Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość aaaa
KKK a ty kochana jak tam? Leki bierzesz, bola jajniki? Ogólnie jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody zasnąl wiec mam chwile zeby se do was odezwac..;) sama nie wiem jak wytrzymam do niedzieli.;/ co u was jak wasze samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qaz- po clo w pierwszym cyklu nic.. a w drugim 3 wypryski na twarzy.. dodam ze ja nie mam problemow z cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Qaz jeżeli masz pco to normalne, że są problemy z cerą. Jak nie masz to być może to clo. Dziewczyny mogę polecić coś właśnie na ten problem. NEOGLANDYNA olej z ogorecznika, może kupić w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćChiara
Witam :) dołączam do grona staraczek Clo. Przeczytalam cały wątek, poznałam Wasze historie. Pokrótce przedstawie moją. Ja 34,on 35,syn 8 a teraz 5 cykl starań. PCO zdiagnozowane 9 lat temu. W tamtym miesiącu pierwszy cykl z Clo od 6-10 dc. W 14 dniu Pregnyl 1000. Od 17 dcDuphaston. Niestety nie uudało się. 24.05 przyszła@ Zaczynam nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Witaj chiara:) Ja mam 31 lat,pcos, 2 cykl z clo. O pierwsze dziecko staraliśmy się 13 miesięcy. Teraz o drugie 19 i nadal nic. Dzisiaj ostatni dzień clo i pewnie w poniedziałek monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćChiara
Reania w takim razie trzymam kciuki za piękne pęcherzyki :) ja z zajściem w pierwszą ciążę nie mialam problemu. Od razu w pierwszym cyklu się udało. Liczyłam że i tym razem tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość aaaa ogolnie dobrze, jutro ostsnia tabletka. jakos nie czuje zeby cos sie dzieało. wczoraj tylko przez chwile czułam dyskomfort z ktores strony taki mocniejszy. gośćChiara witamy. ja tez z synem to jedyny raz co kochalismy sie do konca i jest. myslałąm ze z drugim tez pojdzie szybko. a tu juz 2 lata odkad zdecydowalismy sie na dziecko a nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny dzisiaj śniło mi się że zaszłam w ciążę. Ale życie zweryfikowalo to. Zrobiłam test, wyszedł negatywny. Dziewczyny powiedzcie czy jutro jest warto zrobić betę, jak w owulacje prawdopodobnie miałam w poprzednią środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa super wiesci :) moje maleństwo sie nie pokazalo... Ruda mi pozytywny wyszedl dopiero w 33dc a owu byla w 16czy17dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Może faktycznie pospieszylam się, ale już nie mogłam wytrzymać. To było silniejsze ode mnie. 33 dc mam dopiero w następną sobotę. Dzisiaj 25 dc i 10 po owulacji. Dziewczyny nie wiem czy w ogóle jest sens abym jutro robiła badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA- GRATULUJE KRUSZYNKI POD SERDUSZKIEM ruda- prosze cie nie spiiesz sie z testem wedlug mnie to jest duzo za wczesnie:) cierpliwosci kochana bedzie napewno dobrze:) 3 mam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość_ruda ja robiłam hcg 12 -13 dni po owulacji(potwierdzonej usg) i wyszła negatywnie, 4 dni pozniej 140. wiec moze byc stanowczo za wczesnie. mysle ze powinnas zrobic krew w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Roxi dzięki. Ruda piękny sen. Może proroczy :). Mi tez często się ciąża sniła, rano się budzilam i plakalam, aż w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
KKK dobrze że juz koniec w tym cyklu masz clo, teraz tylko działać;). I czekać.... To akurat najgorsze :(. Ta niepewność, udało się czy nie. To objaw ciąży czy tylko moje wymysły? No nic trzymam kciuki za was wszystkie. Ja dzisiaj miałam zachciewajki na pączka z serem, młoda kapustę kiszona i zagryzłam kilkoma truskawkami ;). Teraz czuję rewolucje w brzuchu, ale jakie szczęście miałam na twarzy jak na bazarku zobaczylam tą kapustę. Od razu prosiłam żeby nie zawiazywac woreczka bo będę po drodze jeść. Wracalam, jafłam a ludzie po drodze jak na wariatkę się patrzyli. Co mi tam najważniejsze ze była pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Mi się sniły dwie kreski na teście i bobasy :) Dziś zjadłam pierwsze w tym roku truskawki a koleżanka mi powiedziała, ze w ciązy nie powinno się ich jesć bo mozna zarazić się toksoplazmozą! Myłam je dokładnie.. Czy to nie przesada już? uwielbiam truskawki, cały rok na nie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa truskawki z kiszoną kapustą :D pięknie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ala, a ja czytalam ze jak najbardziej w ciąży można jeść truskawki. Toksoplazmoza możesz się zarazić prawie od wszystkiego. Mi z badan wyszło ze juz ją kiedyś przeszłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Gość jak szaleć to szaleć. Wagon papieu toaletowego cały w WC w razie czego czeka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
To ja się zapomniałam podpisac ;) Na dodatek zjadlam dziś rzodkiewki - tez myte ale czytam, że trzeba uważać.. jeny zwariować można! Dobrze że przeszłas tokso, teraz możesz czuć się już bezpiecznie. Ja nie przeszłam, więc muszę uważac, ale nie wyobrażam sobie nie jeść świeżych warzyw i owoców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ala nie daj się zwariować :) Ruda myślę, że za wczesnie testowałaś, poczekaj 4 dni, wtedy będzie 14 dpo więc już wiarygodnie :) u mnie 5 dzień clo, a wcale nic nie czuję, troszkę śluzu, w zeszłym cyklu czułam jak jajniki pracowały a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co się od razu faszerować hormonami? Nie lepiej na wstępie zacząć np. z olejem z wiesiołka? Poczytajcie wątki na forach internetowych - masie dziewczyn się udało! Kup w aptece naturalny olej z wiesiołka w kapsułkach, np. Gal i łykaj od pierwszego dnia okresu do wystąpienia owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość nie bardzo rozumiem Twojego pytania. Czy ty myślisz że my hormony łykamy zamiast dropsow. Oszalałas ? W moim przypadku nawet ten leki nie pomagają, więc zanim kogoś skrytykujesz, najpierw dowiedz się o nim więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
olej z wiesiołka piję wiele miesięcy i żadnych efektów nie ma - nie zasiliłam zatem tej masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Gdybym to ja jeszcze wiedziała bez monitoringu kiedy mam owulację żeby brać tego wiesiołka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Dziewczyny....od trzech dni biore clo...i odczuwam jajniki...taki dziwne uczucie jakby ''babelkowaly'' hahaha nie wiem jak to okreslic jakby mrowienie...mialyscie bodobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ruda za wcześnie ja tez testowalam 25dc i test negatywny teraz czekam do niedzieli :) Dobrze ktos napisal toksoplazmoza można zarazić sie wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Just to dobrze, jajniki wzięły się do roboty! Mnie po clo dosyć bolały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze o glupie ale juz mnie panika zrzera...;/;/ objawow @ brak objawow ciazy brak..;/;( widze ze mam raczej marne szanse.;-( czasami tyk jajniki mnie bola . okres w niedziele...;/ dodajcie mi roche otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Roxi a który to twój dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×