Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

dziewczyny to jakies fatum normalnie polowa z nas przeziębione... mnie trzyma już kilka dni katar kaszel i ogolne osłabienie ale na razie domowe sposoby pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ja paliłam ale mam teraz wstręt, sam zapach mnie odpycha więc mogę się tylko cieszyć że mdłości czasem się przydają! O poprzednie ciążę się starałam więc przed zajściem paliłam tak małe ilości że z rzuceniem nie było problemu. Znam kobiety które w ciąży paliły na szczęście wszystko jest dobrze ale lepiej rzucić. Nie ma co ukrywać skoro to szkodzi nam to dziecku też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny myślicie że mogę posmarować skronie amolem? Głowa mnie zaczyna boleć a nie chce brać apapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
ja tez nie pale i nie paliłam nigdy wiec nie poradzę za bardzo w tym temacie natomiast mam bardzo niskie ciśnienie i pije kawe jedną filiżankę ale moja gin mówiła ze lepiej jedna kawa niż brac leki na niskie ciśnienie bez kawy mam 80na 60 a po kawie książkowe 120/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
basiu chyba amol można lepiej niż leki,mi gin mówiła że paracetamol jest bezpieczny apap nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
dziewczyny jakie preparaty polecacie na kolejne trymestry na rozstępy i biust bo jednak skóra będzie się rozciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwciu Apap to paracetamol:-) może chodziło Ci o Ibuprom bo jego nie wolno. Ale właśnie lepiej z tym amolem bo to na skórze odrobiną nie powinien przeniknąć do dziecka. Paracetamol jest bezpieczny ale myślę że lepiej go brać w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dobry jest bio oil, mogę polecić z czystym sumieniem, po dwóch ciążach prawie nie mam rozstępów a te co mam są prawie niewidoczne. Z tym że używałam pod koniec i po porodzie a wczesniej oliwką dla dzieci, uwielbiam tą lawendową z Johnsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ps, a brzuch miałam wielki bo i dzieci dość duże rodziłam i długie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
apap ma i paracetamol i imubrofen w sobie wiec nie jest bezpieczny tak mi gin mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
basiu a rodziłaś naturalnie? ja miałam cesarkę rozstępów nie mam i ogólnie moja córcia urodziła się malutka bo 3300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
ja stosuje tylko paracetamol ale jak twoja gin ci zaleca apap to trzeba się swojego lekarza słuchać mi nawet w szpitalu mówili tylko paracetamol a apap i ibuprom są niebezpieczne ale co lekarz to inna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
basiu to jakie wymiary i wagę miały twoje dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Iwciu, córka 3.960kg i 59 cm poród sn z oksy 5.20h 42 tc Syn 4060kg i 58cm poród sn z oksy 9.20h 42tc masakra była Teraz liczę że pójdzie szybciej niż przy drugim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
basiu to ty jesteś wysoką osobą? ja raczej nie jestem niska mam 168cm a mój mąz 176cm a przytyłam 18 kg w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
tylko ja urodziłam 2 tygodnie przed planowanym terminem wtedy i może córka miała taką wage i 55cm długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
basiu ja miałam termin na połowe grudnia a urodziłam początek grudnia, teraz mam na 29 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Co ty mam 163cm wzrostu teraz ważę 58 kg, Dużo tyłam w ciążach do porodów szłam z wagą 86 kg za każdym razem ale bardzo szybko wracałam do wagi:-) mąż ma 180 cm ale szczuplutki jest taki szczypioreczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
ja waże 60kg a mój mąż typ trochę umięśniony ale z racji trochę zawodu jaki wykonuje musi dbac o kondycjie i regularnie ćwiczyć na siłowni , ja jestem szczupła tzn waze 60kg i zrzuciłam szybko po ciąży te18kg ,nie wiem jak teraz będzie podobno każda ciąża jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Najważniejsze żeby było dobrze:-) a tu jeszcze trzeba trochę poczekać, mam nadzieję że szybko zleci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia coś Twoja gin pomyliła, właśnie czytam ulotkę Apapu i tylko paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczynki, ja paliłam, ostatni papieros był w nocy a rano test i po pierwszym pozytywnym nie zapaliłam ani jednego, powiedziałam sobie, że nie można i tyle. Myślę, że znoszę to dość dobrze jak na rzucenie z dnia na dzien, taka ogromna chęc miałam tylko kilka razy, a teraz bardzo przeszkadza mi zapach papierosów i alkoholu. Pierwsze wymioty za mną, miałam nadzieje, że to mnie ominie, ale nie dałam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Zachowałyście testy na pamiątkę? Ja to będę mieć prawdziwą kolekcję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Mam test, chociaż nie ten pierwszy, bo ten zalał mi się w torebce herbatą z kubka termicznego :) Dziewczyny, co na te wymioty? Teraz nawet po wodzie leci, a na 14 mam gina, jade po przedłużenie zwolnienia, nie wiem czy dam rade wyjsc z domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 - Współczuje Ci ja ani razu nie wymiotowałam ! nie znam kompletnie zadnych sposobow :( będziesz miała wykonywane dzisiaj usg ? Ja ide za tydzień we wtorek zobaczyc co z serduszkiem czy przyspieszylo... Czuje sie coraz gorzej nawet pęcherz mnie pobolewa :(! Zrobiłam 4 testy i wszytskie mam do tej pory :D musze zostawić ten pierwszy a reszte wyrzucic :) Jeśli chodzi o poród to najprawdopodbniej bede miała cesarkę... troszke się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy macie kolejne uSG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
ja w pierwszej ciąży nie robiłam testów tylko od razu bete, a mam na pamiątkę zdjęcie i płytkę z usg a robiliśmy płatne genetyczne-prenatalne tak na wszelki wypadek płaciłąm za nie 200zł ,teraz mam na pamiątkę test z dwoma kreskami z obecnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam USG w poniedziałek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
gośćfif- nie, dziś tylko wizyta :) usg mam 21.04 i dostałam następne skierowanie zeby zrobic na sprzecie szpitalnym, myślę ze wybiorę się w ostatnim tygodniu kwietnia, bo ten aparat w przychodni jest słaby, a przy mojej chorobie jest obawa, że dzidziuś może być mniejszy i mam to czesto monitorować. i mam skierowanie do przychodni specjalistycznej, zeby tam prowadzili mi ciążę, bo tutaj w ZOZ nie chcą mi nawet założyć karty ciąży, zasłaniajac się, że ciąże wysokiego ryzyka prowadzą kliniki. bede szukać wiec miejsca gdzie mnie przyjmą... 24.04 kolejna wizyta u tej ginekolog i mam jej dac znac gdzie mi się udało dostać. i na swięta dostalam skierowanie na patologię, gdyby coś tylko sie działo, obchodzą się ze mną jak z jajkiem... a ja mam tylko chore jelita, a kazda wizyta z jednej strony nie cieszy, a z drugiej dołuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
I oczywiście dalej zwolnienie :( Bardzo fajnie jest poczytac Wasze doswiadczenia, szczególnie tych, które są w kolejnej ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×