Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Mag lena

Nic się nie martw, sytuacja może się zmienić z dnia na dzień i akcja porodowa się zacznie ja tak miałam z pierwszą ciążą. Będzie dobrze :-) jak już Ty urodzisz to wtedy już ja będę kolejna w kolejce, ale będzie trochę przerwy ;-)

Dawaj znac jak sytuacja będzie się zmieniać. Pomyśleć, ze rok temu wszystkie z utęsknieniem czekałyśmy na zajście w ciąże, a teraz już oczekujemy na narodziny dzieci. Cudownie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Chyba odszedł mi czop śluzowy, nie jestem do końca przekonana bo przy pierwszej ciazy nastąpiło to dopiero podczas porodu i był zabarwiony krwią, teraz przezroczysty miejscami lekko żółty ale może coś zacznie się dziać 

Mag Lena a jak Ty się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Ja czuje się bardzo dobrze :-) co do czopu to niestety nie mam doświadczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Hej Gonia i jak tam nic się nie dzieje? Sytuacja się nie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Hej Mag Lena, niestety nic się nie dzieje na ktg zero skurczy, leniwa ta nasza córcia, nastawiam się już na 17 września na szpital, jak dobrze pójdzie 18 będą wywoływać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Cześć dziewczyny 😊

My w końcu razem. 13.09.2019r o godz. 14.05 przywitalismy na świecie nasze drugie szczęście. Malutka ma 3600g i 54cm. Poród SN. 

A co u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Cześć dziewczyny 😊

My w końcu razem. 13.09.2019r o godz. 14.05 przywitalismy na świecie nasze drugie szczęście. Malutka ma 3600g i 54cm. Poród SN. 

A co u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Cudownie :-) masz już maleństwo przy sobie, nie ma nic piękniejszego. Porod minął dość spokojnie? Malutka dość duża :-) Teraz czekamy do grudnia na mnie ;-) mój synek w brzuchu jest strasznie ruchliwy, w poprzedniej ciąży musiałam czekac na jakikolwiek ruch, a teraz mały w nocy mnie budzi tak się rusza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Mag Lena dziękuję 😊

Poród bolesny ale ekspresowy, to prawda mała spora i też była bardzo ruchliwa. Pierwszy Synek spokojny w brzuchu i sporo mniejszy 3050g. 

To teraz trzymamy kciuki i czekamy na Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Gonia gratulacje! Zbieraj siły, wszystkiego dobrego życzę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Ja zaczęłam starania z wykorzystaniem żelu prefert vaginal. Na razie jestem cała w nerwach przed sprawdzaniem czy II się pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gonia gratulacje!!! Zazdroszczę ekspresowe o porodu! Mam nadzieję że i mój taki będzie 🙂

My jutro zaczynamy 25tc. Będziemy mieli córeczkę, Amelie i jestem przeszczesliwa 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Gonia co u Ciebie? Jak córeczka? Daje się wyspać w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka

Witam staramy się z mężem o dzidziusia. Od 2 lat brałam tabletki jednoskladnikowe OVULAN. (Caly ten czas nie miaalm zadnego krwawienia ani okresu )

Odstawiłam je 2.5 tygodnia temu. Nadal nie miałam krwawienia z odstawienia. Ale wczoraj podczas "siku" wyleciał (przepraszam, że tak dosłownie pisze ) ze mnie taki glut ok. 6 cm lepki I klejacy. Czy taki śluz/glut może oznaczać pierwsza owulacje po odstawieniu tabletek pomimo braku pierwszego krwawienia ?

tego samego wieczoru kochalismy się z mężem. Mam nadzieję, że zajde po tym w ciążę;)

Czekam na wasze opinie pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Mag Lena dziękuję u nas wszystko dobrze Malutka jest cudowna 😊 nie wiem kiedy minęły te 3 tygodnie.

Ogólnie jest dosyć grzeczna, nocki różnie, nie płacze w nocy i nie trzeba jej nosić ale budzi się dosyć często na mleczko. Oby tylko nie pojawiły się kolki. 

