę temperaturę codziennie rano i widzę po niej ze jest za niska jak na 27dc i od wczoraj spada. Dzisiaj dowiedziałam sie ze bratowa 5czerwca ma cesarkę ucieszyłam sie bo czekam na małego,ale z drugiej strony zakręciła mi sie lezka bo u nas prawdopodobnie dalej nic a ona juz ma drugiego syna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny, nam stresa, idę dzisiaj pod wieczór do lekarza. Niby jest ok ,ale zawsze się stresuję niepotrzebnie. Jeszcze ostatnio stawia mi się macica. Zobaczymy co powie gin. W poprzedniej tez mi się mocno stawiała, dostałam silne leki. Wczoraj w ksuążeczce dziecka patrzyłam co to były za leki. Okazało się ze od 3 lat są wycofane z polski jedynie w szpitalu jako kroplówka. I nie ma w Polsce zamienników, od tamtego czadu wzrosła liczba wcześniaków, spowodowana właśnie silnymi skórczami macicy. A ja brałam je id 4 miesiąca ciąży. No nic zovaczę co dzisiaj mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Jesli w tym cyklu nie uda się to o oprócz clo zastrzyku i dupastonu wprowadzam zioła ojca sroki i wiesiołka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ja też w jakimś cyklu miałam zawroty głowy i było mi niedobrze, tylko potem okazało się że tak mam po duphaston :-) , a i jeszcze bolace piersi. Nasza psychika jest niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
aaaaa, co masz na mysli pisząc że "macica się stawia"? Napisz jak tylko wrócisz od gina! ja też zawsze się denerwuję jak idę do lekarza.. Qaz, a mnie po duphastonie nie bolały piersi, dopiero w cyklu w którym zaszłam :) Ruda, ja kilka stron wczesniej opisywałam własnie moje urojone objawy z pierwszego cyklu starań :D ja je naprawdę czułam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ala ja wiem że je czułas , ja też je czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
A jak tam u Was z libidem? bo nie wiem czy na mnie działa tak clo ale mam mega ochotę na seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ogólnie to jak odstawiłam antykoncepcję to już mi się częściej chciało. Ale faktycznie coś jest w tym co mówisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
U mnie tez wzrosło libido odkąd biorę clo , ale juz tak 20dc mam zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi25
hej jestem przy drugim cyklu z clo... do tego duphaston i wlasnie czekam na @... lekarz zrobil mi nadzieje bo mialam 2 pecherzyki i stwierdzl owulacje ... mam wielka nadzieje ze sie udalo ... ale z drugiej strony boje sie rozczarowania..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Roxi a kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele powinnam dostać @... w poprzednim cyklu dorobilam sie torbieli ;/ a u cb jak sytuacja wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Roxi u mnie tez drugi cykl z clo w pierwszy w którym mialam pęcherzyki i to 3 lekarz dal szanse ,jestem przed testowaniem ,ale czuje ze nie udalo sow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×