Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość1003
Gosc- tez wrocilam z uczelni i leze, nie mam sily, wszyscy ciesza sie pogoda a ja marze tylko by spac, wczoraj padlam juz o 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Jak wam zazdroszczę ja przy mojej dwójce to mogę zapomnieć o odpoczynku, a oczy mi się już same zamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa basia a w jakim wieku masz dzieci i czy masz synów czy córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek ma 3 latka, łobuziaczek prawdziwy. A córeczka ma 5,5 zagadka każdego na amen:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basiu podziwiam cie ze zdecydowałaś się na trzecie jak te nieodchowane jeszcze a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat, wiesz wstyd się przyznać ale to nie planowane, raz się z mężem zapomnieliśmy:-) a że u nas to nigdy łatwo o ciążę nie było o obie staraliśmy się długo (ponad 3lata o pierwszą i półtora roku o drugą)to nawet nie myślałam że moglibyśmy ot tak wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu cie podziwiam jednak masz malutkie dzieci ale zycze jak najlepiej basiu oczywiście dziecko to dar wiec super że je masz i fajnie ze będziemy razem na topiku oczekiwać do porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, a Ty oczekujesz na pierwsze? Też się cieszę że można tu napisać. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
ja również gratuluj***asiu, wiem coś o tym ja o pierwsze dziecko długo się nie starałam bo w 1 cyklu a o tą teraz ciąże ponad 8 miesięcy wiec ciesze się ze mi się udało- wiesz basiu ile kobiet nie może mieć dzieci i latami się starają wiec powinnyśmy doceniać to co mamy i cieszyć się że nam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Iwciu, ja już teraz się bardzo cieszę, najpierw był szok i lęk bo nigdy nikt nam przy dzieciach nie pomagał (Co teraz mnie cieszy) pozbyłam się wszystkich rzeczy po dzieciach więc startujemy od zera:-) ale widać tak musi być. Cieszę się. Ja Tobie też bardzo gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
dziekuj***asiu - ja też nie mam łożeczka ,wózka bo przeprowadziliśmy się wiec wszystkiego pozbyłam się ale mam ubranka tylko- ale na myśl o zakupach tych ciesze się ze kupie wymarzone rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ja już czasem oglądam wózki i łóżeczka narazie na allegro, jeszcze za wcześnie ale popatrzeć można:-) nie mogę się doczekać jak zacznę kompletować wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedenastkaaaa
Czuję się dobrze oprócz ogromnego zmęczenia ale widze ze to nie tylko mi tu doskwiera. Basiu znam przynajmniej trzy takie historie gdzie była już dwójka dzieci i trzecie to wpadka. Wszyscy ci rodzice teraz bardzo się cieszą z takiego obrotu sprawy bo sami by się nie zdecydowali a jak sobie juz wszystko poukładali i zorganizowali to jest super. Masz jakieś oczekiwania co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Wszystko mi jedno mam już parkę więc poprostu chce by było zdrowe ale przeczucie mam na dziewczynkę:-) praktycznie lepiej byłoby gdyby był chłopiec bo Filipek miał by z bratem wspólny pokój a między dziewczynkami była by już większa różnica wieku. Niestety mamy trzy pokoje więc dwójka będzie kiedyś w jednym. A moja Gabrysia mówi że wszystko jej jedno ona się poprostu cieszy na dzidziusia. Córcia już mi opowiada jak to się będzie dzidzią opiekowała:-) ( mała usłyszała kiedyś jak z mężem rozmawialiśmy o tym że jestem w ciąży i musiałam jej powiedzieć) A wy macie jakieś przeczucia co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Mysle, ze u mnie dziewczynka, bom brzydka jak noc listopadowa- choc moze to poczatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej dziewczyny :) Witaj jedenastka :) Dopadla mnie choroba :( mam katar jestem bardzo slaba boli gardlo mam 35.9 stopni... czytalam ze temperatura w ciazy ma bc okolo 37 czy moglo sie cos wydarzyc ? Mije przeczucia mowia ze bedziemy miec chlopczyka :) bardzo bym chciala synka , mąz tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo, katar kaszel - może to alergie? Wszystko kwitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
A czujesz sie dodatkowo bardzo slabo ? Mnie jeszcze glowa boli :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jestem bez energii, głową boli, na nic nie mam siły. To moja pierwsza ciąża więc nie muszę zajmować się dziećmi, ale dosłownie wszystko robi mąż i moja babcia. Ja mam siłę v tylko leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 1003 gdy nosiłam córcie pod sercem miałam piękną cerę i włosy nigdy wcześniej ani później nie wyglądałam tak dobrze więc tym się raczej nie warto sugerować. Fif mierzyłaś temperaturę pod pachą? Użyłaś termometr elektroniczny? Bo jak tak to się wogóle nie przejmuj. Kuruj się kochana, jak plecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Gość 1003 gdy nosiłam córcie pod sercem miałam piękną cerę i włosy nigdy wcześniej ani później nie wyglądałam tak dobrze więc tym się raczej nie warto sugerować. Fif mierzyłaś temperaturę pod pachą? Użyłaś termometr elektroniczny? Bo jak tak to się wogóle nie przejmuj. Kuruj się kochana, jak plecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temperatura mierzona pod pachą nie jest miarodajna jak i sam fakt, że niektórzy nigdy nie mają 36.6 jako prawidłowej temperatury. Moja to 35.5 zawsze, więc przy 36.6 , czuje się już jak w stanie podgorączkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
ja też mam córke i w ciąży z nią miałam cere brzydsza z pryszczami włącznie, włosy gorszej kondycji i w ogóle wiec to tez nie reguła i w ogóle nie wymiotowałam w pierwszej ciązy samopoczucie było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
co do płci to znam mamy które były w ciąży brzydsze a powinna być dziewczynka a mają chłopaka wiec nie ma reguły na to zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy któraś z was paliła przed ciążą? Nie mogę sobie z tym poradzić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja nie paliłam nigdy wiec nie mam tego problemu ale powiem ci na pocieszenie, moja ciocia paliła w ciaży ma zdrową fajną córke tylko ograniczyła się jak małą karmiła wiec nie ma co się przejmować gorzej jak odstawisz palenie i będziesz nerwowa wtedy bez nikotyny i głod nikotynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.58 błagam nie dawaj takich porad, nie wolno palić pod żadnym warunkiem, to że się dziecko urodziło zdrowe to nie znaczy że nie wpłynęło to na jego rozwój. Nie wolno i koniec, musisz być zdeterminowana i znaleźć w sobie siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
gość ja jestem palaca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Tak Basiu pod pachą mierzyłam . Gdzie najlepiej mierzyc temp ? Jestem troszke przeziębiona mam katar osłabienie troszke kaszel bol glowy gardla myslisz ze to moze zaszkodzić maleństwu ? Kupiłąm ten syropek ktory mi polecałas , pije herbate z cytrynką i miodem :( Myślicie ze iść do lekarza ? :( Gość 9:54 - nigdy nie paliłam także nie pomoge :( dasz rade !!! :) Jak się czujecie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×