Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Maglenka 16.05 beta 789.9

14.05 beta 326.5 także jest przyrost. Ale i tak martwi mnie czy aby nie za mało... Choć mieszcze się w skali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Dziewczyny byłam u lekarza - serduszko już pięknie bije. Niestety jest tez jakiś problem. Mam jakiegoś krwiaczka w macicy, który w najgorszym wypadku może powodować poronienie. Nie musi, ale może. Może również się wchłonąć. Martwię się, żeby wszystko było ok. 

Czy, któraś z Was spotkała się z czymś takim? Dajcie znac proszę. 

Nowa myśle, ze przyrost ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

 Maglena nie spotkałam się z tym, ale uważaj oszczędzaj się i odpoczywaj.

Nie martw się, wszystko będzie dobrze :)

nowa18 również myślę, że przyrost Ok :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina

Ja wyznaczałam sobie dni płodne za pomocą komputera cyklu myway i nie stosowałam żadnych wspomagaczy płodności. Komputer wyznaczał moje dni płodne na podstawie objawowo-temicznych wskaźników, udało sie po 3 cyklach, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Dziewczyny! Co u Was? Nowa18 byłaś na USG? Mag lena, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej! Byłam na usg w tygodniu. U mnie wszystko ok. Bąbelek ma 0.5cm i serduszko bije jak oszalałe. Kolejna wizyta za 3 tygodnie 🙂 właśnie kupiłam pakiet badań także jestem lżejsza o 200 zł 😮 termin porodu 22 stycznia. U nas już 7 tydzień się zaczął 🙂

Jak u Was? Na kiedy terminy macie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Cześć wszystkim :-) u mnie wszytko ok, mdłości mnie męczą dość mocno. Ja mam 9 tydzień. Termin 3 styczeń :-) tez byłam dzisiaj na badaniach 211zl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Hej dziewczyny co u Was ? 

Mam pytanie do mamusiek ile przytyly w ciąży. Leci mi właśnie 27 tydzień, przytyłam 6.5 kg i lekarz zwrócił dość mocno na to uwagę że za dużo. Cała wizyta to była pogadanka na temat zbyt dużego przyrostu wagi że jak tak dalej pójdzie to mogą być komplikacje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

 

Dziewczyny gratuluje, niech bąbelki rosną duże i zdrowe :) róbcie sobie dużo zdjęć i korzystajciez uroków ciazy, czas upłynie baaaardzo szybko :)

Kurczę Gonia87 wydaje mi się ze to nie jest duży przyrost wagi :/

ja w 33 tyg +5 kg.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Hej dziewczyny! 

Dawno mnie nie było ale u nas wszystko ok, A to najważniejsze, mały skacze w brzuszku A ja czuje się dobrze tylko doskwierają mi ogromne bóle związane że skurczami łydek w nocy, biorę dodatkowo magnez Ale niestety nie pomaga, no cóż takie uroki bycia w ciazy ;). Teraz jest bardzo gorąco więc siedzimy w domciu i odpoczywamy 🙂

Co do wagi to ja przytyłam jak na razie 2.5 kg, ale u mnie wszystko idzie w brzuch, tylko że ja też nie mam zachcianek, wiem że niektóre kobiety mają szczególną ochotę na coś, mnie to ominęło, A nawet śmiałam się do męża że zamiast przytyć w ciazy to schudne bo w te gorączki to już wgl nie chce się jeść, tylko wsuwam same warzywa i owoce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Natt to Ty bardzo mało przybralas a termin mamy podobnie. Ja niestety jeszcze pracuje wiec z tym odpoczynkiem gorzej.

Imię już macie wybrane? 

A co u reszty dziewczyn? Cicho tu ostatnio. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Natt a na skurcze biorę aspargin 2-3 razy dziennie i mi pomaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! U nas wszystko dobrze, zaczęliśmy 10 tydzień, jutro wizyta u gin i zobaczymy jak tam Maluch. Generalnie czuje się dobrze, żadnych nudności, wymiotów. Mam spory apetyt i często jestem głodna. Jedyne co mi doskwiera i bardzo przeszkadza to to że się szybko mecze. Śniadania nie mogę zrobić bo w trakcie muszę usiąść i odsapnac... O prasowaniu na stojąco nie wspomnę..  Przeraża mnie to bardzo... Przytyłam z 1 kg max także nosze jeszcze swój rozmiar 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Hejka dziewczyny!

Jak się trzymajcie w te gorące dni?  Jak wasze maleństwa? Ja byłam u lekarza, wszystko ok z maleństwem. Jest już duży bo waży 1300g i coraz bardziej daje mi popalić, nie mogę się doczekać aż będzie z nami :) 

Termin wyznaczony na 2 września (z usg) ja jednak czuje że będzie wcześniej, dlatego szykujemy się już na nowego członka rodziny. Wszystko praktycznie pokupowane więc teraz biorę się po malu za pranie i prasowanie :) 

do lekarza mam już zgłaszać się coraz częściej bo to już ostatnia prosta, obecnie 31 tydzień i już coraz mniej czasu do poznania się z moim synkiem 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Hej ja jakoś nie narzekam na upały, dajemy radę. Dziś pierwszy dzień wolny od pracy. Do lekarza idę w środę jestem ciekawa ile mała waży. Termin na 6 września (z usg). 

