Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham się w pewnej mezatce, czy warto o nią walczyc

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze raz za innego mąż?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie mówi że nie, powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różne sytuacje w przypadku z mężatkami ale uważam że lepiej jest zerwać znajomość raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo poczekaj az bedize wolna:D tylko ile lat?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu ona ma byc wolna ? owdowieje tak pod 80-tkę ? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa żona
A ja jestem męzatką i chętnie bym sie rozwiodła ..tak moze byłam głupia wychodząc za mąz za takiego a nie innego faceta ale nie ja pierwsza i nie ostatnia popełniłam błąd...nie uwazam ze małzenstwo to wyrok..wiele związków jest nieudanych tyle że ludzie boją sie rozstać i wolą męczyć ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.20 a moze Jej mąż Ją rzuci to pewniesze chyba co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wie że się jej podobasz hmm i co z tego, ma dla Ciebie męża zostawić , poczułbyś się lepiej? Może ty tak, ale jej mąż niekoniecznie. Zresztą to co, ona nie kocha męża? Jest jakąś dziwką skaczącą z kwiatka na kwiatek czy co bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się zastanawiam gdyby Ona taka była to czy On by wtedy Ja chciał co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu sie zastanawiac : zonatego / mężatki nie rusza się nawet kijem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nawet miałaby zostawić męża dla Ciebie to skąd pewność że Ty byś ją utrzymał przy sobie? Możliwe że znalazłby się znów koleś podobny do Ciebie, który by na nią oko zawiesił ...I co, jak się teraz czujesz? Jaką masz pewność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja kochasz, to zrób wszystko by była szczęśliwą a z kim? nich ona wybierze, mężowi miłość, wierność, uczciwość obiecała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O vzym wy w ogole rozmawiacie ?! facet sie zakochal w kimś kogo dobrze nie zna tylko mu sie podoba ta mężatka.Ona mu zadnych sygnalow nie wysyła a wy mlodemu pierniczycie "walcz o milosc". Naprawde nie rozrozniacie zauroczenia od milosci? A wy snujecie z serii co by bylo,gdyby babcia miala wąsy.A fakt jest taki : jest mężatka w pracy ,ktora mu sie podoba i w której bujnął się kolega -autor. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bujnął a chciałby ją przelecieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przeeleć sobie inną,towaru ni brak facet!:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę uwierzyć, że to może być koniec Wygląda na to, że zrezygnowałeś z nas I jeśli to prawda, nie chcę o tym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałeś ten list do niej czy jesteś tchórzem? Ja tez kiedyś bardzo stworzyłem i pozwoliłem by wyszła za innego a po latach na spotkaniu klasowym spotkaliśmy się. Powiedziała mi, że gdybym wtedy przyszedł, wyjaśnił szczerze to byłaby ze mną, bo na to czekała ale ja stchorzylem, bale sie odrzucenia . Mam żonę, dorosłe dzieci ale nie jestem szczęśliwy bo stałe myślę o niej. Jestem gotowy na rozwód ale ona już nie chce mnie tak powiedziała. Teraz na starość nie ma to sensu. Żałuję, żałuję, żałuję. Tylko tchórze cierpią. Odważni idą po swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań bredzić i zacznij mieć w d***e wszystkie byłe i dopiero poczujesz że żyjesz. Skąd wiesz co by było gdyby. Może ona byłaby męczarnią na codzień. Tego nie wiesz tylko sobie to wymyśliłeś. Tamta ci tak powiedziała tylko po to żeby się na tobie odegrać. Głupi jak but jesteś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze głupsi od sznurowadeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he, walczyć o cudzą żonę? facet, kompletnie cie pogięło, mąż ją równo posuwa we wszystkie dziurki, a ty sie napalasz jak szczerbaty na suchary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo czy posuwa. Może posuwa inną. x napisz list tylko odręcznie. Kobiety lubią takie gadżety jak list miłosny. Jeśli mąż jest burakiem to ty zablysniesz na duży plus ioze coś z tego być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×