Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość_ruda
My podjęliśmy decyzję o dziecku 2 lata temu, ale nie do końca mogę powiedzieć że tyle się stramy, część czasu pochłonęła przygotowanie mnie do ciąży, tzn. unormowanie tarczycy, potem okazało się że mam cykle bezowulacyjne, potem miałam problem z kręgosłupem i byłam na silnych lekach i oczywiście lekarz zabronił starania, potem okazało się że moj partner ma kiepskie nasienie, trzy miesiące leczenia, ale nawet z clo mi nie chciały urosnąć pęcherzyki. Tak na prawdę to moj pierwszy cykl gdzie są jakiekolwiek szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Pierwszy cykl, a zarazem ostatni. Ogólnie clo bralam przez 5 cykli. Lekarz powiedział że jeżeli nic nie wyjdzie to mam zgłosić się do kliniki niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Kk na mnie clo nie działał od5dc w tym cyklu mam od 3dc i mam ładne pęcherzyki i następny cykl tez mam miec od 3dc bo tak na mnie działa. Juz nie wiem co mam myśleć wczoraj miałam jakas tam nadzieje a dzisiaj temperatura spadła w dol piersi nie bola:(chciałam spróbować jutro ale chyba sie wstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ala czekamy i trzymamy kciuki za dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Witam a ja po wizycie:) 7tydzien i 1dzien,dziecko ma 1cm i jego serduszko bije 149uderzen na minute czyli ok,mam termin na 7stycznia i za 3tyg nastepna wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny, beta: 373,02 :) Jeny jak się cieszę! ale do 12 tyg i tak będę cała w nerwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Dziewczyny super czyta sie wasze wiadomości ze maluszkami wszystko dobrze:-) Życzę wam nuuuuudnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Qaz, a ja się nie mogę doczekać Twojego testowania :) Kiedy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gośćAla piekny przyrost. kiedy robiłas pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
kkk, 3 dni temu tj. 19.05 według kalkulatora przyrostu bety to mój średni dwudniowy przyrost wynosi 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Michalina, gratulacje :) to musi być niesamowite usłyszeć serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Planowałam spróbować jutro ale po spadku temperatury wstrzymuje sie do piątku. Wszystkie dolegliwości przeszly jedyne co od 3dni padam na twarz wracam z pracy o 17godzina snu dopiero cos mogę zrobic i przed 22jus śpię jak kamień ale to z przemęczenia sezon komunijny i sympozja wiec nom stop praca bez wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ala jeszcze raz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
Ala super wieści ,beta ładna a czemu boisz się tego 12 tyg ,wtedy kilka lat temu miałaś poronienie jak dobrze pamiętam pisałaś wcześniej to było przed 12 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka29
GośćAla gratulacje!!! Miło jest czytać że kolejnej z nas się udało :) dużo zdrowia dla Ciebie i maleństwa! michalina92 widzę że jesteśmy dokładnie na tym samym etapie bo u mnie 7 tydzień i 2 dzień :) termin niby na 6 stycznia, ale według pierwszego usg wyszedł na 8.01 także zobaczymy oby wszystko było ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Anita, wtedy to się stało w 8tyg.. no i mam traumę.. Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ala super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol ja biorę od 5 dc ale to ze względu na dłuższe cykle. Spróbuj od 3 dc:) Hania witaj:) Ala super:) qaz kciuki aby się udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ala piękny przyrost, super. :-) U mnie bez rewelacji, 1 pęcherzyk - 19mm. Aromek się ne spisał. W tym cyklu nie dostałam zastrzyku na pęknięcie. Mam tez nie zażywać luteiny. 5 czerwca, tj. 26dc mam zrobić bete. Plan na dalej wygląda tak: jak sie teraz nie uda to w kolejnym cyklu tez będzie stymulacja Aromkiem, w przypadku dalszego nie zajścia w lipcu histeroskopia. W zależności co ona pokarze dalszy plan to inseminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Sylwia a ktory to dzien cyklu. 19 to ladny pecherzyk.ja przy takim dostawalam zastrzyk. On pewnie jeszcze podrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Dziś 12dc. Yen cykl ma być bez wspomagaczy. Mnie do tej pory zawsze pękały pęcherzyki same. Progesteron też mam w porządku. No zobaczymy co na tym "naturalnym" cyklu wyjdzie. Działać mamy dopiero od jutra i con2 dni do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Też mi się wydaje że 19mm pęcherzyk jest ok, zwłaszcza że to 12dc! Do dzieła Sylwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Dziewczyny od rana czuję lewy jajnik. Cieszę się podwójnie, z tego, że go w ogóle odczuwam i z tego, że to lewy, a nie prawy. Przez ostatnie miesiące to prawy mi zawsze bardziej dokuczał, a jak w listopadzie miałam robione sonohsg, to właśnie z prawym miałam problem podczas sprawdzania drożności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Sylwia ostatnio tez ucieszyłam sie jak w końcu poczułam prawy jajnik bo zawsze tylko dawał o sobie znac. Czy tylko ja zostałam z testowaniem teraz? Bede w ciąży albo chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość qaz tak czekamy na twoje testowanie. ktory to dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Qaz ja będę testować w weekend, wcześniej nie ma co, bo we wtorek miałam podany pregnyl. Póki co nie mam żadnych objawów. Czuję się normalnie. Jest tylko jedna rzecz, którą zauważyłam wczoraj ja się mylam. Wydaje mi się że szynka macicy jest spulchniona, w każdym razie jest większa. Nie sprawdzałam już wiecej, bo podobno lepiej nie dotykać jakbym była w ciąży. Zobaczymy. Na razie nie liczę na nic. A Ty qaz kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
25dc a 14-15dc byla owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny, czekam z niecierpliwością na wasze testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ja juz od niedzieli powstrzymuje się z testowaniem wczesniej bałam sie ze wyjdzie fałszywy wynik po zastrzyku, codziennie sobie mowie dzisiaj testuje ale jeszcze nawet testu nie kupiłam ,troche boje się tego testowania w piątek odstawiam dupka i wtedy musze ostatecznie za testować. Ja raz czuje się jak na @ a po chwili wraca so mnie nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Qaz ja na poczatku czulam się właśnie jak na @, miałam do tego dużo białego gęstego śluzu ( wydzieliny). Plus problem z pęcherzem. Klucie silne w jednym jajniku i uczucie zimna w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×