My jeszcze musimy kupić wózek i kilka drobiazgów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Ja już 37 tc wiec lada chwila i maleństwo będzie z nami. Wszystko gotowe, walizka czeka :) 

w upały dajemy radę, chowamy się w cieniu i pijemy duuuużo wody :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Brygida trzymam kciuki, szczęśliwego szybkiego rozwiązania. Ile waży maleństwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Hej dziewczyny. 

Byliśmy dziś u lekarza. Malutka waży 1590 g. Lekarz mówi że jeśli urodzi się w terminie będzie miała 3,5 kg. Twierdzi też, że będzie miała sporo włosków i długie nóżki 🙂

Ostatnio sporo przytyłam (3 kg) a teraz schudłam od ostatniej wizyty 1.5 kg 

Co slychac u staraczek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Cześć :-) u nas tez wszystko ok, wróciłam z wakacji z Chorwacji cała i zdrowa :-) obecnie mam 15tc dzisiaj miałam usg genetyczne i jest wszystko ok, na badania krwi czekam. Mam wrażenie, ze czuje bardzo delikatne ruchy dziecka - takie muśnięcia :-) płci niestety na usg nie było widać, maleństwo nie współpracowało i nie chciało się pokazać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć i ja się melduję! Skończyliśmy 1 trymestr. Malucha widziałam ostatnio jak mierzyl 2.5 cm widziałam piękna pupine, pepowine i malutkie rączki i nóżki. W tygodniu mam usg genetyczne. Czuję się świetnie. Czasem zapominam że jestem w ciąży 😮 dolegliwości już żadnych. Jedyne co to w dżinsy popoludniami się nie dopinam i radzę sobie gumką do włosów. Termin mamy na 20.01.2020 🙂 dziewczyny cześć z Was lada chwila będzie już mamusiami! Bardzo się cieszę ☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Moja ślicznotka waży już około 3 kg :)

Już nie mogę się doczekać aż ja zobaczę .

Super dziewczyny, że powstała ta grupa kiedyś... momentami to było mega wsparcie. 

Nowa18 Dokładnie ciąża to nie choroba i trzeba się cieszyć, a nie dokładać objawow i zmartwień. Ja tez praktycznie do końca nie odczuwałam różnicy 

życzę zdrówka Wam i maluszkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Mam pytanie do tych którym się udało po clo. Ile wyhodowalyscie pęcherzyków w owocnym cyklu? 

To mój 1 cykl z clo. Pekly 2 pęcherzyki. Od tego dnia w zasadzie codziennie czuje jakieś dziwne bóle w podbrzuszu. Czy to normalne? Dziś 22dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gaja! 

Mi się udało wyhodować 2 pęcherzyki 17 mm i 21 mm. Przy takiej wielkości podano mi pregnyl ponieważ moje pęcherzyki nie pekaly. A takie klocia w podbrzuszu czułam na tydzień przed przewidywana data miesiączki. Wtedy dochodziło u mnie do zagniezdzenia 🙂 trzymam kciuki za Ciebie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Cześć :-) ja w cyklu, w którym się udało miałam 1 pęcherzyk 21mm wtedy tez dostałam zastrzyk ovitrelle na pęknięcie po nie całych dwóch tygodniach test pozytywny - test wykonany w 28dc przy cyklach 34/36 dniowych. Również miałam takie kłucia, ale bardziej jajników. Życzę powodzenia, dawaj znac jak się sprawy potoczą dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pęcherzyki (prawy i lewy jajnik) w 13dc miały po 27mm!! 

Zawsze miałam cykle 26dniowe. W zeszłym miesiącu pierwszy cykl 30dni (bezowulacyjny) Nie wiem kiedy zrobić test.. Trochę też obawiam się ciąży bliźniaczej. 2 pęcherzyki to potencjalnie 2 maleństwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 mm to chyba ciutke za duże by coś z nich było? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nowa18 napisał:

Witaj Gaja! 

Mi się udało wyhodować 2 pęcherzyki 17 mm i 21 mm. Przy takiej wielkości podano mi pregnyl ponieważ moje pęcherzyki nie pekaly. A takie klocia w podbrzuszu czułam na tydzień przed przewidywana data miesiączki. Wtedy dochodziło u mnie do zagniezdzenia 🙂 trzymam kciuki za Ciebie! 

Gratuluję. I masz bliźniaki? 

Czytałam że komórki jajowe z tak dużych pęcherzyków jak ja mam nie są pełnowartościowe 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nowa18 napisał:

27 mm to chyba ciutke za duże by coś z nich było? 

Też tak mi się wydaje. Pekly na pewno (usg) ale czy jest szansa na pelnowartosciowa komórkę z takich gigantów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Mag lena napisał:

Cześć 🙂 ja w cyklu, w którym się udało miałam 1 pęcherzyk 21mm wtedy tez dostałam zastrzyk ovitrelle na pęknięcie po nie całych dwóch tygodniach test pozytywny - test wykonany w 28dc przy cyklach 34/36 dniowych. Również miałam takie kłucia, ale bardziej jajników. Życzę powodzenia, dawaj znac jak się sprawy potoczą dalej 🙂

Gratuluję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee a skąd. Tylko jeden z nich został zaplodniony 🙂 u mnie te pęcherzyki nie pekaly tylko rosły i rosły, z nich robiły się torbiele... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×