Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Gonia87

Mag Lena moje gratulacje w końcu masz maleństwo przy sobie. Jednak zaczęło się wcześniej. Jak się czujecie? Jaki duży synek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Z lekarzem miałam uzgodnione, ze 2 stycznia zgłaszam się do szpitala, a 3 cięcie. 25 grudnia zaczęły mi wody odchodzić i trzeba było ciąć 🙂 synek 3450 i 54cm czujemy się ok. W poniedziałek idziemy do domku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Maglena wielkie gratulacje! I przy okazji super prezent na święta 🙂

u nas wszystko na razie super Nadia jest mega kochana, jest maleńka bo ma już 4 miesiące A waga w granicach 6 kg, ale to nic ważne że rośnie:) 

Muszę wam powiedzieć że zaczynam się zastanawiać czy nie rozpocząć starać się o drugą dzidzie, po konsultacji z lekarzem mówił że możemy starać się od marca, tylko problem jest w tym że owulacje miałam tylko jedna od porodu.. i dlatego coś czuje że znów może być problem. Swój okres miałam nieregularny, myślałam że po ciąży będzie lepiej A tu wcale się nie zapowiada.. trochę mnie to załamuje, jak pomyślę że znów tak długo będziemy się starać. Ostatni okres miałam 10 grudnia A owulacji nie czułam, bo jestem pewna kiedy mam, jest to duży ból jajników i jest mi tak gorąco że mam wypieki na twarzy.. tym bardziej że chcielibyśmy mieć teraz chłopca A naczytalam się tych wszystkich artykułów że o chłopca należy się starać w momencie owulacji.. A może wy dziewczyny macie złote rady jak mieć chlopca? 😂 czy ta teoria wgl ma jakis sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Ja mam 3 chłopców nie udało nam się mieć dziewczynki 🙂 tez słyszałam i czytałam o tej metodzie jak najbliżej owulacji. My w sumie zawsze staraliśmy w czasie owulacji i mam 3 synów, może cos w tym jest 😉 

Ja już swój cel osiągnęłam, chciałam 3 dzieci i mam na tym koniec, ale zawsze lekarz mówił mi, ze najlepiej starać się świeżo po ciąży także trzymam kciuki i dawaj znac jak się sprawy miewają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Natt nasza maleńka za 10 dni kończy 4 miesiące i też ma 6 kg. Ja jeszcze nie miałam okresu od porodu. W pierwszej ciazy okres pojawił się dopiero po 10 miesiącach. Co do płci dziecka u nas sie sprawdziło. Pierwszy chłopiec dzialalismy w dzień owulacji potwierdzonej usg. Teraz dziewczynka przed owulacja. 

Trzymam kciuki żeby teraz szybciej się udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Dzięki dziewczyny za wsparcie 😊

Liczę na to że może nie będzie aż tak długo jak przy maleńkiej.. No ale czas pokaże, bardzo bym chciała aby było wszystko okej.. A opowiadajcie jak wasze maleństwa? Jak się czujecie po porodzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×