A co u Ciebie jak się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Bardzo się cieszę :-) u mnie wszystko ok, czuje się bardzo dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera

ja przez cały okres starań kontrolowałam swoje dni płodne i aplikowałam preparat prefert vaginal. U dało mi się po 4 cyklach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Co tam u Was staraczki? Coś tu ostatnio cicho.

Mag Lena jak się czujesz? Ile Ci jeszcze zostało? 

U nas wszystko dobrze, mała rośnie jak ba drożdżach, cieszymy się każdym wspólnym dniem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Gonia ile Twoj maluszek już warzy i mierzy? Cieszę się że u Was wszystko wporzadku!

Maglenka chyba lada moment będzie rodzic 🙂

Nam jeszcze zostało 7 tygodni, nie mogę w to uwierzyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Nie wiem ile dokładnie ma Malutka dowiem się na kolejnym szczepieniu ale w rozmiar 62 jeszcze się mieści i pewnie powoli dobija do 6kg 😊

Ale ten czas leci, ani się obejrzysz i będziesz mieć maleństwo przy sobie, a jak się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Cześć dziewczynki 🙂 u mnie wszystko ok, malutki rośnie - ma być podobno dość duży, w brzuszku nadal rusza się bardzo 🙂 termin mam na 3 stycznia, mam mieć cesarkę i lekarz planuje mi ją zrobić około 20 grudnia, ale tak myśle, ze chyba będę próbowała wytrzymać do stycznia, choćby do 1 dla maluszka byłoby lepiej. W piątek idę na pierwsze ktg, wizytę u lekarza mam w poniedziałek i wtedy będę go pytała co o tym sądzi. Jak cos mnie wcześniej weźmie to trudno, ale myśle ze warto spróbować i czekac 🙂

Ciesze się, ze u Was tez wszystko dobrze 🙂

Nowa Ty tez jakos na styczeń masz termin? U Ciebie będzie chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Mnie udało się po dwukrotnej aplikacji żelu prefert vaginal 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gonia powoli już zaczynam odczuwać dolegliwości, mała strasznie uciska na macice. Także każdy ruch wywołuje ból. Ale jeszcze troszkę. Termin mamy na 20.01 i nic nie zapowiada się na wcześniej. U nas drobniutka dziewczynka będzie 🙂Maglenka to Wy już na Święta będziecie razem! Nie chcesz porozmawiać z lekarzem o przesunięciu terminu tak byście wróciłi do domku :)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

No właśnie chyba jeszcze nie będziemy no chyba, ze natura zechce inaczej 🙂 byłam wczoraj na wizycie i zdecydowaliśmy z lekarzem, ze próbuje czekac do terminu do stycznia. Mam chodzić na ktg o monitorować wszystko. Jedno ktg mam już za sobą - wyszło bardzo dobrze, w czwartek idę na kolejne. W tym tygodniu mam 36 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek31xxx

Hej z checia sie podepne pod watek. 

Jestem na 2 cyklu z clo. Przy 1szym po 1dawce myslalam ze mi jajniki rozerwie az plakalam z bolu. Niestety nic nie dalo brak owulacji. Od dzis jestem na dawce 100mg i mam nadzieje ze nie bedzie tak tragicznie jak ostatnim razem 😞

Czy zawsze po clo mialyscie owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Ja po Clo miałam owulacje w 95% 

Nie urosły Ci pecherzyki czy urosły tylko nie pękły? Miałaś monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Izulek ja po clo nie miałam nigdy owulacji, 6 miesięcy i nic. Dopiero aromek zadziałał udało się za 3 albo 4 razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek31xxx

Hej w 1cyklu ani w drugim zero pecherzyka na monitorongu. Wiec drugi cykl obecnie i nic 😞 Dostalam teraz bromergon jedna tabletke na noc. Lekarz stwierdzil ze mam nietypowa prolaktyne bo naczczo i po godz z obciazeniem ok a po 2 godzinach wzrosla 9krotnie. Mam nadzieje ze to pomoze bo tylko wracam od lekarza z placzem. Jesli w styczniu nadal nic nie bedzie to dostane skierowanie do poradni leczenia nieplodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

cześć 🙂 25 grudnia o 21:30 przyszedł na świat nasz synek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×