Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

5 godzin temu, Gość Mag lena napisał:

Nowa18 trzymam kciuki, aby testowanie dało pozytywny wynik 🙂 daj znac oczywiście jaki wynik. 

Oczywiście dam znać co i jak! Jutro planowo powinnam mieć @ ale dalej nic nie słychać. Od kilku cykli poprzedzona jest brązowymi uplawami a tu czysciutko. Mam chęć jutro zrobic test ale miałabym możliwość dopiero w południe nie z porannego moczu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zrobiłam test! Nie wytrzymałam... I nie wiem co myśleć. Wyszła mi druga blada kreska. Jest widoczna. Ale robiłam test który dają jako dodatkowy do testów owulacyjnychm robiłam go 3x i zawsze wynik negatywny, nigdy nie było widocznej drugiej kreski, a teraz jest. Blada ale jest! Nie wiem czy mogę się już cieszyć? Czy jeszcze chwila? Za 2 dni zrobię Bobo test z porannego moczu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Mi pierwszy test wyszedł tez blady, widoczny, ale blady tylko, ze robiłam od razu test ciążowy. Zrob test ciążowy i będziesz miała pewność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maglena to był ciążowy 🙂 tylko wygląda jak te owulacyjne. Dostałam w zestawie 50 szt owulacyjnych i 5 ciążowych. Kreska blada, test zrobiony 16 dpo i jeszcze w ciągu dnia. Poczekam ale nie ukrywam że zaczyna mnie to cieszyć 🙂 brzuch dalej pobolewa ale nie jest to ból jak na okres, coś innego... @ dziś powinnam dostać a jeszcze czysciutko - oby nie przyszła!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Test ciążowy paskowy - tez taki robiłam. Miałam w domu kilka kasetowych i paskowych. Zrobiłam ten i ten i obydwa pokazywały bladą drugą kreskę :-) wiem co czujesz. Miałam to samo - człowiek chce się cieszy, ale z drugiej strony się boi czy, aby na pewno. Dlatego na poszłam od razu na betę. Początkowo beta 20,02 druga 47,43 a teraz nie dawno już 5342,00 :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Ale super wieści! 

Nowa potworz sobie test jeszcze za 2 dni, ale uwierz że to pozytywny wynik, moja bardzo bardzo bladą kreska jest w brzuszku i też nie wierzyłam.. z resztą ja jak ja Ale mój mąż mówił że za bladą i wgl Ale to dopiero początek więc ma prawo być blada! Ale się cieszę! Wielkie gratulacje i buziaczki dziewczyny! 😊 teraz powinnyśmy założyć forum dla ciezarnych  😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Natt napisał:

 

Natt dziś jadę do apteki kupić 3 testy i folik bo niestety nie brałam go systematycznie... Objawy mam dalej, ból podbrzusza, w nocy mi się tam przelewa i babelkuje 🙈 i mam skoki tętna przy na prawdę prostych czynnosciach... Piersi nigdy tak nie bolały. Tempka skoczyła do 37.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyła test o też jest blada kreska. Jutro zrobię z samego rana, myślicie że już powinna być ciemniejsza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Myśle, ze możesz się pomału cieszyć :-) może być ciemniejsza ale podejrzewam, ze nie jakoś znacznie. Za kilka dni już tak. Ja jak robiłam dzień po dniu to owszem była cos ciemniejsza, ale nieznacznie. Na razie składam Ci cichutkie gratulacje, żeby nie zapeszyć ;-) przypomnij mi czy staraliście się o pierwsze dziecko? Jak długo trwały starania?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyskocze na bete. Pierwsze dziecko, rok się staramy i to byłby pierwszy raz z pregnylem. 

