Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham się w pewnej mezatce, czy warto o nią walczyc

Polecane posty

Gość gość
co innego zauroczenie a czym innym jest milosc. Naduzywacie pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuenta
17,38 to oboje mają pecha, życie to nie tylko miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćii88uygt76
Wyznaj bo będzie cie to zabijało i niszczyło od wewnątrz..samo wyznanie nie jest ostatecznie czyms strasznym..moze jest nieszczęsliwa w małzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ma wspolnego ewentualne domniemanie ze ona nie jest szczesliwa w malzenstwie ? piszecie chore scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym ja usłyszała takie wyznanie to żal byłoby mi tego mężczyznę ale nie ośmieszyłabym go. nie mogłabym zranić czyichś tak silnych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie potrafiłabym zadrwić z czyiś uczuć chyba,że by to był facet który zadrwił z moich uczuć kiedyś,wtedy nie miałabym litości, ahhhh marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nigdy nie mszczę więc nawet ten który złamał mi serce nie dostałby w odwecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest szansa za/ru/chać to korzystaj. Mężatka nie mężatka bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny temat autorze.. Mogę zapytać ule czasu myślisz o Niej? Czy marzysz? Bo to jest istotne,aby rozróżniv,vzy to jest zauroczenie,czy miłość. Była bym wdzieczna za odpowiedz :-) Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denny temat, jak można walczyć o mężatkę?????????? Ktoś wystawił ją jako fanta???????????? Taki jesteś pewien autorze,że ta mężatka ciebie zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona go nie chce a on może sb tylko popłakuniac i poudawac na babskim forume od długiego czasu jęczy tylko :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie podli smiejac sie z uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie śmieje z twoich uczuć tylko z cb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ja znasz i ty wiesz czy warto. My jej nie znamy. Sam musisz zdecydować czy ona jest warta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pożądaj żony bliźniego swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie bądź taki święty bo to jest tylko przykrywka dla takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciągnij mężowi może ci ją odda jak będziesz lepszy od żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ruszaj mężatki, bo ma męża męża i musi być wierna. A Ty, jeśli błądzisz uczuciowo, to wsadź sobie to do kieszeni i prawdę zachowaj dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wolne Ci sie nie podobają tyle tego towaru po ulicach chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już sam nie wiem co robić, ponieważ zdania są podzielone. Niech się wypowiedzą same mężatki czy byście chciały dostać list miłosny od kogoś innego kogo dobrze znacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moolatka45
Tak ..ja bym chciała,nie jestem szczesliwa w małzenstwie i w sumie byłoby mi wszystko jedno czy ono sie rozpadnie czy nie...teraz możecie mnie potępić ale tylko ja wiem co przeszłam przez męża i wiem że nie zasługuje na mnie...nie wiem co by było gdyby wyznał mi miłosc ktoś kto wczesniej zakpił z moich uczuć,nie wiem czy dałabym temu komuś szanse ale nie mściłabym sie,najwyżej uczciwie powiedziałabym mu że nie jestem w stanie z nim być po tym jak mnie potraktował...jesli małzenstwo jest szczęsliwe żadna osoba nie stanie sie zagrożeniem,taka prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz robić tak jak myślą ludzie którzy nie mają pojęcia o waszej sytuacji to daj jej lepiej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego od wahającego sie faceta zasięgającego porad na babskich forach,nie masz jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość78ihjkh67
Sam wiesz jak wyglądała wasza relacja,jak jej sie układa z mężem,czy coś czuje do ciebie,jak długo sie znacie,czy jest szansa żebyscie byli ze sobą...tutaj są ludzie którzy mogą jedynie powierzchownie sie wypowiedzieć własciwie nie wiedząc o was nic więcej,powinienes porozmawiać z tą kobietą a nie pytać obcych ludzi o tak istotne sprawy i polegać na zdaniu i opinii obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężatką, i to nie starą dewotką tylko 27 letnią kobietą i byłabym bardzo zażenowana takim listem i nie chciałabym z jego autorem utrzymywać więcej kontaktu. Odebrałabym to jako brak szacunku dla mnie i mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem nieszczęśliwą mężatką, której pewien mężczyzna wyznał miłość (ja do niego tez coś czuje). Jednak nie zamierzam zostawiać męża. Przede wszystkim ze względu na dziecko, które mamy. Wiem też, że bardzo bym go skrzywdziła odejściem, a tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze młode kobiety to w większości dzi/wki! Daja szybko i namietnie jak tylko Którys sie napatoczy,w razie czego bedzie na jelenia co czeka w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikt nie wie jakie były wasze wspólne relacje, być może to co was łączy to zauroczenie, jak jej się układa w małżeństwie, co ona czuje do Ciebie czy w ogóle cokolwiek do Ciebie czuje a tego nie możesz wiedzieć jeśli nie macie kontaktu, pytanie o to tutaj jest conajmniej głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Mężczyźni nie sa solidarni i w tym problem. Autor startuje do czyjejś żony i uważa, że to ok. Ktoś kiedyś będzie startował do jego baby i będzie się pieklił. Jeju Bohu, kieruj wypisz wymaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy palant tak jak kochanka startująca do żonatego bo dowiedziała się o jednej kłótni w małżeństwie już chce pakować swoje brudne buty w ich życie. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×