Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kupa w rajtuzach

Polecane posty

Gość gość

zesrałam się w rajtuzy i musze je wywalić czy moze je uprać i jeszcze będą się nadawały do użytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z macocha w miescie spotkała swoja znajoma i wdała się z nia w rozmowe poszly do kawiarni do ogrodka gledzily dość długo a mi zachciało się kupe wiec mowie jej ze mi się chce ale zadnej reakcji z jej strony .Zaclem sciskac uda pośladki tak mnie cisnelo miałem na sobie bawełniane rajtuzy i dres taki jednoczęściowy .Coraz mocniej mniezaczelo dusic sciskam pośladki dłonie trzymam w kroku i mowie do niej ze kupe mi się chce ona nic zero reakcji w końcu niewytrzymalem i się zesralem no i siku tez zrobiłem dres był niebieski i po chwili w kroku zrobilo się mokro .Jej znajoma spojzala na mnie i mowi do niej ten twuj bachor chyba cos zrobil i pokazuje na mój krok.Macocha spojzala kazala mi podejść pomacała mi w kroku i morde drze znowu się gnojku zesrales skaranie boskie z gowniazem pieluchy będziesz nosil drze ryja ze wszyscy się na mnie gapia .Mowi bedziersz lazil z kupa ja nic na przebranie niemam .Jej znajoma mowi z epojdziemy do niej jej curka jest w moim wieku to znajdzie dla mnie jakies rajtuzy po niej a po drodze kupisz mu pampersy .Poszlismy do niej jej cureczka jak mnie zobaczyla mało się z e smiechu posikala jej matka mowi przynieś jakies swoje rajtuzy których już nie nosisz przecież z gola dupa niebedize chodzil Macocha rozebrala mnie w obecności jej znajomej i jej córeczki stalem goly z fifrunem chciałem się zaslonic ale dostałem kilkanaście klapsów na dupsko i wyladowalem w wannie obmyla mnie wytarzla zalozyla pampersa i bawełniane rajtuzy które przyniosła curka znajomej w kolorze jakies takie nijakikie wyblakly roz wygladalem w nich jak poltora nieszczęścia za duże były podciagnela mi je az po pachy i tak ubrany pojechałem z macocha do domu i oczywiście pampersa miałem na sobie w domu znowu dostałem po dup[ie ale tym razem pasem z etaki wstyd jej przyniosłem od tego czasu co dzień 24 godziny na dobe mam na sobie pieluchę pampers i rajtuzy jedynie na noc ubiera mi śpiochy w dzien w samych rajtuzach chodze .i tak już jest nawet w te goraczki mam pieluchę na sobie i rajtuzy no i oczywiście robie kupe i siku w pieluchę macocha powiedziała mi ze po to mam pieluchę zebym w nai sral a nie do dekoracji wiec wale co dzień po kilka razy i laze tak do wieczoczora .Obudzilem się spac niemoge mam pelnego pampersa a do rana daleko wiec skorzystałem z okazji i siadłem do kompa jakby mnie zlapala dostałbym taki wpierdol zebym się niepozbieral .niewygodnie szczypi mmnie w pupe gowno się rozmazało w kroku śpiochy wisza mi do kolan rano znowu po dupie dostane narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dorosłym facetem i rajtuzy zakładam na codzien a od czasu do czasu lubie ot tak po prostu zrobić w nie kupe i niezdejmowac ich a chodzic z kupa az rajtuzy w kroku przesiakna i wyraźnie widać kupe siadam sobie czy to na krześle czy bedac w plenerze na ziemi to super uczucie jak kupa rozgniata się pod pupa wstając rajtuzy mam przyklejone do dupska i w miare jak zacyznam isc odkllejaja się i opadają siadając na piasku wiadomo z epich przykleja się do obsranych rajtuz i łaze sobie tak niezwracajac na to uwagi . Gdy dzień chyli się ku wieczorowi ide do strumya sciagam osrane rajtuzy które leza we wodzie a ja prubuje się umyc w chłodnej wodzie dupsko ciężko umyc w zimnej wodzie kupa rozmazuje się po całym dupsku w końcu daje sobie spokoj i te pol km do mojej posesji ide z gola obsrana pupa zazuciwszy sobie obsrane rajtuzy przez ramie .Wkraczam na posesje ide do domu do łazienki wieszając przed tym osrane rajtuzy na sznurku przed domem przyjdę o nie później hak się jzu wykapie i przebiorę w następne rajtuzy ale na noc do spania zakładam sobie pampersa co by pościeli niezasrac .Biore te wiszące osrane rajtuzy upajam się ich zapachem niose je do łazienki i tam pod ciepla woda doprowadzam je do stanu normalnośc***iore i ponownie wieszam na podworku na sznurku .Pozdrawiam Retrotights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2018 o 09:29, krzysiek6227 napisał:

ja tez zrobilem kupe w rajtuzy wluzku

A wyślesz mi zdjęcie twojej kupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2022 o 22:43, Panienka lekkich obyczajów napisał:

Jesteście porządnie chorzy, powinniście się iść leczyć do psychiatry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, krzysiek6227 napisał:

 

od dziecka robilem kupe i  sikalem w rajtuzy do luzka i sie nic nie zmienilo na co dzien zakladam pampersy i rajtuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×