Madziu dziękuję 🙂 razem z M już się cieszymy ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Beta da Ci 100% pewności. Ja tez zaraz po teście poszłam na betę i wtedy już wszystko było jasne. Jak beta się potwierdzi to będziemy mialy ponad miesiąc różnicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maglenko a byłaś już u gina? Masz jakieś dolegliwości? Mnie cały czas kłuje podbrzusze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Nowa18 ja już gratuluję 🙂 blada czy nie blada pozytywny wynik się liczy, ja przy pierwszej ciazy miałam cien drugiej kreski. Same super wieści tu ostatnio. Bierz folik i umawiaj się do gin ok. 7-8 tyg. od ostatniej@. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Tak byłam byl to sam koniec 5 tygodnia. Na usg - widoczny pęcherzyk ciążowy. Początkowo nie miałam żadnych objawów prócz tego strasznego bólu piersi, który utrzymuje się dalej, ale już w mniejszym stopniu. Obecnie zaczynam w ciągu dnia mieć mdłości, ale tez nie codziennie. I czasem tez lekko pobolewa mnie podbrzusze, ale bardzo rzadko i mało :-) 

Koniecznie daj znac jak odbierzesz wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam bete - 326.5 ☺️

Według kalendarza to 4 tydzień i 3 dzień. Pojutrze powtórzę. Niech ktoś mnie uszczypnie bo nie wierzę... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Gratulacje!!! Udało się, piękna beta :-) 

ja dzisiaj mam 6 tydzień 6 dzień wiec mamy niewielką różnice. Bardzo się cieszę z naszego szczęścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały stresik związany z przyrost em tej bety, liczę na to że Bąbelek będzie się prawidłowo rozwijać 😊 

Hihi to chyba czas się przenieść na nowy wątek:)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Mam te same obawy, żeby ciąża rozwijała się prawidłowo. W poniedziałek mam kolejną wizytę i już się boje żeby wszystko było ok. Ja ostatni wynik bety miałam prawidłowy do tygodnia ciąży wiec jestem dobrej myśli. U Ciebie tez tak będzie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Nowa18 gratulacje same dobre wieści tu ostatnio. Bardzo się cieszę. Nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze. 

Mag Lena na kiedy masz termin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Nowa18 gratulacje same dobre wieści tu ostatnio. Bardzo się cieszę. Nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze. 

Mag Lena na kiedy masz termin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Nowa18 gratulacje same dobre wieści tu ostatnio. Bardzo się cieszę. Nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze. 

Mag Lena na kiedy masz termin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Nowa18 gratulacje same dobre wieści tu ostatnio. Bardzo się cieszę. Nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze. 

Mag Lena na kiedy masz termin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Według ostatniej miesiączki to mam na sam koniec grudnia. W poniedziałek idę do lekarza to zobaczymy co on mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Wow!!! Gratulacje Mag lena!

Gratulacje Nowa18!

Aż mi się buzia uśmiecha, jak przypomnę sobie emocje jak zobaczyłam najpierw pozytywny test, a później piękną betę :)

dziewczyny dbajcie o siebie początki są najwazniejsze ! 

Cieszcie się i korzystajcie z tego pięknego czasu :)

moje serduszko ma przyjść na świat pod koniec lipca <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Brygida to masz najszybciej termin. Kiedyś pisałaś że na 80% dziewczynka, nic się w tej kwestii nie zmieniło? Imię wybrane? 

Ciekawe jak dziewczyny z poprzedniego forum, pewnie niektóre już są szczęśliwymi mamusiami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Gonia87 tak, bedzie dziewczynka :) a u Ciebie? na kiedy masz termin? Dobrze kojarze, że na wrzesień ? 

Miałyśmy kilka przygód z przenoszeniem wątka wiec pewnie i tak dziewczyny by nas nie odnalazły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Tak u nas też będzie dziewczynka 🙂 wstępnie Alicja, w domu mamy już prawie 6-letniego chłopca.

Dobrze pamiętasz termin 6-9 września. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Nowa18 co tam u Ciebie? Powtórzyłas betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

A Ty Maglena jak się czujesz? Jak znosisz początki ciąży? Daj znać po wizycie, czy wszystko Ok :)

bądź dobrej myśli i nie przejmuj się na zapas! Z dzidzia na pewno wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

A Ty Maglena jak się czujesz? Jak znosisz początki ciąży? Daj znać po wizycie, czy wszystko Ok :)

bądź dobrej myśli i nie przejmuj się na zapas! Z dzidzia na pewno wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×