Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooooooooooooooooooo kurczeeeeeeeeeee ale superrrrrrrrrrrrr temat wcale się wam nie dziwię teraz każdy zdradza a udają co niektórzy takich wiernych żygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorące buziaczki słonko. Rano niezaglądałem tu bo musiałem się zwijać z obrobieniem tego co rano obrabiam, a potem się ogarnąć i z gwiazdorami wyskoczyć. Siedzę tak sobie z nimi i nawet niewiem ile jeszcze bo końca impry nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze z gwiazdorami ? Kotku bądź grzeczny wiesz że jestem chodobliwie zazdrosna o ciebie sorry że dopiero teraz tu zagladam ale miałam nie spodziewanych gości dopiero odjechali buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk puk wstajemy kotku szkoda dnia wczoraj się imprezowało a dzisiaj się śpi mam nadzieję że byłeś grzeczny i nie dałeś się uwieść żadnej pani buziaczki namiętne na dzień dobry kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słonko od samego rana na chlebek zarabiam. A z tej imprezki to ja wyjechałem wczoraj, a zjechałem już dzisiaj. Miłego dzionka życzę słonko i gorące buziaczki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słonko jeszcze w pracy. Gorące buziaczki ślę. Odezwiesz się jak będziesz mogła. Jeszcze raz buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo kurcze ale co ty dzisiaj tak wcześnie ? No tak nie ma pracy bo deszcz pada kotuś dostałam telefon goście do mnie jadą a to oznacza tylko jedno kotuś dzisiaj już tu nie zajrzę miłego wieczoru kochanie i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I za to słonko jesteś kochana. My to zawsze możemy do siebie zapukać. Ale gość w dom, Bóg w domg. I ty to potrafisz. Miłego wieczorku ci życzę i buziaczki gorące ślę. Jutro zapukamy do siebie, a narazie to ja spadam bo ty masz gości, a ja padam. Do jutra słonko. Jeszcze raz buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku w ten zimny deszczowy poranek buziaczki gorące na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wzajemnie słonko miłego dzionka życzę i gorące buziaczki ślę. Pogoda mi chyba plany pozmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pogoda to chyba wszystkim plany pozmieniała mamcia zła bo tyle pracy ma na podwórku i przez ten deszcz siedzi w domu i się denerwuje tak samo i u ciebie kotku deszcz pada więc i ty nie możesz na chlebek zarobić buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek? Ale mi net muli chyba przez tą pogodę u ciebie jak byłam w miejscowości to nawet mi LTE ściągało a tu ach szkoda gadać ale lada dzień i umnie będzie śmigać buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś zmykam spać jestem padnieta wczoraj moi goście siedzieli do późna chyba stracili rachubę czasu zapomnieli chyba że ja mam rano do pracy a w dzień nie pośpisz jak jest kochany gość teraz siedzę i dosłownie zasypiam buziaczki kotku na dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki dziękuję za wczorajszego eska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorące buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę. Od rana gość mi plany pomieszał i jestem do tyłu. To jest taki gość co już nieraz mnie wystawił. Koniec z ustawianiem się z nim na rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kotku tak to nieraz jest ja nie raz tak miałam kurcze szukałam tematu bo wczoraj wszystko pokazywałam bo czekałam na nowy temat buziaczki kotku na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie słonko niemam żadnych pomysłów. Chyba że ty masz jakiś pomysł na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś ja też nie mam głowy widocznie się starzeje zobacz tyle mam pracy a nic mi się nie chce robić tylko bym spała jutro jadę do twojej miejscowości może wpadniemy na siebie fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też jakoś mulić zaczyna. Jęst niskie ciśnienie. No fajnie by było jutro wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i już mam dzionek zaplanowany dostałam teraz telefon kotka dzwoniła i prosiła żebym przyjechała z mamcią jej pomóc a więc muszę zmykać wieczorem tu zajrzę jeszcze raz miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeszcze raz buziaczki słonko. Spadam i ja. Do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cię kotku.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Ja dopiero weszłam do domku dzisiaj to się szczeże Na pracowałam buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś zmykam spać miłego wieczorku i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki gorące słonko. Jak tam dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słonko jeszcze zajęta widzę. Odezwiesz się jak będziesz mogła. Narazie to ślę ci gorące buziaczki na dobranoc i spadam spać bo rano mam misję a muli mnie jak śniętą rybę. Do jutra słonko. Jeszcze raz buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku sorry że dopiero teraz ale rano nie chodził mi internet a potem byłam w twojej miejscowości a jak wróciłam to szybko obiad bo mamcia do baru chciała jechać no a potem poszłam na działkę a jak przyszłam o 18 swej to się przełożyłam ot tak na godz ale jak przysnełam to dopiero mamcia przyjechała i mnie obudziła ale mi się pospało oby teraz w nocy dyżuru nie było kotku śpij słodko i buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk puk wstajemy kotku szkoda dnia a piękny dzionek się zapowiada buziaczki na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorące buziaczki słonko ślę. Rano niemiałem czasu tu zajrzeć bo niby miałem z rana dzień dziecka obchodzić, ale sąsiad wpadł i chwilowo musiałem zmienić zawód. A co u ciebie słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×