Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niestety ale nie potrafie zwiazac sie z biedniejszym odemnie facetem.

Polecane posty

" gość wczoraj Aktualnie mam 29 lat zarabiam okolo 6-7tys na reke i generalnie chciala bym wyjsc za maz" generalnie chciałabyś wyjść za mąż? czyli wyjście za mąż jest twoim celem, nie miłość, nie partnerstwo, ale wyjście za mąż, bo ty byś chciała :) "Raz podrywalo mnie kilku bogatszych ale nic z tego nie wyszlo" bo wykapowali, że generalnie chcesz już wyjść za mąż i spieprzyli, gdzie pieprz rośnie ;) "czulam chemie ale" nie ma "chemii ale", gdyby cię porządnie kręcił to oświadczyłabyś mu się i ofiarowała połowę swojego majątku, ale... no właśnie, było "ale", czyli dupa, a nie chemia ;) spoko, poczekaj do czasu, aż stracisz tę fajną pracę, może wtedy znajdziesz chwilę żeby poszukać swojego mózgu i ewentualnie faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XXXV wczoraj -----mistrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cóż, najszczęśliwsze w małżeństwie są kobiety dla których mąż był pierwszym partnerem seksualnym: 80% badanych deklarowała się być szczęśliwą." bo nie mialy porownania. jakbys cale zycie jezdzil starym golfem to tez bys twierdzil ze to super auto - ma kola, kierownice i jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam starą dobrą zasadę: goło/du/pce won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sobie wyobrazam autorke na pierwszej randce,pytajaca kazdego faceta "Ile zarabiasz?" Jak okaze sie,ze mniej to "Dobra,na razie,ja spadam." Niewiadomo czy smiac sie z tego tematu czy plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś normalną kobietą. Wszystkie tak mają. W sumie to bardzo materialistyczne podejście, mierzyć wartość człowieka po jego pensji, no ale głowa jedno i zasady, a seksualność i pociąg to drugie. Kobiety zawsze były podległe mężczyznom i muszą tak czuć, nawet jeśli to tylko iluzoryczne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frog_in_the_fog
"gość dziś "Cóż, najszczęśliwsze w małżeństwie są kobiety dla których mąż był pierwszym partnerem seksualnym: 80% badanych deklarowała się być szczęśliwą." bo nie mialy porownania. jakbys cale zycie jezdzil starym golfem to tez bys twierdzil ze to super auto - ma kola, kierownice i jedzie." X porównanie to jedno - gdybym przykładowo całe życie jadła tylko maliny i nie miała okazji próbować innych owoców, to pytana o najsmaczniejsze owoce jakie w życiu jadłam odpowiedziałabym, że oczywiście maliny :D a może po spróbowaniu innych okazaloby się, że bardziej smakują mi truskawki albo mango ;) X a drugie - kiedy ktoś powołuje się na "jakieś badania" to ja chciałabym wiedzieć, kto, kiedy, na jakiej próbie i co najważniejsze - na czyje zlecenie :P - je przeprowadził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie swietne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, badania z cyklu "amerykańscy uczeni odkryli" ! :classic_cool: X XXXV - mam zatem nadzieję, że jesteś prawiczkiem, bo jeśli nie jesteś prawiczkiem to znaczyłoby, że jesteś obrzydliwym hipokrytą. w sumie przyznam, że wybór masz kiepski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.11 Nie wiem z czym problem?! Nie zadawaj się z biedniejszymi. Ty będziesz miała spokój i oni będą mieli spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
@frog_in_the_fog Jesteś zbyt niską formą życia, żeby twoje zdanie cokolwiek mnie obchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat :-D Postrzeganie partnera przez pryzmat portfela. A, na której, przepraszam, randce pytasz, Autorko? I co jeśli facet uczciwie przyzna, że zarabia 20.000, ale ukryje, że kredytów ma od groma? Łapie się ? Zakładając oczywiście, że Jego wygląd, bryka i knajpa na każdej kolejnej randce jest z najwyższej półki, a apartament, do którego zaprosił Cię jest Jego własnością. I oczywiście facet pijąc z Tobą kawę, uznał Cię za dobrą partię. Bo generalnie... chciałby się ożenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×