Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
No witaj kotku wkońcu myślałam że już zapomniałeś o mnie buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak bym musial byc nisko by tak raptownie wszystko zapomnieć po t ylu latach fajnych wspomień? Słonko. Ja codzień tym żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego bardzo byłam zdziwiona nie dzwołam więcej tylko ten raz poprostu nie chciałam się narzucać znasz mnie twoje milczenie było tego dowodem a ja to chciałam uszanować starałam się o tobie nie myśleć ale tak się nie dało jak w dzień nie myślałam to w nocy się przyśniłeś i jak widzisz o tobie się nie da kotku zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle się napisałem i nie na ten nacisnąlem i skasowało. Wyślij jakąś literę na esa, zobaczę jaki mam sygnał. Może w eskach będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś musisz go wyciszyć ja też mam telefon dotykowy i nie zamieniła bym się na ten zwykły z początku było ciężko ale teraz jestem zadowolona z niego mamcia się na nim nieznane więc nie bierze go do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam kotuś u ciebie ??? Co chodzi o mnie5 to ciągam się po lekarzach porobili mi wyniki i nie Mogę dojść co mi jest ostatnia deska ratunku to Arengolok zobaczymy co on powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś zmykam spać jestem padnieta ty zapewnio też jesteś padnięty . Dziękuję że jesteś KOCHAM CIE buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chya ktoś mi się wcina. Muszę kończyć. Milej i spojuej nocki życze. Rano w temacie. Nieodp. Bquziacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki ktoś ci się wcina ???? Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majty mi się wcinają w kroku buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie słonkouziaczki ślę. To moje okienko to o kant d**y rozbić,albo ja poprostu byłem na wsi chowany i ciężko mi taki sprzęt opanować. Widzę że sracz jest naszym przysięgłym miłośnikiem. Co tam u ciebie śłonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kotku cały dzień padało to co tu można robić siedzi się bezczynnie w dniu a już bym poszła z miłą chęcią na działkę coś porobić i swoje kwiatki posadzić a u ciebie ? Kotku jak minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam roboty comiara przy warsztacie. Majówka zamiast nad wodą, to będzie przy nim. Mało miałem zajęcia w terenie więc czas trochę ten warsztat poprawi bo jak sezon ruszy to znowu będzie szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostałam przed chwilą telefon i zapraszali mnie na majowego grilla kurcze a to 80km w jedną stronę nie wiem czy pojadę nie chce mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha. To ja też mam identycznd zaproszenie i tyle samo km. Szefowa to i z chęcią by pojechała. Ja mam inne plany i dla szefowej też zajęcie mam. Szefową wyślę w innym terminie. Wiesz jakie mam plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotku zmykam spać jestem dosłownie padnięta jutro tradycyjne rano tu zajrzę buziaczki kochanie na dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkać się ze mną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też już spadam spać bo już pora. Jutro mam kupę roboty więc trzeba jakoś się ogarnąć. Z tym spotkaniem to zgadłaś. Takie mam plany. Dobrej i spokojnej nocki życzę. Gorące buziaczki ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki i znowu pada deszcz myślę że potem się rozpogodzi bo mam w planach pójście na działkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam witam ja mam w planach pójść do kibla bo mi strasznie naciska na zwieracz buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop hop czy jest tam gdzieś mój kotek ? ?? Buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dzionek słonko. Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas na klopie bo zjadłem coś nieświeżego buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj sraczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku niedawno wróciłam i wyobraź sobie że mój pracownik był u mnie buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten upierdlwy pracownik? Ja siedziałem w domu i nigdzie się nieruszałem. Zrobiłem sobie dzień dziecka. Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kotku ten upierdliwy mamcia kazała mi z nim posiedzieć a sama poszła do pracy oj co ja się miałam nie widziałam takiego faceta on naprawdę się biedak zakochał powiedział że musiał przyjechać żeby mnie zobaczyć i spojrzeć w moje diabelskie oczy szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×