Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ??? Ty w locie zasnełeś podobnie jak ja a tak mi się dobrze spało może dlatego że śniłeś mi się znowu kurcze ale mamy pogodę rano wstałam a tu śnieg pada niczym zima nic tylko bałwana lepić buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem niemogłem tu zajrzeć słonko. Miłego dzionka życzę i gorące buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki kotuś ja też nie zawsze mogę tu zajrzeć zaglądamy tu jeśli możemy jeśli czas nam pozwala no dzisiaj to się zapowiada ładna pogoda no już czas najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ?? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorące buziaczki ślę na mdzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę. A ładny dzień się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku no ładny dzień się zapowiada dzisiaj chyba pomidory wsądzę do foliaka bo nie nadają już przymrozków o 15stej będę w twojej miejscowości umówiona jestem do dętysty prywatnie z kociakiem buziaczki kotku na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie dziś na rzadko buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku buziaczki na dobry wieczór jak tam minął dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spoko zrobiłam dwie średnie kupki brązowe ogólnie ok buziaczki kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorące buziaczkiz.na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku ja tobie także życzę miłego dzionka i śle gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten net mi strasznie zamula na tym moim sprzęcie. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek czasem i u mnie tak jest że wogule mi stronki nie wchodzą dzisiaj jadę do twojej miejscowości może wpadniemy na siebie ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotus ja widzę ze to Ty zamulasz, a pisownię to masz tragiczną. Nie wstyd Ci? Podam przyklad. Pisze się DENTYSTA i tak też się wymawia. Od tych wypocin to aż mnie mdli. No trzymaj się Slonko. Zrób kupkę. Pa. Buziaczki na dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzi**a lepsza. Kochanka predzej czy później zaczyna się angazowac i coraz wiecej oczekiwać. Póxniej dochodzi to tekstów w stylu: albo żona albo ja . . . no po co Ci takie problemy kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też się trochę martwię, że z kochanka na początku fajny sex a potem mogą być oczekiwania, chyba żeby poznać jakąś stabilna mężatkę kotek jak jest u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że rozmowa trwa i bez nas. Dziś nie wchodziłem tu bo rano ruszdłem jak pewnie jeszcze spałaś. Szefowa po tym dniu już u siebie na płasko. Oj trochę nam dał ten dzisiejszy dzień. A co tam u ciebie słonko? Wiesz co u kociaka? Odzywał się? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To okienko to chyba najgorsze jakie miałem. Cały czas mi zamula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadam słonko bo oko mi leci, a rano przed kogutem ruszam. Miłej i spokojnej nocki ci życzę. Buziaczki gorące ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kotku sorry że dopiero teraz wchodzę ale kurcze jak ty to ujołes tanie rozmowy tak kotku dzisiaj kociak dzwonił ale wszystko się roztrzygnie w czerwcu buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś spokojnej nocy Ci życzę i oby bez dyżuru śpij słodko buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kot co ona ma takiego w sobie ? Czy jest lepsza od twojej żony ? Uważaj żebyś potem nie płakał , jak rozbije twoje małżeństwo ! Będzie chciała mieć ciebie tylko dla siebie , zastanów się czy jest tego warta !! Ja już to przerobiłem na własnej skórze i bardzo tego żałuję . Gdybym mógł cofnąć czas !! Straciłem wszystko bo zachciało mi się kochanki , która w zemście opowiedziała o nas mojej żonie , pokazała nasze wspólne zdięcia i tym sposobem mnie zniszczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki dzisiaj zapowiada się kolejny piękny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, witam, jasne, że piękny dzionek się zapowiada - kupa poszła taka, że nawet słoń by sie takiej nie powstydzi buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sracz od rana w akcji. Wzajemnie słonko miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle się napisałam i nie poszło kotuś pamiętasz jak c****isałam że kociakowi ukradli samochód dobrze że mam te wszystkie papiery kociak dzisiaj dzwonił i pytał o nie mamcia już dawno kazała je wywalić a ja lubię mieć swoje archiwum a teraz jak znalazł buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z tymi papierami to tak jak ja. Masz rację. Czasami się przydają. Jak tam dzionek słnko ? Ja cały dzień w drodze. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×