Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeziernosc ponad 2 mmm

Polecane posty

Gość gość
Ja w 12 tc na badaniu prenatalnych nt miałam dosyć wysokie, bo niestety aż 3 mm mierzone w dwóch miejscach, bo mały był owinięty pępowiną jeszcze. Z tym, że dziecko było całkiem duże jak na ówczesny tydzień ciąży. Wtedy też poznaliśmy płeć dziecka. Wszystkie inne parametry miałam bardzo dobre, praca serca, przepływ krwi itp. Ryzyko ZD wyszło mi 1:1800. Na USG połówkwym w 19tc też wszystko ok, wszystkie markery bardzo dobre. Długie kości udowe i ramienne, w ogóle dziecko dosyć długie, ale my do niskich nie należymy. Sam tatuś ma prawie dwa metry wzrostu, a ja 175cm. Obecnie jestem w 29tc, niby na wszystkich wizytach kontrolnych mam robione USG i zawsze wszystko jest ok, a ja i tak gdzieś tam z tyłu głowy mam to nt 3mm..Nie mogę doczekać się rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widzę, ze mamy dylemat podobny.A robiłaś test pappa? Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilas test Pappa? Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam pappa. Z jednej strony ufam lekarzowi, u którego prowadzę ciążę i temu, który robił USG prenatalne, ale czuję niepokój. Nie zalecono mi też aminopunkcji , bo ryzyko ZD wyszło niskie, w ogóle lekarz stwierdził, że obecnie takie nt przy pozostałych prawidłowych markerach nie jest wskazaniem do dalszych badań genetycznych. No i crl mojego dziecka wtedy też było już chyba dobrze powyżej 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam mocno za Was kciuki, NA kiedy masz termin? Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wiem ze NT mierzy sie do 84 mm, ale pare dni wczesniej mała była tak ułozona ze nie dało sie pomierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję ze takie nt o niczym nie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka to jest chyba w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×