Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaże w miejcu pracy

Polecane posty

Gość gość
nie wiem czy ciemnogród czy po prostu ograniczenie intelektualne - "coś mi się niepodoba, więc będę źle traktować tych ludzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.26 Trzeba sporego ograniczenia intelektualnego, by nie móc pojąć, że pracodawca MA PRAWO dobierać pracowników tak, by NIE SZKODZILI wizerunkowi firmy. Ale czego można oczekiwać po kimś, kto dziergany kicz uważa, za wielką sztukę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli firma jest tak słaba, że leci tylko na sztucznym wizerunku to coś jest nie tak z firmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle zawodów gdzie klientów praktycznie się nie widuje (zwłaszcza tych lepiej płatnych), a oni tu o wizerunku mówią. Prawda jest taka, że jak firma kładzie za duży nacisk na pozory to coś jest nie tak. Pierwsza firma w której pracowałam po studiach taka była - zawsze trzeba było się ubierać "biurowo" bo profesjonalizm itd, a to była tylko zasłona dymna. Jedyny wydział który miał naprawdę ostre zasady kiedy o wygląd chodziło to był ten w którym wiecznie brakowalo ludzi, pracownicy byli przepracowani, firma nabrała kontraktów z którymi wydział się nie wyrabiał i co chwilę ktoś odchodził. Jakiś czas temu spotkałam znajomą która tam dalej pracuje i właściwie firma rozpada się od wewnątrz. tyle im dał ten profesjonalizm na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nie kiedys nawet zapytany o tatuaze powiedzial, ze nie przyjmuje tatuowanych kobiet bo nie prowadzi burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty w takim miejscu pracujesz? ja bym się na pięcie odwróciła i wyszła! Co za chamisko masz za szefa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tatuowane matoły zaczęły nam udowadniać, że los, jakość i przyszłość każdej firmy, tylko od wytatuowania pracowników zależy :P. Nic dodać, nic ująć :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic takiego nie powiedział, chodzi raczej o całokształt - szef który patrzy bardziej na wygląd niż profesjonalizm i do tego takimi tekstami rzuca w pracy jest pewnie skończonym konowałek, januszem biznesu który za chwilę wzinie interes i dupę z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szef zatrudniając nowego pracownika musi wziąć pod uwagę wiele aspektów. Wygląd też do nich należy. Kiedyś nie przyjąłem do pracy przy obsłudze klienta inteligentnej dziewczyny, tylko dlatego, że brakowało jej górnej jedynki i nie widziała w tym problemu. Niestety wszyscy inni ten problem natychmiast widzieli. Niektóre tatuaże są dla większości równie bulwersujące i rzucające się w oczy, jak brak górnych jedynek. Nikomu nie przeszkadza nie rzucający się w oczy tatuaż, ale nikt przy zdrowych zmysłach, nie przyjmie na reprezentacyjne stanowisko świra z wytatuowaną na policzku swastyką. Taki człowiek aplikował na odpowiedzialne stanowisko kierownicze u mojego kolegi i nie został przyjęty wyłącznie z powodu tego tatuażu. I możesz być spokojna :), firma kolegi ma się dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewnie, że z powodu tatuażu, a nie tego, że był neonazistą? Bo mnie by jednak zmartwiło to dlaczego ma takim symbol gdziekolwiek, nawet na koszulce. No i pamiętajmy, że nie wszystkie zawody to obsługa klienta, to jest raczej coś w czym się zaczyna, a nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Jesteś pewnie, że z powodu tatuażu, a nie tego, że był neonazistą?... Sprawiał wrażenie człowieka wartościowego i posiadał doskonałe predyspozycje na to stanowisko. Dlatego wszystkim nam było przykro, a kolega posiłkował się naszymi opiniami. x ...No i pamiętajmy, że nie wszystkie zawody to obsługa klienta, to jest raczej coś w czym się zaczyna, a nie kończy... Osoby pewne swojej wartości jako człowieka i pracownika, nie zakładają na Kafe tego typu tematów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedź trochę nie na temat, rozmawiać można o wszystkim i to nie znaczy braku pewności siebie. Mogę się zapytać w jakim świecie żyjesz, że osoba otwarcie przyznająca się do wyznawania najbardziej radykalnej formy rasizmu sprawiła na tobie dobre wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równie dobrze można założyć temat czy macierzyństwo wpłynie negatywnie na możliwość zatrudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Mogę się zapytać w jakim świecie żyjesz, że osoba otwarcie przyznająca się do wyznawania najbardziej radykalnej formy rasizmu sprawiła na tobie dobre wrażenie?... x Żyję w świecie, w którym ludzie są niedoskonali i zdarza im się popełniać błędy. Moja kuzynka wyszła za mąż za byłego Wszechpolaka. Wychowała go i wybiła mu z głowy durnowate marsze. Teraz to zupełnie normalny człowiek :). Mężczyzna aplikujący u kolegi, twierdził, że to również był głupi pomysł ze szczeniackich lat. Niestety z powodów medycznych nie mógł usunąć go bez poważnego ryzyka powikłań. Dlatego m.in. uważam wyraziste tatuaże za przejaw głupoty i złego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo tak tylko mówił żeby dostać pracę. W to bym zwyczajnie nie uwierzyła. Problemem nie był wyrazisty tatuaż tylko to co przedstawiał. Mnie nikt nie robił problemu o tatuaże, bo żadne nie przedstawiały takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy są katolikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego koleś z tym tatuażem na twarzy go nie usunął? Albo nie zasłonił czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×