Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

między nami

Polecane posty

Gość gość
Kotuś zmykam spać dosłownie padam miłego wieczoru życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie słonko miłego dzionka życzę i gorące buziaczki ślę. Ten net mi tak nawale że szok. Kilka razy mi temat wywalało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ? Pamiętasz jak ci mówiłam że nigdy bym nie rozwaliła czyjegoś małżeństwa ?? I tu się chyba pomyliłam gdybym miała nagrane jak mamci wspólniczka składała mi nie moralną propozycję nie zawachała bym się ani przez chwilę żeby to pokazać jest ona tak beczelna taka chamska a wszystko przez to że dostała kosza ale jeszcze padnie kosa na kamień i najdzie dzień ostateczny buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analfabetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooooooooooooooooooo kurcze pan nauczyciel się odezwał kupę lat cię tu nie było czyżbyś się dokształcał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś zmykam spać muli mnie już buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież rozwalilas małżeństwo kotka!prymitywna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta wspólniczka dała ci się weznaki? Buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku nie tak dla mnie jak dla mamci żeby nie mamcia to dawno by ją komornik zlicytował pamiętam jak byliśmy u niej i komornik wjechał na posesję mamcia wtedy wybrała kasę z kąta i pożyczyła jej to dzięki mamci nadal funkcjonuje na rynku a dzisiaj ma podziękowanie tyle lat mamcia jej pomagała każdy mówi że to mamcia postawiła ją na nogi a dziś ma podziękowania bo co bo nie chciałam się z nią spotkać myślę że to jest zemsta tylko dlaczego akurat na mamci ?? Ona myślała że do sukcesu dochodzi się przez łóżko i tu się pomyliła i to grubo ale zemsta potrafi być słodka miłego dzionka życzę i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam kotku minął dzionek ?? Nie zalało cię ? U nas taki deszcz spadł że jak mamcia wracała to musiała się zatrzymać bo wycieraczki nie nadążyły wody zbierać no ten deszcz to był potrzebny dzisiaj mam wolne od podlewania działki buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życze i ślę gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki słonko na dzieńdobry. Miłgo dzionka życzę. Wieczorem nie wchodziłem bo szefowa mi dupę zawracała. A ta mamci wspólniczka to naprawdę jakaś świnia. Będę w dzień tu zaglądał. Jeszcze raz buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnka to mało powiedziane mamcia przez nią pół nocy nie przespała mamcia u niej ma jedną rzecz za którą kiedyś dała 6 tyś i ona nie chce tego oddać a najgorsze jest to że mamcia na to nie spisała żadnej umowy byliśmy u tego gościa żeby spisać z nim umowę ale on jest zagranicą i nie wiadomo kiedy wróci zobacz jak człowiek uczy się na błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuję tylko z dymem puścić i tyle. Powiedziałaś mamci o co poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak powiedziałam mamcia była zła nie namnie tylko na wspólniczkię tylko była zaskoczona że nie powiedziałam jej o tym wcześniej powiedziałam jej że nie chciałam psuć relacji między nimi bo tak dobrze się dogadywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz słonko. Tak to jest z tymi spółkami. Jak ktoś patrzy tylko na swoje interesy to i tak wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to i mamcia się nauczyła że powiedzieli jaskółki że pierdolą spółki zobacz robiliśmy 2 duże imprezy wiesz jaki takie co ty nie raz jeździsz z gwiazdorami na nie i ona zawsze była proszona a jak ona robiła to nas nie prosiła bo powiedziała że to nie ona robiła No ale flaszkę mogła postawić potem a ona nic nawet jej brat mieszka niedaleko niej i też z nią nie rozmawia brat jej i tak się dziwił że mamcia tyle z nią wytrzymała ale jakoś mamcia umiała się z nią dogadać przez tyle lat aż teraz wszystko się zepsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamcia da sobie radę i bez tej c***y. Tylko niech swoje zabawki od niej postara się zabrać. Jeśli po dobremu niechce, to do sądu ją. Zanim sąd zadziała to i mamcia na to papiery załatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś jak mamcia umowę załatwi to z policją tam zawita i zabieże to co mamci . A co tam kotku u ciebie ? Jak ci minął dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to słonko jestem w domku już ze 3 godziny. Tylko jak się jest już w domku, to zawsze coś nowego jes że nawet niema czasu spokojnie kawy wypić i spokojnie tu posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś nie zaglądałam tu bo miałam gości dopiero odjechali ja też zmykam bo jestem padnieta ty zapewnio już śpisz kolorowych snów kochanie i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też jż oko leci więc spadam na płasko. Miłej nocki słonko życzę. Gorące buziaczki słonko. Jutro też będziemy tu zaglądać z doskoku. Buziaczki słonko. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki nie zapomnij kotku że dzisiaj jest dzień MATKI ja też tu będę zaglądała z do skoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorące buziaczki słonko ślę. Jak tam dzionek. Ja miałem typowo sezonowy. To znaczy że cały dzień na obrotach. Szefowa już się ogarnia do spania bo też jej się udzieliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś ja niedawno przyszłam z działki Na robiłam się że aż mnie plecy bolą a tak ciepło to i ty masz pełno roboty telefon pewnie ci się grzeje od klientów kurcze kociak z kotką jedzie domnie więc kotuś dzisiaj tu już nie zajrzę miłego wieczorku i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc kochanie i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kilku godzin siedzę w toalecie, ponieważ mam straszną biegunkę, że nawet nie czuję, że robię kupę. A gdy wychodzę z toalety to momentalnie wszystko idzie w majtki. Żadne leki nie pomagają. Jutro muszę jechać na zakupy. Jak na dwie godziny zejść z deski klozetowej. Buziaczki, kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dzionka słonko życzę i gorące buziaczki ślę na dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku miłego dzionka życie i ślę gorące buziaczki śniłeś mi się dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×