Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jesteście zadowolone z przedszkolnych jadłospisòw waszych dzieci

Polecane posty

Gość gość
u nas w przedszkolu wesołe siódemki chce mam dwójkę dzieci jest na prawdę super, do tego jedno z nich ma awersje żywieniowe i nie ma żadnego problemu i cenowo jest korzystniej z tego co piszecie jak jest u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję na kuchni w przedszkolu państwowyn jak pani niżej napisała że domowe jugurty to bajka to zależy od przedszkola a w szczególności od dyrekcji my robimy takie jogurty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szkole, gdzie moje dzieciaki chodzą z tego co wiem jest catering który dostarcza obiady dla szkół - http://lasuch.waw.pl/ raczej nie ma powodu do narzekań, dość zróżnicowane mają te dania, a i mała potrafi przyjść do domu i powiedzieć "Mama, ale pyszna zupa była w szkole!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do prywatnego zlobka 15 dzieci i wlasna kuchnia, kucharka na etacie. Jedzenie jest bardzo zdrowe, urozmaicone, duzo warzyw, owocow troche mniej ze wzgledu na cukier, duzo kasz, marchewki, obiadek podawany na 2 razy raz zupa np. Rosol, pomidorowa, ogorkowa, na drugie danie po 2 godz, kasza gotowana na soku pomaranczowym z truskawkami, ryz z kurczakiem, groszkoem, marchewka, zadnych slodyczy, pieczywo ciemne i do jednego dania bardzo duzo dodatkow, jadlospis jest bardzo urozmaicony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do http://przedszkolewarszewo.pl/ . To dobre, prywatne przedszkole. Mają bardzo zróżnicowane, zbilansowane posiłki, nie mogę narzekać na jadłospis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Ja jestem bardzo zadowolona - a jedzonko serwuje catering M&S ! Dzieci sobie chwalą, oprócz podstawowych - sytych dań- są też owocki, także bomba witaminowa na co dzień. Pyszne i zdrowe, warto korzystać z cateringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiina

Super dania dostarcza firma my space catering do przedszkola do którego uczęszczają moje dzieciaki - dzieci zadowolone  a wiec ja tez. Choc wielu rodzicow sie temu sprzeciwia, ja jestem za bo wiem ze dania za rożnorodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracowałam w takim cateringu i o ile przykładali,wagę do jakości mięsa, warzyw, owoców czy wędlin to już kasze, ryz, galaretki, jogurty, babki, biszkopty, kompot bylo najgorsze co mogło być .... no ale oni to tłumaczyli tak, że za 8 zł porządnych rzeczy się nie kupi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej zadowolona. Dzięki cateringowi w przedszkolu od firmy My Space Catering ma zapewnione posiłki świeże, z dużą ilością warzyw i owoców tak ważnych w wieku przedszkolnym 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×