Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

kiedys bede mieszkal w takiej chacie

Polecane posty

http://upload.mexzhouse.com/2016/10/01/seaside-beautiful-dream-homes-beautiful-seaside-home-lrg-05819360845c4543.png I jezdzil takim autemhttp://www.motorionline.com/wp-content/gallery/mercedes-sls-amg-2012-cabrio/2012_mercedes-benz_sls-amg_actf34_ns_528114_717.jpg A wszystko dzieki moim umiejetnosciom gry na perkusji. Dzisiaj moze gram jak mlody szczyl 22 letni ale kiedys mam ochote stac sie jednym z nsjlepszych :(:). Zastanawiam sie w jakim kraju jest nwjlepiej mieszkac na plszy, ja lubie chlodne klimaty, kiedys mi sie snila chata przy morzu w walii. Zdecydowanie nie lubie ciemnych klimatow ja kocham jak jest zimno i spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzyciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem marzycielem :D. Ale wiem ze to jest mozliwe :D. To auto i chata przy plazy w ktorym bede mial studio profesjonalne muzyczne i stol do bilarda i snookera i nic mi do szczescia wiecej niepptrzeba :). Do tego duza kuchnia otwarta w ktorej bede mial zmywarke bo kazdy normalny dom ma zmywarke. Chata otwierana na karte, bo klucze sa staromodne. W kranie woda z wlasnego zrodla. I moge umierac w pokoju. Mam jeszcze 18 lat by uzbierac na dom przy morzu :D. Ja tera wracam do anglii to nagrywamy z zespolem album, robimy wlasne piosenki, gatunek progresywny rock i metal. Ja jestem prog rockowym palkerem poniewaz polirytmy czy skomplilowane matematyczne rytmy nie sa mi obce. Takze tylko granie na perkusji mnie trzyma przy zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie życzę powodzenia i trzymam kciuki za spełnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
Doctor evil zapraszam cię do koszyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile juz wypiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy masz urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina®
yhmm:D a co zamierzasz zrobic zeby bylo cie na to stac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pije :D. Do wczoraj marzylem tez o wrednym malpiszonie ale od dluzszego czasu chodzi mi po glowie mysl, ze ona nie zyje :D. A jesli napisze ona ze swego konta to moze to byc kto inny :D. Dopoki jej nie uslysze przez glosnik telefonu, paulinka nie zyje, a ja moge robic co chce. Nie ma sensu marzyc o kims kto nie zyje :). A ja poki co jestem sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doctor Evil dziś wiesz ile osob na swiecie gra?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
HHahahhahahahahahhahhahahah :D Cholera, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre to bedzie jak pojade sobie w przejazdzke do niemiec moim mercedesem sls, a ty nadal bedziesz gnic w komunistycznym wiezowcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co wkleiłeś to nie dom to Rezydencja niektórych z nas nie byłoby stac nawet opłat w tej hawirze zrobić jak ma ci sie udac to sie uda powodznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego ze najpierwusze miec lokum w anglii w ktirym bede sobie spokojnie funkcjonowal. To co sie dzieje jest skutkiem tego ze tylko kilka osob wie co potrafie za zestawem :). Owszem gralem koncerty w anglii ale czlowiek sie codziennie rozwija :D. Wiec tak naprawde nikt nie wie, ze jestem perkusista :D. Na miescie laseczki chca zebym do nich podchodzil a to jest niemozliwe bo nie eiedza co pptrafie :D. Jakby wiedzialy kim naprawde jestem to same by mi sie do gaci dobieraly :D. Ale tak wlasnie ma byc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzierzyn Koźle woj opolskie
Doctor evil kupisz sobie dom w Kędzierzynie Koźlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokum ktore ktos mi zafumduje bym sie mogl sam rozwijac :) czyli cwiczyc na bebnach. Bo wlasnie tak ma byc. Mam byc w miare aktywnym bebniarzem, z wlasnym lokum i salka prob bym mogl codziennie przygotowywac sie przed probami i koncertami :). Im wiecej gram tym wiekszy fejm :D. Jak gralem w pierwszym zespole majac 12 lat to laseczki ktirych nigdy nie znalem mi mowia ze mnie znaja. Pamietam jak raz gralismy w liceum a tam mlodziutkie cycate laseczki ahah. Majac 12 lat moglem juz stracic prawictwo. Ale to ze nie bylem normalny to jyz inna historia... ide spac elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********y debil, gowno będziesz mieszkal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co licytacja wylicznaka przyjdz za jakis czas i powiedz mam ta hawire hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolalbym przyjsc i napisac spotkalem sie z wrednym malpiszonem :D. Ale to juz nie jest mozliwe :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×