Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I co emigracyjne smiecie, macie w uk 500funtow na dziecko?

Polecane posty

Gość gość
Świnio za 500 zł idź stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalic sie ze sie jest patologia w Polsce to juz szczyt wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parobasy są szczęśliwe bo dostali 500!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty gnijesz w uk i zazdroscisz tym w PL bo sam nic nie zostajesz :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mam 500 funtow na dziecko, bo nie jestem taka biedna, nie potrzebuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym ty- to do debila podbijającego posty za 50 groszy za post - nienawidzisz dzieci, piszesz o nich wrzeszące bachory itd , to czmeu tak Cię martwi los polskich dzieci na emigracji ??? masz rozdwojenie jaźni...?? biedak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no odpowiesz mi czy nie?? tak cie obchodzi los polskich dzieci ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 groszy? Gdyby tyle dostawal to by nonstop spamowal. Zteszta jakim przyglupem trzeba byc, zeby myslec ze ktos komus placi 50gr za posta :D moze dostaje 1gr :D bingol cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego 500f? Podziel przez 5 przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co mi 500 funtow na dziecko? dziecko w planach, zamierzamy zaczac starania od poznej jesieni, trwaja przygotowania do zdrowych staran ;) a ze obooje dosc dobrze zarabiamy to serio, nie jest mi to 500 niezbedne. zarabiamy lacznie ok 3300-3400 funtow miesiecznie na reke,dla nas dwojga (I maly piesek), rata kredytu spore mieszkanie 720/mies, wszystkie inne oplaty rachunki, dojazdy itp 820/mies. wyzywienie ok 500/mies. Nie mieszkamy w Londynie. mamy SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3300 do lapy miesiecznie dla pary poza Londynem to fajna kasa, ale jak bedzie dziecko to niekoniecznie juz bedzie super, wirz mi. dziecko kosztuje. chyba ze jakas zabit dechami wies, ale rachunki (mortgage rata) wskazuja na miasto. jakie to miasto, powiesz? z ciekawosci czystej pytam. pozdr z Carlisle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miasto na literke L - nie Liverpool ani London ;) masz do wyboru Leicester, Leeds, Lancaster i pare innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym ty- to do debila podbijającego posty za 50 groszy za post - nienawidzisz dzieci, piszesz o nich wrzeszące bachory itd , to czmeu tak Cię martwi los polskich dzieci na emigracji ??? masz rozdwojenie jaźni...?? biedak smutas.gif --------trollu, nie odpisales mi, dlaczego tak cie interesuje/martwi los polskich dzieci w UK ??? pedofilem jestes ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuje 500 funtow na dziecko, dobrze zarabiamy, a ty nie masz pracy I zasilki w Polsce ciagniesz :P I na forum ciagle siedzisz, ale zaaaaaaallllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuje 500 funtow na dziecko w UK. po co mi, skoro i ja i mąż dobrze zarabiamy. ty za to jesteś bezrobotnym nic nie wartym półgłówkiem... na forum ciagle siedzisz, ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma co podbijać przecież to logiczne że nierobowi daje sie socjal a pracującemu sie zabiera, i nierób zawsze bedzie zadowolony z tego bo Państwo daje, na zachodzie jedyne prawo do socjalu wywalczyli sobie arabowie, a inni jak nie pracują są bezdomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCheesus
Cheesus ty dupo wolowa ktora zaczela ten temat, 500 zlotych to ledwo £100, wiecej na tydzien dostane bez kiwniecia palcem i jeszcze mi social mieszkanie za darmo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlegem
UK IRL to kraje bez kultury oprócz przedrogiego Londynu nic tutaj nie ma tylko przygłupi ludzie, jak ktoś cierpiał w nędzy w Polsce to może mu będzie tutaj dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz23

tylko po co to podbijanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna Matka Polka

Ja mam na dwójkę jako samotna matka łacznie 35tys funtów na rok (podliczajac wszystkie zasiłki). Bez podatku na rękę. Nie wychodząc z domu. W Polsce za to odbierają 500plus samotnym matkom, jak przekroczą próg dochodów o 5 złotych,albo nie dostarczą zaswiadczenia i zaskarżonych alimentach od ex. O zapomniałam jeszcze mi płaci aliementy. Raptem 5 tyś na rok. Tak się to ma to polskiego 500plus, które i tak zlikwidują jak się zmieni ekipa rządząca. Podsumowując tak mam duzo więcej niż 500 na dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

Gowno masz w tym zajszczanym uk. Gnij tam nieudacznico ktorej w PL nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gv Lata komuny są juz odrobione. Dlatego Polacy wracaja i będą wracac. Każdy europejski zachodni kraj oznacza wydatki czterokrotnie większe niż w PL. A w niektórych krajach nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tk Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qo Moje miejsce na ziemi jest tam gdzie jest moja rodzina, pieniądze, zdrowie i dobrobyt. Wiec mogę was zapewnić że nie jest to uk. Sedno sprawy to bezpieczne panstwo bo wy w uk aż jąkacie się z zazdrości jak widzicie jak u nas na ulicach dzieci sa bezpieczne. A wy żyjecie od wypłaty do wypłaty i nie możecie nawet domów otynkowac ani pieknego ogrodka mieć. I takie macie gooowniane życie w uk. Oj jakżesz mi przykro. Trzeba było zostać i pokazać co potraficie. A z resztą nie! Męczcie się dalej w tym smierdzącym uchodzcami grajdołku dumnie zwanym uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

go Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cu PL to Eldorado w porównaniu z uk. Emigranci mają conajmniej pięć razy wyższe ceny niż w PL za tą samą pracę więc mogą sobie na mniej pozwolić. Mnie się nawet nie chce przyjechać do uk bo za te same pieniądze jest tyle innych, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Jak sobie przypomnę te wasze angielskio irlandzkie wiecznie chciwe mordy i wasze bezustanne importowanie ciaptych to żygać mi się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kp W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe ale beka z debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nj Emigranci to dziady w porównaniu z polakami ktorzy maja piekne domy i działki w PL. Każdy emigrant wydaje wielokrotnie więcej niż Polak w PL. I to właśnie jest piękne! To jest sedno życia w PL. Nie poplujcie się z zazdrości mściwe emigracyjne miernoty bo to i tak niczego nie zmieni :classic_laugh: Brak uchodzców w PL rządzi a z tym u was w uk cieniutko :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×