Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką książkę poleciłbyś poleciłabyś

Polecane posty

Gość Marinta
A może lubicie czytać komiksy? Jeśli chcecie, to możecie sobie zajrzeć do https://www.atomcomics.pl/ . Uważam, że jest to naprawdę fajny portal dla fanów komiksów, gdzie można znaleźć najnowsze produkcje, jak i wiele gadżetów dla kolekcjonerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowy z Bogiem. Ksiazka robi maly kipisz w glowce. uwielbiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wielkie kłamstewka" Liane Moriarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rewanż gdzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a propos stopki własnej. W Allena najbardziej lubię czytać. Uważam, że "Obrona Szaleństwa" jest świetna. Tylko gość ma zrysowany zdrowo beret, trochę się udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczytam :) zryty beret nie jest mi obcy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wyrok" M. Zielke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkryłam ostatnio książki angielskiej autorki, nazywa się Santa Montefiore. Piękne opowieści o meandrach miłości, o życiu i ludzkich losach. Zaczęłam od "Spotkamy się pod drzewem ombu", i czytam następne pozycje. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Łzy Życia" - znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ! Jesu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co kryją jej oczy" Ksiązke czyta sie bardzo szybko, wszystko co zostanie zbudowane przez was, cale zakonczenie jakie zbudujecie czytajac ja legnie w gruzach. Zakonczenie miazga. Po przeczytaniu tydzien chodzilam i przezywalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21 cos mi mowi ten tytul . Czy nie ma filmu pod tym samym tytulem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam "Dance, Sing, Love. Miłosny układ" Layla Wheldon. Klimat "Step up" w powieści, czyli taniec, muzyka i miłość. Tak bym mogła podsumować tę książkę Niedawno natrafiłam na nią w Empiku kupiłam w ciemno i zdecydowanie nie żałuję. Książka jest naprawdę wspaniała, wciągnęła mnie od prologu i nie mogłam się od niej oderwać. Mam po niej kaca książkowego, a premiera 2 tomu dopiero w lipcu :/ Nie mogę się już doczekać *.* Opis z okładki: "Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki. James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich. Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach, jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem się ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii? Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból. Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna recenzja ..aż się chce poczytać.A nie tylko kogoś umoralniać a do swoich błędów nie przyznać się , można wszystko odkręcać na swoją modłę.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oddział chorych na raka" Sołżenicyna. Tylko ludziom o mocnych nerwach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Król szczurów na pewno autor był pacyfistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taboret
Dirty Dancing. Wersja Ciechocinek Wolne tlumaczenie z Uzbeckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NÓW_ZNÓW
żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się zdziwiłem, że fabuła ksiąski w dużej części umiejscowiona na terenie Śląska, ale dobrze to się czyta, a „Ciszę przed burzą” uważam za bardzo udaną premierę. Aby więcej takich autorów urban fantasy, którzy wiedzą, z czym to się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Trzeci bliżniak.Człowiek z Petersburga . Folleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×